२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

साउन १६,

काठमाण्डौं । आफ्ना यात्रुले ट्याक्सीभित्र छोडेर गएको २ लाख ५० हजार रुपैयाँ चालकले फिर्ता गरेका छन् । सिन्धुलीका ट्याक्सी चालक कुल बहादुर श्रेष्ठले रुकुम सिस्ने गाउँपालिका-२ का विवेक खड्काले उनको ट्याक्सीमा छोडेको २ लाख ५० हजार रुपैयाँ फिर्ता गरेका हुन् ।

खड्काले श्रेष्ठको बा २ ज ४१५५ नम्बरको ट्याक्सीमा २ लाख ५० हजार छोडेका थिए ।  बिहीबार बिहान सुन्धाराबाट न्यूरोड जाने क्रममा  उक्त रकम ट्याक्सीमा छुटेको थियो । श्रेष्ठले छुटेको रकम महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखामा बुझाएका थिए ।  प्रहरीले खड्कालाई उक्त रकम फिर्ता गरेको छ । खड्काले पैसा फिर्ता गर्ने ट्याक्सी चालकलाई धन्यवाद दिएका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह नारायणी नदीको बाढी सुस्ता बस्तीमा पस्न सुरु नेपाल प्रहरीका असई भारतीय भूमिमा मृत फेला बारा बस दुर्घटनाः मृतकको संख्या १८ पुग्यो, सबैको सनाखत दशैं मनाउन बुटवल लगाएतबाट गएका गाउँमै रोकिए