April 20, 2021, Tuesday
७ बैशाख २०७८, मंगलवार

बुटवलको तामनगरमा सवारी दुर्घटना, ३ जना घाइते

20.2K

बुटवल । बुटवलको तामनगरमा दुईवटा मोटरसाइकल एक आपसमा ठक्कर खाँदा ३ जना घाइते भएका छन् । आइतबार दिउँसो बुटवल तर्फ आउँदै गरेका लु १३ प ९२६० नम्बरको माटरसाइकल र लु ६ प ९१५० नम्बरको मोटरसाइकल एक आपसमा ठक्कर खाँदा सो दुर्घटना भएको हो ।

दुर्घटनामा परी बुटवल उपमहानगरपालिका–८ का ५५ वर्षीय फर्सुराम श्रेष्ठ, सैनामैना नगरपालिका-१ का ४७ वर्षीय शिवप्रसाद बराल र सोही ठाउँकी ४० वर्षीय पार्वती बराल घाइते भएको लुम्बिनी प्रदेश ट्राफिक प्रहरी कार्यालय, बुटवलले जनाएको छ । उनीहरुको लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल बुटवलमा उपचार भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।


Deprecated: WP_Query was called with an argument that is deprecated since version 3.1.0! caller_get_posts is deprecated. Use ignore_sticky_posts instead. in /home/globalaawaj/public_html/wp-includes/functions.php on line 5145

पछिल्लो अपडेट