२० मंसिर २०७९, मंगलवार

Dec 6, 2022

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलले आगामी चुनावमा ओली नेतृत्वको नेकपाले सर्वाधिक मत प्राप्त गर्ने बताएका छन् । उनले आधिकारिक नेकपा ओली नेतृत्वको नै रहेको बताउँदै आगामी चुनावमा लुम्बिनी प्रदेशमा ओली पक्षधर नेकपा मात्रै देखिने बताए । शनिबार नेकपा ओली पक्षधर नेकपा लुम्बिनी कमिटिद्वारा आयोजित विशाल जनसभामा सम्बोधन गर्दै उनले सो कुरा बताएका हुन् ।

उनले प्रचण्ड माधव समूहलाई इंगित गर्दै भने ‘ आगामी चुनावमा हाम्रो दलललाई सर्वाधिक मत प्राप्त हुन्छ । उहाँहरुलाई बसन्तपुर डाँडामा चढेर हेर्दापनि देखिनु हुनेछैन । त्यसका लागि केवलकारको पनि शिलान्यास भइसकेको छ ।’ बसन्तपुर बुटवलदेखि उत्तरतर्फ पाल्पा जिल्लामा पर्ने पहाडी तथा अग्लो डाँडा हो ।

उनले प्रथम अध्यक्ष ,महासचिव रहेको दलनै आधिकारिक दल रहेको समेत दावी गरे । सात प्रदेश मध्ये नेकपा ओली पक्षधरको हाहुल्यता रहेको लुम्बिनी पूँजीगत खर्चमा मात्रै नभई कानून निर्माणमा पनि अगाडि रहेको बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मेलम्ची खानेपानी आयोजनालाई लिएर प्रकाशमानले प्रधानमन्त्री देउवालाई बुझाए ध्यानाकर्षण पत्र जनप्रतिनिधि आएको आठ महिनासम्म लालपुर्जा वितरण नभएपछि बर्दिवासवासी चिन्तित मोटरसाइकलको ठक्करबाट ८ वर्षीय बालिका घाइते प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से सूचक २.३१ अंकले वृद्धि भाइलाई पत्नी जुटाउन यी दिदीले १२ वर्षदेखि गर्दैछिन् पैसाको जोहो अनुमतिविनाका अस्पताल छ्यापछ्याप्ती, नियमक निकाय मूकदर्शक सुपरमादीको आईपीओ खुल्यो, पुस ५ सम्म भर्न पाइने रोनाल्डो किन्‍न साउदी क्लब तयार सिम्रिकसँग हेलिकोप्टर किनेको हेली एभरेष्टले माग्यो ६ जना पाइलट अर्घाखाँचीको एउटै गाउँमा फल्यो पाँच करोडको सुन्तला पहिरोले बस पुर्दा कम्तीमा ३३ जनाको मृत्यु नेपाली अर्थतन्त्रको उल्टो यात्रा गृहमन्त्रीको चेतावनीलाई टेरेनन् मुख्यमन्त्रीले, बुटवलबाट रातारात मन्त्रालय दाङ देशभर चिसो बढ्यो, तराईमा साझ विहान हुस्सु वायु प्रदूषणः चीनमा हरेक वर्ष ६४ हजार शिशुको गर्भमै मृत्यु महाकालीको समस्या समाधानका लागि नेपालले आज कूटनीतिक नोट पठाउँदै नयाँ सांसद पनि भाडाकै भवनमा किन पार्टी फेरिरहन्छन् दीपक मनाङे ? प्रतिनिधि सभामा पुरुषको वर्चश्व, प्रत्यक्षतर्फ १६५ मध्ये ९ जना मात्र यी हुन् महिला एमाले गुल्मी-१ मतदातालाई धन्यवाद दिन गाउँतिर