२२ मंसिर २०७९, बिहीबार

Dec 8, 2022

गुल्मी । गुल्मीमा जन्ती बोकेको जीप दुर्घटना हुँदा १३ जना घाइते भएका छन् । जिल्लाको कालीगण्डकी गाउँपालिका वडा नं २ अर्बेनी कोटदेखि बिहेका लागि स्याङजा जिल्लाको जैपते जाँदै गरेको ग १ ज ५०८६ नम्बरको जिप सोही वडाको खर्क नजिकैको ओरोलोमा दुर्घटना भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुल्मीका प्रहरी नायव उपरिक्षक (डिएसपी) पुरुषोत्तमप्रसाद पाण्डेले बताए ।

सवारी जीप सडकबाट अन्दाजी १८ मिटर तल खस्न जाँदा जिपमा सवार १३ जनामध्ये १३ जना घाईते भएको प्रहरीले जनाएको छ । घाइतेहरुको स्थानिय मेडिकल स्याङ्जाको मिर्मीमा उपचार भई रहेको प्रहरी नायव उपरिक्षक (डिएसपी) पाण्डेले बताए । दुर्घटनामा जिल्लाको कालिगन्डकी गाँउपालिका वडानम्बर–२ अर्बेनी बस्नेहरु बर्ष ६० को ओमप्रसाद पान्डे, बर्ष ५५ को सोभाखर पाण्ड, बर्ष ५० को शिबलाल पाण्डे, बर्ष १४ की हीरा पाण्डे रहेका छन् ।

त्यस्तै बर्ष ५ को श्रीस पाण्डे, बर्ष २८ को गोबिन्द पाण्डे, बर्ष २५ को (दुलाहा) कृष्ण पान्डे, बर्ष २० को नबिन पाण्डे, बर्ष २४ को हिमाल पाण्डे, बर्ष १६ को बिष्णु पाण्डे, बर्ष २६ की तुल्सा पाण्डे, बर्ष ५५ को खीमानन्द पाण्डे रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुल्मीले जनाएको छ । चालक स्याङ्जा कालिगन्डकी गाउँपालिका वडानम्बर–.४ बस्ने बर्ष २८ को राजन पान्डे नियन्त्रणमा लिएको प्रहरी नायव उपरिक्षक (डिएसपी) पाण्डेले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

‘लैंगिक हिंसा न्यूनिकरणमा जिम्मेवार बन्दै सबै पक्ष संवेदनशिल बनौं’ कालिका क्याम्पसको ९ औं वार्षिकोत्सव : विभिन्न खेलकूद गतिविधिसहित रक्तदान असारमा ५ अर्ब सकेको लुम्बिनी सरकारले ४ महिनामा ४ अर्ब पनि बजेट खर्च गर्न सकेन् बुटवलको प्रदर्शनीलाई प्रविधि र दर्शक मैत्री बनाउने प्रतिवद्धता अन्तरविद्यालय क्रिकेटः सेमिफाइनल समीकरण पूरा बजारमा नक्कली मल, ‘ग्रीन च्यानलमा’ राखेर पास गर्दै भैरहवा भन्सार भैरहवाको मेडिकल कलेजले उपचारमा लापरबाही गरेको आरोप, पीडितले गरे क्षतिपूर्ति माग एनसेलले माग्यो माफी, सडक विस्तारका क्रममा फाइबर काटिएकाे भनाइ विदेशी सामानकाे आयात खुले पनि अटो व्यवसायमा कर्जा सीमा नहटेको भन्दै व्यवसायीको विरोध ज्यास्मिन ओझाले दिइन् महिला आयोगमा ज्यान सुरक्षाको निवेदन स्ववियु निर्वाचनको तयारीमा त्रिवि सवारी दुर्घटना हुँदा एकजनाको मृत्यु, ११ घाइते बागमती प्रदेशसभामा प्रत्यक्षतर्फ ५ महिला विजयी, कूल ६६ मध्ये ६१ सिटमा पुरुष गण्डकी प्रदेशसभामा प्रत्यक्षतर्फ पुरुष सांसदकै बाहुल्यता, महिला न्यून कञ्चनपुरमा जंगली हात्तीको आतंक, अन्नबाली जोगाउन मुस्किल एमालेकाे सचिवालय बैठक शुक्रबार बस्ने आलै छ कोरोनाले बनाएको घाउ कृषि अर्थतन्त्रको विकासमा ज्यापु समुदायको भूमिका महत्वपूर्ण छ : प्रधानमन्त्री देउवा समानुपातिक सांसद चयनमा रास्वपाभित्र असन्तुष्टि कांग्रेसले बोलायो केन्द्रीय समिति बैठक