२० माघ २०७९, शुक्रबार

Feb 3, 2023

काठमाण्डौं । नेपाल स्टक एक्स्चेञ्ज(नेप्से) परिसूचकमा साताको पहिलो दिन आज नगेटिभ सर्किटले बन्द गर्नु परेको छ । बजार समय ४५ मिनेट अघिनै कारोबार बन्द भएको हो । कारोबार भएको शुरुवात देखिनै घटिरहेको बजार २ बजेर १५ मिनेट जाँदा ६ प्रतिशतको गिरावटसँगै १२३.३४ अंकले घटेपछि बन्द भएको छ । आज शेयर बजारमा ७ अर्ब २० करोडको कारोबार भएको छ । भने नेप्से सूचकांक एक हजार ९ सय ३२ दशमलब ११ विन्दुमा आइपुगेको छ ।

आज डिप्रोस डेभलपमेन्ट बैंक १० प्रतिशतले घटेको छ । त्यस्तै, नेपाल रि इन्स्योरेन्स कम्पनी ९.९७ प्रतिशतले घटेको छ भने साञ्जेन जलविधुत कम्पनी पनि ९.९९ प्रतिशतले घटेको छ । त्यसैगरि १० प्रतिशतभन्दा बढी गिरावट आउनेमा नेपाल टेलिकम, आइ डेन्सिटी लिपोप्राटिन, शिभम् सिमेन्ट, हिमालयन जनरल इनस्योरेन्स, परवार्ड माइक्रोफाइनान्स, नेशनल लाइफ इनस्योरेन्स रहेका छन् । यसैगरि, नेको इनस्योरेन्स, सर्भिस म्यासेज ब्लक, नाडेप लघुवित्त, स्वावलम्बन लघुवित्त, एनएमबी लघुवित्त कम्पनीमा बढी गिरावट आएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एभरेष्ट बैंक र सिद्धार्थनगर सिटी अस्पताल बीच सम्झौता रास्वपाको २ दिने अल्टिमेटम, गृहमन्त्री नपाए सरकारबाट बाहिरिने आगजनी मुद्दामा पक्राउ परेका अरुणकुमारलाई रिहा गर्न २४ घण्टे अल्टिमेटम रवि लामिछाने बारे! मिलीजुलीले तिनाउमा दियो सहकारी शिक्षा नेपाल प्रहरीमा ९५ जना एसपीको सरुवा रास्वपाले समर्थन फिर्ता लिँदैन, सत्ता समीकरण यथावत रहन्छ : प्रधानमन्त्री चाइनिज पेस्तोल र ६ राउण्ड गोलीसहित दुई जना पक्राउ एक बालिका र युवतीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा दुईजना पक्राउ रविलाई फेरि गृहमन्त्री बनाउनुपर्ने माग गर्दै जुम्लामा एक जनाले गरे आत्मदाह प्रयास सेयर बजार २२.१२ अंकले घट्याे बालविवाह राेक्न मर्चवारीमा बिमा कार्यक्रम सांसद अरुणकुमार चौधरी पक्राउ कालिन्चोक दर्शनको आईपीओ बाँडफाँट रारा आउने पर्यटक चालिस प्रतिशतले घटे रास्वपाको केन्द्रीय समिति र संसदीय दलको संयुक्त बैठक आह्वान एकीकृत समाजवादीको बैठकमा घनश्याम भुसाल तिलोत्तमाको भूपु सैनिक आधारभुत विद्यालयमा चित्रकला प्रतियोगिता मेरो मौनता आजसम्मका लागि मात्रै हो, म अभिमन्यु होइन : रवि लामिछाने बलिउडको फ्लप कमब्याक