November 30, 2020, Monday
२०७७ मंसिर १५, सोमबार

तुलसीपुर मालपोतका दुई कर्मचारी घुस रकमसहित पक्राउ

315

दाङ। मालपोत कार्यालय तुलसीपुर दाङमा कार्यरत दुई जना कर्मचारी घुस रकम सहित पक्राउ परेका छन् । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगको कार्यालय बुटवल सम्पर्क कार्यालय नेपालगञ्जबाट खटिएको अख्यियारको टोलीले कार्यालयको तामेली फाँटमा कार्यरत नायव सुब्बा पुष्पराज गिरी र कार्यालय सहयोगी मिनराज गैरेलाई शुक्रबार दिउँसो १ बजे कार्यालयबाटै सेवाग्राहीसंग घुस रकम लिदै गरेको अवस्थामा रंगेहात पक्राउ गरेको अख्तियारको कार्यालयले जानकारी दिएको छ ।

उनीहरुले जग्गा नापजाँच गरी पुर्जा बनाईदिने भन्दै सेवा ग्राही संग घुस रकम मागेको भन्ने गोप्य सूचनाको आधारमा गएको अख्तियारको टोलीले ३ लाख २० हजार नगदसहित रंगेहात पक्राउ गरेको कार्यालयले जानकारी दिएको छ । २०२६ सालमा सर्भे भएको जग्गाको बाबुको नाममा नापी कायम भएको तर छोराको नापी कायम नभएको हुँदा जग्गाको नापी कायम गर्नका लागि उक्त रकम सेवा ग्राहीसँग उनीहरुले माग गरेको बताईएको छ । पक्राउ परेकाहरुमाथी आवश्यक अनुसन्धानको प्रक्रिया अघि बढेको अख्तियारको कार्यालय नेपालगञ्जले जानकारी दिएको छ । पक्राउ परेका उनीहरुलाई नेपालगञ्ज लगिएको छ ।

global-corona-notice

पछिल्लो अपडेट