१६ चैत्र २०७९, बिहीबार

Mar 30, 2023

अर्घाखाँची । लोकदोहारी क्षेत्रबाट धेरै भन्दा धेरै दर्शक श्रोताको मन जित्दै चर्चामा रहेका लोकप्रिय गायक तथा कुशल सर्जक गणेश अधिकारीको स्वरमा अर्को नयाँ शास्त्र सार्वजनिक भएको छ ।

चर्चित गायिका विष्णु माझी र गणेश अधिकारीको आफ्नै आवाजमा रहेको गितलाइ अधिकारीले नै शब्द लय तथा शब्द गरेका छन् । शास्त्र नामक एल्बममा पछिल्लो समयका निकै चर्चित मोडेलहरु आशिर प्रताप जंग, सारिका केसी र सानी परियारले म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरेका छन् ।

कपिल लामाको निर्देशन रहेको गितलाई छायांकन दिपक गिरिले गरेका छन् । योग्सना डिजिटल प्रा.लिबाट सार्वजनिक भएको उक्त योग्सना डिजिटलको अफिसियल युटुब च्यानलबाट हेर्न सकिन्छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रुपन्देहीमा शुक्रबारदेखि ३ दिने बायोपिक चलचित्र कार्यशाला तिनाउमा एमालेको मिसन ग्रासरुट संघर्ष तथा सफलताका कथा लेखन सम्बन्धि अनुशिक्षण कांग्रेसले टुङ्गायो मन्त्रीको नाम (मन्त्रालय र नामावलीसहित) विकास साझेदारहरुसँग बुटवलको विकासबारे छलफल काँग्रेस त्यागेका स्वर्णिम वाग्लेले लिए रास्वपाको सदस्यता, तनहुँ १ को टिकट उनैलाई लुम्बिनी प्रदेश सांसदका स्वकीय सचिवः श्रीमान्, श्रीमती, छोरा, छोरी, भाइ, भतिज ! कांग्रेस छाडेको घोषणा गर्दै स्वर्णिमले भने- कांग्रेस दाइ-भाउजुको अक्षम गिरोहमा परिणत हुने क्रममा छ भैरहवामा तीनदिने फोटो पत्रकारिता तालिम सुरु उपनिर्वाचन : बारा, चितवन र तनहुँका लागि मुख्य निर्वाचन अधिकृत नियुक्त भारत भ्रमणमा नेपाली भूमिमाथि दाबेदारी प्रस्तुत गर्न प्रधानमन्त्रीलाई ओलीको सुझाव सोनालिकाको सिरिज–२ अन्तर्गतका कम्बाईन्ड हार्भेष्टरको विक्री सुरु कोटहीमाईको एघारौं गाउँसभा, चार कार्यविधि अनुमोदन सेयर बजार १०.८७ अंकले ओरालो ६ वर्षपछि फेरि संसार देख्ने भइन् चुम्फा नेपाली लागुऔषधहित ७ जना पक्राउ ज्ञानेन्द्र मल्लसहित पाँच क्रिकेटर सम्मानित (फाेटाे फिचर) कांग्रेसले चितवन–२ मा जीतनारायण श्रेष्ठलाई उम्मेदवार बनाउने मिटरब्याजी पीडितको माग सम्बोधन गर्न सरकारसँग कांग्रेसको माग कांग्रेसका मन्त्री छान्ने जिम्मा सभापति देउवालाई