१८ मंसिर २०८०, सोमबार

Dec 4, 2023

बुटवल । नेपाल समाजवादी महिला संघ,रुपन्देहीकोअध्यक्षमा रिना नेपाली चयन भएकी छिन् ।

जसमा उपाध्यक्ष पुनम कुमारी सुनुवार,सचिव लक्ष्मी पोख्रेल, कोषाध्यक्ष सल्मा खातुन, सदस्य सबिना सुनार, बिन्दा अधिकारी, सुनिता पौडेल, श्रीधरा पन्थी, कमला बस्याल, सारदा थापामगर, सीता सारुमगर, आशा विश्वकर्मा, डिल कुमारी सुनार, शुशिला पुलामी मगर, शुशिला पुलामी मगर, सविता रोका, शैलुन निशा रहेका छन्।

कार्यक्रममा समाजवादी महिला संघ लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्ष शुशी पुलामी, केन्द्रिय उपाध्यक्ष एवं राजनीति समिती सदस्य सुनिता काफ्ले र प्रदेश इन्चार्ज एवं कार्यकारी समिती सदस्य कमल खनाल लगायतका नेताहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

व्यवस्था उल्टाएर दलित समुदायको अधिकार कुण्ठिन गर्न खोजिँदै छ : माओवादी नेता बराल पाल्पाको तिनाउ मावीको हीरक महाेत्सवका अवसरमा विभिन्न प्रतियाेगिता भैरहवाको अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा उडानलाई नियमित गराउन काठमाडौंमा दबाब नेप्से घट्ने क्रम जारी बुटवलका ४१ विद्यार्थीहरुलाई ईन्द्रज्योती विश्वकर्मा कल्याणले दियो छात्रवृत्ति हुम्ला, मुस्ताङ र कालीकोटमा हिमपात : जनजीवन कष्टकर तेलंगानामा दुर्घटनाग्रस्त भारतीय वायुसेनाको ट्रेनर विमानका चालक दलका दुवै सदस्यको मृत्यु कांग्रेस लुम्बिनी प्रदेशको निर्णयः निर्वाचन पूर्व कुनै पनि गठबन्धन नगर्ने कोप–२८ : चर्चा हिमालका मुद्दाको, नेतृत्व नेपालको दुबई–नेपाल हुँदै दिल्ली पुगेर बेचिएकी उज्बेक युवती अफरोजाको दर्दनाक कथा गठबन्धन : सबैभन्दा ठूलो दल जटायु रेष्टुराँ सञ्चालनले बढ्यो गिद्धको सङ्ख्या एनआईसी एशियामा अब सम्पूर्ण प्रकारका कर्जाको अधिकतम प्रिमियम दर ३ प्रतिशत लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा मधुमेहका बिरामीका लागि छुट्टै क्लिनिक एमालेको संकल्प यात्रा : आज सुर्खेतमा आमसभा हुँदै नेकपा एसको सचिवालय बैठक बस्दै एनएसएल : आज झापा र काठमाडौं भिड्दै उपप्रधानमन्त्री खड्का घाना प्रस्थान कांग्रेस लुम्बिनीको प्रदेश सम्मेलन : संघिय व्यवस्था अनुसार तहगत संरचनालाई पूर्ण रुपमा जिम्मेवारी प्रदान गर्न माग मङ्सिर २० केपि ओलि गुल्मीको वामिटक्सार आउने