१४ चैत्र २०७९, मंगलवार

Mar 28, 2023

बुटवल । बुटवल–११ देवीनगरस्थित गार्गी एकेडेमीमा मंगलबारदेखि खेलकूद सप्ताह सुरू भएको छ । विद्यार्थीमा रहेको अन्तरनिहीत प्रतिभा प्रस्फूटन गराउने उद्देश्यले विद्यालय खेल सप्ताह सुरू गरेको हो । यस क्षेत्रमा छोटो समयमै उत्कृष्ट नतिजा दिएर अभिभावकको रोजाइँमा परेको एकेडेमीको खेलकूद सप्ताहमा झण्डै १ हजार ५०० भन्दा विद्यार्थी सहभागी छन् ।

Advertisement

विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष रणबहादुर थापा र विद्यालयका प्राचार्य भुवन अधिकारीले संयुक्त रूपमा अतिरिक्त क्रियाकलाप प्रमुख भीमप्रसाद चौधरीलाई खेलकूद सामग्री हस्तान्तरण गरी खेल सप्ताहको उदघाटन गरिएको थियो । उदघाटन सत्रमा बोल्दै विद्यालयका प्राचार्य भुवन अधिकारीले विद्यार्थीको समग्र क्षेत्रको विकासको लागि खेलकूद सप्ताह आयोजना गरिएको बताए ।

उनले विद्यालयबाट राष्ट्रिय तथा अन्तर्राष्ट्रिय खेलकूद प्रतियोगितामा उत्कृष्ट स्थान प्राप्त गरेको स्मरण गर्दै खेलकूद कार्यक्रमले प्रदेश तथा राष्ट्रिय स्तरमा हुने प्रदेश तथा राष्ट्रिय स्तरका खेलकूद सहभागी हुन कोशेढुंगा सावित हुने दावी गरे । खेल सप्ताहको पहिलो दिन पूर्व प्रावि तहमा बेलुन ब्रस्ट र बुल कलेक्सन, प्रावि तहमा हट पोटाटो र इनआउट साथै सिनियर तहमा रिले रेस, स्याक रेस, गणित रेस, ज्याबलिङ थ्रो लगायतका प्रतियोगिता भएका छन् ।

सरस्वती पुजाको दिनमा भर्ना भएका १५९ गरी विद्यालयमा १ हजार ९१५ जना विद्यार्थी अध्ययनरत छन् । विद्यालयका इसिए इन्चार्ज भीमबहादुर चौधरीको स्वागत तथा नवराज न्यौपानको सञ्चालनमा कार्यक्रम भएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

‘लालपुर्जा लिँदा लाग्ने शुल्क धेरै भयो, घटाउनुको विकल्प छैन्’ मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु लागुऔषधसहित १० जना पक्राउ लटरम्म फूलेको आँपमा फड्के किराको प्रकोप बलात्कार आराेपमा एकजना पक्राउ विश्वप्रकाश शर्माले भने- गणतन्त्रमा विरोधीको मुख थुन्न पाइँदैन, युवालाई अविलम्ब रिहा गर जनताले चाहे अर्को पार्टी खोल्न सक्छु : भीम रावल मिटरब्याज पीडितसँग वार्ता गर्न समिति गठन, विधेयक दर्ताबारे मन्त्रिपरिषद्को बैठकमा निर्णय हुने एकीकृत समाजवादीको सचिवालय बैठक आह्वान घट्यो सुनकाे भाउ नायक शिव श्रेष्ठले पोडकास्ट चलाउने एमाले एक्लनु षडयन्त्रको शिकार कि नेतृत्वको कमजोरी ? प्रमोद खरेलको ‘कर्मै मेरो रैछ खोटी’मा शिल्पा पोखरेल र विक्रम एमालेमै बस्न अन्तिम बिन्दुसम्म प्रयास गर्नेछु : भीम रावल खुलामञ्च निषेधित क्षेत्र होइन, खुलामञ्चमा राख्ने तयारी गरिनु शंकास्पद : मेयर शाह महालक्ष्मी विकास बैंकले ऋणपत्र निष्कासन गर्न धितोपत्र बोर्डबाट पायो अनुमति कृषि विकास बैंकको आज लाभांश प्रस्ताव पारित हुँदै साथीले चलाएको बन्दुक पडकिदा गुरुङको मृत्यु बैंकको रकम लुटेको आरोपमा पक्राउ तीन जनालाई डाँका मुद्धा राज्यको लगानी बालुवामा पानी : आफ्नो भवन छाडेर भाडाको घरबाट सेवा