१७ माघ २०७९, मंगलवार

Jan 31, 2023

बुटवल । बुटवलमा रहेको ब्रिटिस म्यानेजमेन्ट कलेजले दोस्रो वार्षिकोत्सवको अवसरमा नव आगन्तुक विद्यार्थीलाई स्वागत गरेको छ । संस्थापक अध्यक्ष डा.शालिकराम पौड्यालको अध्यक्षता, बुटवल बहुमुखी क्याम्पसका डा. सूर्य रानाको प्रमुख आतिथ्यमा भएको कार्यक्रममा कलेजबाट एसिसिएमा नेपाल दोस्रो हुने विद्यार्थीलाई नगद पुरस्कारसहित सम्मान गरिएको छ ।

त्यस्तै एसिसिएको विभिन्न तह सफलतापूर्वक पूरा गरेका विद्यार्थीहरुलाई खादा, माला र टीका लगाएर सम्मान गरिएको थियो । कार्यक्रममा वार्षिकोत्सवका सन्दर्भमा आयोजित चेस, क्यारेम, फुटसल लगायतका खेलमा विजयी विद्यार्थीहरुलाई मेडल तथा प्रमाणपत्र प्रदान गरिएको थियो । ब्रिटिस म्यानेजमेन्ट कलेजले बुटवलमा व्यावसायिक विषय एसिसिएको पठनपाठन सुरु गरेर उद्यमशील जनशक्ति उत्पादन गर्ने कार्यमा सहयोग गरेको भन्दै डा. सूर्य रानाले बधाई ज्ञापन गरे । एसिसिए व्यावसायिक विषय भएको र यसको अध्ययनले व्यक्तिलाई रोजगारी र स्वरोजगारीको अवसर प्रदान गर्ने भएकाले यसप्रति विद्यार्थीको आकर्षण बढ्दै गएको उनले बताए ।

कार्यक्रममा विद्यार्थीहरुले गीत, नृत्य, प्रहसन लगायतका विभिन्न सांस्कृतिक झाँकीहरु प्रस्तुत गरेका थिए । कलेजका सञ्चालक रोशन नेपालले स्वागत गर्दै बुटवलमा व्यावसायिक शिक्षा दिने उद्देश्यबाट यस क्षेत्रका शैक्षिक व्यक्तित्वहरुको पहलमा एसिसिए र सिएको पढाइ सुरु गरेको र यसले सक्षम जनशक्तिको उत्पादन हुने विश्वास व्यक्त गरे । सञ्चालक प्रकाश कंडेल र कपिल चापागाईले बधाई ज्ञापन गर्दै व्यावसायिक शिक्षामा एसिसिएको पढाइले योगदान दिएको उल्लेख गरे । कार्यक्रमको सञ्चालन व्यवस्थापक सुशील कुंवरले गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सुनको मूल्य ५०० रुपैयाँले घट्यो ट्रान्सपरेन्सी रिपोर्ट : नेपालमा झन बढ्यो भ्रष्टाचार, ३४ अंकसहित ११० औं स्थानमा प्रधानमन्त्री र रवि लामिछानेबीच भेटवार्ता प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से २.९१ अंकले बढ्यो बालापन झल्काउने गणेशको ‘चियावाला’, हजुरबुवादेखिको पेशालाई नयाँ स्वरुपमा ‘ब्राण्डिङ’ मन्नतको बालकोनीमा किन जान्छन् शाहरुख ? सहकारीको ऋण चुक्ता नगर्ने आठ ऋणीको जग्गा रोक्काका लागि मालपोतमा निवेदन वृद्धाभत्ता नदिएको भन्दै छोराले गरे बन्चरोले हानेर आमाको हत्या प्रचण्डलाई नेकपा एसको ज्ञापनपत्र- चरम आर्थिक संकट पर्‍याे (पूर्णपाठ) बैतडीका २० बर्षीय युवक चार दिनदेखि बेपत्ता प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई भेट्न बालुवाटार पुगे रवि लामिछाने मर्स्याङ्दीपारीबाट वैकल्पिक सडक स्तरोन्नति गर्न पहल यस्ताे छ विदेशी मुद्राकाे विनिमय दर डिएसपीसहित ८ सुरक्षाकर्मी मारिएको टिकापुर घटनाको सर्वोच्चमा आज पेसी आजको मौसमः कर्णाली र लुम्बिनीमा पानी पर्न सक्ने, हिमाली भु–भागमा हिउँ पर्ने लुम्बिनीमा राष्ट्रियसभा उपनिर्वाचनको अन्तिम तयारी, तीन उम्मेदवार सार्वजनिक दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने