२७ श्रावण २०७९, शुक्रबार

Aug 12, 2022

भैरहवा । नेपाली कांग्रेस रुपन्देहीले पार्टीको तर्फबाट स्थानीय तह निर्वाचनमा जिल्लामा निर्वाचित जनप्रतिनिधिहरुलाई प्रशिक्षण तथा बधाई दिने भएको हो । जनताको कामलाई छिटो छरीतो, प्रभावकारी रुपमा सञ्चालन तथा हौसला प्रदान गर्ने उद्देश्यले पार्टीले नप्रतिनिधिलाई सम्मान गर्न लागेको हो ।

Advertisement

नेपाली कांग्रेस रुपन्देहीका सभापति रामकृष्ण खाणको सभापतित्वमा निर्वाचनपछि पहिलो पटक आईतवार भैरहवामा बसेको जिल्ला कार्यसमितिको बैठकले निर्वाचन लगत्तै जनप्रतिनिधिहरु नीति तथा कार्यक्रम र बजेटको तयारीमा लाग्नु परेको र अहीले उक्त कार्यमा सकिए लगत्तै यही असार १८ गते शनिवार दिउँसो भैरहवास्थित युनिक बैनक्वीटमा दिउँसो २ बजे सम्मान तथा बधाई कार्यक्रम राख्ने निर्णय गरेको हो ।

यस लगत्तै पार्टीले विज्ञहरुलाई बोलाएर सबै निर्वाचित जनप्रतिनिधिहरुलाई प्रशिक्षण पनि दिने भएको छ । कार्यक्रमकोलागी पार्टी उपसभापति डा: अनिता ढुङ्गाना शाहको सयोंजकत्वमा तयारी समिति समेत गठन गरिएको सचिव हरी काफ्ले जानकारी दिए ।

त्यस्तै कांग्रेसले स्नाथीयतह निर्वाचन स्वच्छ, निस्पक्ष र धाँधलीरहित रुपमा सम्पन्न गराउने र गराउन सहयोग गर्ने निर्वाचन कार्यलय, सुरक्षाकर्मी, सचारकर्मी, पार्टीका नेता तथा कार्यक्रता, शुभेच्छुक एवं भातृसंस्था एवम् मतदानमा सहभागी हुने आम मतदातालाई समेत धन्यबाद दिएको छ । बैठकमा बोल्दै पार्टी सभापति एवम् तिलोत्तमा नगरपालीकाका प्रमुख रामकृष्ण खाणले निर्वाचित जनप्रतिनिधिहरुलाई आफुलाई शासक नठानी जनताको सेवक भएर काम गर्नुपर्ने बताए । उनले स्थानीय तहसँग जनताको धेरै अपेक्षा र भरोसा रहेको भन्दै जनताको विस्वासमा आघात नपुग्ने गरी काम गर्नु पर्नेमा जोड दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बढ्दै जनैको महत्व, गत वर्ष साढे १७ करोडको आयात देशैभर आज पनि वर्षाको सम्भावना, भोलि र पर्सी ठूलो पानी पर्ने आज रक्षाबन्धन तथा जनैपूर्णिमा मनाइँदै बुटवलको अन्तर्राष्ट्रिय सम्मेलन केन्द्र : कसले सञ्चालन गर्ने बारे अन्यौल अन्तर्राष्ट्रिय युवा दिवस : युवाका समस्या जस्ताको त्यस्तै अक्सफोर्डका विद्यार्थीलाई स्वागत तथा सम्मान ‘अमेरिका मेरो बुढा छ’ सार्वजनिक एकिकृत समाजवादीका अध्यक्ष नेपाललाई कोरोना संक्रमण गुल्मीको वार्षिक समीक्षा गोष्ठीमा जे देखियो… सामाजिक सञ्जालमार्फत महिलालाई सास्ति दिएको भन्दै एक जना पक्राउ सनराइज बैंकको लगानीमा चौतारी निर्माण एमालेले गठन गर्‍यो ओलीको नेतृत्वमा केन्द्रीय निर्वाचन परिचालन कमिटी लुम्बिनीका १० सहित ६३ पालिकाले अझै बजेट पेश गरेनन् चाउचाउपछि फिल्मी क्षेत्रमा रुपन्देहीको यशोदा समूह, चलचित्र ‘फूलबारी’ निर्माण गर्दै माओवादीबाट ३ पटक जितेका टोपबहादुरले एमालेबाट के गर्लान्? कोरोना संक्रमणबाट एकै दिन पाँच जानाको मृत्यु राप्रपा रुपन्देही उपाध्यक्ष गुप्ताद्वारा पदबाट राजीनामा (पत्रसहित) भुवन केसीको नियुक्ति प्रक्रिया बदरको माग गर्दै सर्वोच्चमा रिट दायर, सोमबार पेसी रुपन्देही ट्राफिक प्रहरीकाे अभियान : तीब्र गतिका सवारीलाई नियन्त्रण भैरहवाको मेडिकल कलेजमा विशिष्ट विशेषज्ञ सेवा थप