२३ जेष्ठ २०८०, मंगलवार

Jun 6, 2023

मंसिर ८,

Advertisement

ग्लोबल आवाज

बुटवल । प्रतिबन्धित नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लब ’ नेतृत्वको नेकपा निकट विद्यार्थी संघठन अखिल क्रान्तिकारीले आज बुटवलमा विरोध प्रर्दश गरेको छ । नेपाली भुमि कालापानी, लिपुलेक र लिम्पियाधुरा समेटेर भारतले आफ्नो राजनितीक नक्सा सार्वजनिक गरे पछि त्यसको बिरोधमा आइतबार भारत विरुद्ध विरोध प्रर्दशन गरेको हो ।

प्रर्दशनमा सिद्धार्थ बहुमुखी क्याम्पस, कान्ति माबि, एभरेष्ट स्कुल , क्यान माबि , दिप बोडिङ्ग, लुम्बिनी वाणिज्य क्याम्पस, नविन औद्योगिक माबि, एम्स कलेज, होराइजन स्कूल, मणिमुकुन्द स्कूल, कालिका मानवज्ञान, सिद्धार्थ मेडिकल लगायतका सरकारी तथा निजी बिद्यालयका सयौँ विद्यार्थीको प्रर्दशनमा सहभागिता रहेको थियो । क्रान्तिकारी लुम्बिनी क्षेत्रीय समन्वय समितीको आयोजनामा बुटवलको गोलपार्क, मिलोनचोक, नयाँ बर्स पार्क, देबिनगर र कालिकानगर र योगिकुटिबाट एक साथ विरोध जुलुस निकालिएको थियो ।


बिरोधमा सहभागि बिद्यार्थीहरुले लिपुलेक हामो हो, गो ब्याग इन्डिया लगाएतका नाराहरु लगाएका थिए । क्रान्तिकारीले मिलनचोकमा कोणसभा गरेको थियो । अखिल क्रान्तिकारी रुपन्देही जिल्ला सहसचिब पारस राहडीले नेपाली भुमि बचाउँनका लागि बिरोध र्याली निकालीको बताए । उनले दबाबमूलक बिरोध प्रर्दशन जारी राख्ने बताएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एमालेले ७० वर्षे उमेरहद हटाउने मधेस सरकारको नीति तथा कार्यक्रम सार्वजनीक खप्तड अब ‘खप्तड विकास कोष’मा परिणत हुनेछ : प्रधानमन्त्री लागूऔषधसहित धनगढीमा एक किशोरी पक्राउ नाबालिका दिदीबहिनीमाथि सामूहिक बलात्कारको प्रयास नवलपरासीमा श्रीमान-श्रीमतिको रहस्यमय मृत्यु पहिलोपटक क्यानाडामा गुञ्जिँदै प्रकाश सपुत प्रथम खप्तड अन्तर्राष्ट्रिय आध्यात्मिक सम्मेलन सुरु, खप्तडको समग्र विकासका लागि पहल गर्छु : प्रधानमन्त्री संसदमा मात्र होइन व्यवहारमा पनि बजेट पास हुनुपर्छ: केपी ओली संसदमा मात्र होइन व्यवहारमा पनि बजेट पास हुनुपर्छ : केपी ओली सेयर बजार २५.६६ अंकले बढ्यो संसदमा ओलीको प्रश्न- गाँजाको बिउ लिएर बसेको व्यापारी को हो ? करका दरमा व्यापारीको अनुहार देखिन्छ : केपी ओली स्थानीय तहका उपप्रमुख र रूपन्देहीका पत्रकार महिलाबीच अन्तरसंवाद बजेट निर्माणमा मेरो इमान्दारितामा एक इन्च पनि हल्लिएको छैन : अर्थमन्त्री डा. महत ‘अखण्ड भारत’ को नक्सामा नेपाली भूमि समावेश गरिएकोप्रति युवा संघ रुपन्देहीको ध्यानकर्षण रुपन्देहीमा सदस्यता शुद्धिकरण सच्याउन माग गर्दै प्रेस चौतारीले बुझायो ज्ञापनपत्र बजेटमा विचौलिया प्रवेश रोक्न ठूला भ्रष्टाचारीलाई मृत्युदण्ड दिने व्यवस्था गरौँ : प्रेम सुवाल सिंगटी हाइड्रो इनर्जी लिमिटेडकाे साधारणसभा आह्वान कांग्रेसले कोशी प्रदेशमा आफ्नै नेतृत्वमा सरकार बनाउन पहल गर्ने