१९ असार २०७९, आईतवार

Jul 3, 2022

बुटवल । पाल्पाको तिनाउँ गाउँपालिका प्रमुखमा नेकपा एमालेका प्रेम श्रेष्ठ विजयी भएका छन् । उनले गठबन्धन दलका उम्मेदवार राजेश श्रेष्ठलाई हराउँदै स्थानीय तहको निर्वाचनमा आगामी ५ वर्षका लागि तिनाउ गाउँपालिका प्रमुखमा विजयी भएका हुन् ।

निकटतम प्रतिद्धन्दि राजेश श्रेष्ठलाई ५९४ मतले पछि पार्दै ५ हजार ६० मतकासाथ प्रेम श्रेष्ठ विजयी भएका हुन् । गठबन्धन दलबाट चुनाव चिन्ह हँसिया हथौडा लिएका राजेशले ४ हजार ४६६ मत प्राप्त गरे । यसैगरी पालिका उपप्रमुखमा भने गठबन्धन दलका लालबहादुर थापा निर्वाचित भएका छन् । गठबन्धन दलबाट रुख चिन्ह लिएका उनले ५ हजार ८२ मत प्राप्त गरे । उप्रमुखमा नेकपा एमालेको तर्फबाट प्रत्यासी उम्मेदवार सावित्रा रानाले ४ हजार ४६५ मत प्राप्त गरिन् । थापाले ६१७ बढी मत लिएर विजयी भएका हुन् ।

तिनाउका ६ वटा वडाहरु मध्ये नेकपा एमालेले ४ वटा वडामा विजयी प्राप्त गरेको छ । वडा नम्बर १, ४ र ५ मा प्यानल नै विजयी भएको एमालेले वडा नम्बर २ मा अध्यक्ष मात्रै विजयी भएको छ । यसैगरी वडा नम्बर ३ र ६ मा गठबन्धन दलको प्यानल नै विजयी भएको छ । वडा नम्बर २ मा अध्यक्षबाहेक सदस्यहरुमा गठबन्धनले जित दर्ता गरेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! पौडी खेल्ने क्रममा दुई भारतीय नागरिकको मृत्यु तत्कालीन नेकपाका बहुमत सदस्यको भेटवार्ता, के भयो कुराकानी ? सरसफाइका लागि कठोर नीति ल्याउँदै तुलसीपुर चट्याङ लागेर ३ बाख्रा र एक भैंसी मरे, एक महिला घाइते जन्ती हिँडेको ट्याक्टर दुर्घटना, १ जनाको मृत्यु फूलहरूलाई के हिउँद, के बर्खा (फोटोफिचर) बुटवल मण्डपको नाम फेर्ने उपमहानगरको निर्णयप्रति व्यवसायिक संघ-संस्थाहरुको असहमति, फिर्ता लिन माग तुलसीपुरका पानी मुहान क्षेत्रमा चुनढुगा उत्खननको तयारी, खानेपानी संस्थाको बिरोध एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल तिलोत्तमालाई युवामैत्री स्थानीय शासन घोषणा गर्न प्रतिबद्धता छोरी भएर जन्मिनु विडम्बना हो ! अर्थ मन्त्रालयले लुकायो बजेट भाषणको अघिल्लो दिनको सीसीटीभी फुटेज हस्ताक्षर किर्ते गरी छ्यालिस लाख रुपियाँ अपचलन गर्ने कर्मचारी पक्राउ पन्ध्र प्रतिशत दलित बालबालिका विद्यालयको पहुँच बाहिर पत्रकार पन्थीको ‘अन्ट्रान्सलेटेबल’ विश्वका १२ देशमा अमेजनमार्फत हार्डकभर र पेपरब्याकमा विपद्बाट हुने क्षति न्यूनिकरण गर देशको आर्थिक अवस्था गम्भीर संकटमा : प्रचण्ड सेयर बजारमा हरियाली बुटवलमा साइन्स-म्याथ ओलम्पियाड, कान्ति माविका शिशिर प्रथम