१४ मंसिर २०७९, बुधबार

Nov 30, 2022

बुटवल । पाल्पाको तिनाउँ गाउँपालिका प्रमुखमा नेकपा एमालेका प्रेम श्रेष्ठ विजयी भएका छन् । उनले गठबन्धन दलका उम्मेदवार राजेश श्रेष्ठलाई हराउँदै स्थानीय तहको निर्वाचनमा आगामी ५ वर्षका लागि तिनाउ गाउँपालिका प्रमुखमा विजयी भएका हुन् ।

निकटतम प्रतिद्धन्दि राजेश श्रेष्ठलाई ५९४ मतले पछि पार्दै ५ हजार ६० मतकासाथ प्रेम श्रेष्ठ विजयी भएका हुन् । गठबन्धन दलबाट चुनाव चिन्ह हँसिया हथौडा लिएका राजेशले ४ हजार ४६६ मत प्राप्त गरे । यसैगरी पालिका उपप्रमुखमा भने गठबन्धन दलका लालबहादुर थापा निर्वाचित भएका छन् । गठबन्धन दलबाट रुख चिन्ह लिएका उनले ५ हजार ८२ मत प्राप्त गरे । उप्रमुखमा नेकपा एमालेको तर्फबाट प्रत्यासी उम्मेदवार सावित्रा रानाले ४ हजार ४६५ मत प्राप्त गरिन् । थापाले ६१७ बढी मत लिएर विजयी भएका हुन् ।

तिनाउका ६ वटा वडाहरु मध्ये नेकपा एमालेले ४ वटा वडामा विजयी प्राप्त गरेको छ । वडा नम्बर १, ४ र ५ मा प्यानल नै विजयी भएको एमालेले वडा नम्बर २ मा अध्यक्ष मात्रै विजयी भएको छ । यसैगरी वडा नम्बर ३ र ६ मा गठबन्धन दलको प्यानल नै विजयी भएको छ । वडा नम्बर २ मा अध्यक्षबाहेक सदस्यहरुमा गठबन्धनले जित दर्ता गरेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अब उनले मेरो फोन कहिल्यई उठाउने छैनन् ! सम्पादक कंडेलको स्मृतीमा दीप प्रज्वलन कांग्रेसमा संसदीय दलको नेता छान्न चुनाव हुने संकेत, गगन र विश्वप्रकाश अघि बढे रोटरीले बुटवलमा भित्र्यायो ग्लोबल ग्रान्टअन्तर्गत १० करोडका प्रोजेक्ट तिलोत्तमामा औधोगिक ब्यापार मेलाको तयारी पूरा, ३ सय स्टल सहभागी हुँदै विकासका कामहरुमा राजनीतिक रँग नदिन छत्रकाेट गाउँपालिकाका अध्यक्ष पाण्डेकाे आग्रह गृहमन्त्री खाणकै गृहजिल्ला रुपन्देहीमा कांग्रेस शुन्य, कार्यकर्ता असन्तुष्ट समानुपातिकतर्फ कसको कति मत ? भ्रष्टाचार आराेपमा दाङका तत्कालिन प्रमुख डिभिजनल इन्जिनियर विरुद्ध मुद्दा दायर स्याङ्जा २ र बाजुरामा पुनः मतदान नहुने, गणना सुरु गर्न आयोगको निर्देशन लुम्बिनीका कर्मचारी आन्दोलित : बुटवलबाट रातारात कुम्लो पारेर राजधानी सार्न हुँदैन कर्णाली सरकार गठनका लागि शक्ति केन्द्र धाउँदै नेताहरु अतिक्रमण गरेर बनाइएका संरचना ३५ दिनभित्र हटाऊ : उपत्यका विकास प्राधिकरण पोलियो खोपको तयारीमा रहेकाे प्रहरी ट्रकमा आत्मघाती हमला, ३ जनाको मृत्यु प्रत्यक्षतर्फ महिला निर्वाचित नहुँदा सुदूरपश्चिममा समानुपातिक कोटाबाट संसद छिर्न चाहने पुरुषलाई समस्या १६५ निर्वाचन क्षेत्रमा १६१ को अन्तिम नतिजा सार्वजनिक, हेर्नुहोस कहाँ कसले जिते ? स्याङ्जामा सुन्तला उत्पादन वृद्धि भएपछि किसान उत्साहित अरबाज खान र जर्जियाको ब्रेकअप सोलुखुम्बुका एक हजार परिवार बिजुलीविहीन चीनको आणविक हतियार सन् २०३५ सम्ममा तीन गुणा बढी: अमेरिका