६ माघ २०७८, बिहीबार

Jan 20, 2022

बुटवल । नेपाली कांग्रेस बुटवल उपमहानगरपालिका – १० को वडा सभापतिमा क्याप्टेन किशनबहादुर थापा निर्विरोध चयन भएका छन् । उपसभापतिमा रामकुमार श्रेष्ठ र कृष्ण रानाभाट, सचिवमा चिरञ्जीवी श्रेष्ठ  र प्रकाश भट्टराई , सहसचिवमा पुष्पा कार्की र प्रेम बहादुर गुरुङ रहेका छन् ।

यस्तै, सदस्यहरुमा  चित्रबहादुर थापा, दिनेश रेग्मी, जय प्रकाश शर्मा, गंगाकुमारी गुरुङ्ग, नारायण श्रेष्ठ, डिल्लिराज अर्याल, तिलक काउछा, दल बहादुर श्रेष्ठ, महेश्वरी रेग्मी, सबिता श्रेष्ठ, बुद्धिबहादुर गुरुङ्ग, ज्ञानकुमारी राना रहेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पाँच दिनदेखि अत्यधिक चिसो, शीतलहरले जनजीवन थप प्रभावित बुद्ध एयरको विमान ल्यान्ड हुन नसक्दा एक यात्रु बेहोस कोरोना संक्रमणको ग्राफ बढ्दो, स्वास्थ्य मापदण्डको छैन पालना सोमपाललाई बाहिर राख्दै नेपाली टिम घोषणा भारतमा एकै दिन ३ लाख १७ हजार कोभिड संक्रमित समाजवादी स्वरोजगार टोम्पो श्रमिक संघ रुपन्देहीको अध्यक्षमा बाग बहादुर बुढा दक्षिण अफ्रिकामा सिंह र बिरालोमा पनि देखियो कोभिड जाडो छल्न तापेको आगो शरीरमा सल्किदा वृद्धाको मृत्यु प्रचण्डको प्रस्तावमा एमाले महासचिवको व्यंग्य वन मन्त्री यादव र चुरे संरक्षण विकास समितिका पदाधिकारीबीचको विवाद उत्कर्षमा प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम : श्रमिकको ज्याला बढ्यो, बीमा अनिवार्य विद्यालय शिक्षा सुधार्न साढे नौ खर्बको योजना ७ निर्माण कम्पनी कालो सूचिमा, ३ वर्षसम्म कुनै काम गर्न नपाउने स्थानीय तह निर्वाचन: बैशाख १४ वा २२ मा गर्न आयोगको प्रस्ताव स्थानीय निर्वाचनको मिति तय गर्न सत्तारुढ गठबन्धनको बैठक बस्दै किन पाएनन् उपल्लो डोल्पाका सर्बसाधारणले कोभिड-१९ विरुद्धकाे खोप ? मौलाकालिका यात्रा केबलकारमा सरर, डेढ अर्ब लागतमा बन्दै बुर्का लगाउने छात्रालाई कक्षा कोठा प्रवेशमा रोक रुपन्देही क्रिकेट संघको अध्यक्षमा व्यवसायी थापा, क्रिकेटर गौचन पराजित फेरि बढ्यो पेट्रोल, डिजेल र मट्टीतेलको मूल्य