१ आश्विन २०७८, शुक्रबार

Sep 17, 2021

बुटवल । नेपाली कांग्रेस बुटवल उपमहानगरपालिका – १० को वडा सभापतिमा क्याप्टेन किशनबहादुर थापा निर्विरोध चयन भएका छन् । उपसभापतिमा रामकुमार श्रेष्ठ र कृष्ण रानाभाट, सचिवमा चिरञ्जीवी श्रेष्ठ  र प्रकाश भट्टराई , सहसचिवमा पुष्पा कार्की र प्रेम बहादुर गुरुङ रहेका छन् ।

यस्तै, सदस्यहरुमा  चित्रबहादुर थापा, दिनेश रेग्मी, जय प्रकाश शर्मा, गंगाकुमारी गुरुङ्ग, नारायण श्रेष्ठ, डिल्लिराज अर्याल, तिलक काउछा, दल बहादुर श्रेष्ठ, महेश्वरी रेग्मी, सबिता श्रेष्ठ, बुद्धिबहादुर गुरुङ्ग, ज्ञानकुमारी राना रहेका छन् ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनी प्रदेश सरकारविरुद्ध ७९ वटा मुद्दा, ४१ सरेर आएका शान्तिका नाममा लुट, कार्यकर्ता पोस्न ५० करोड खर्च मन्त्रिपरिषद् विस्तारकाे विषय एक हप्ता भित्र टुङ्गाे लाग्छ: नेपाल खोलामा ट्रक खस्यो, चालकको मृत्यु बजेट होलिडे : सरकारको गैरजिम्मेवारीले उत्पन्न वित्तीय संकट कुन देशले बालबालिकाहरूलाई खोप दिँदैछन् ? १२ लाख लगानीमा राजकुमारकाे कबाव उद्योग म्याग्दीका हिमालमा आरोही आउन थाले ‘अनअराइभल भिसा’ दिने व्यवस्था तत्काल मिलाउन माग आजदेखि पाथीभरा दर्शन खुला सुनवलमा मोटरसाईकल दुर्घटना, एक जनाको मृत्यु सुदूरपश्चिममा ‘बूढी पोल्ने’ पर्व मनाइँदै नेपाललाई रातो सूचीबाट हटाउन बेलायत सरकारसँग माग हुम्लामा लोडसेडिङले कक्षा १२ को वार्षिक परीक्षा आधा घन्टा ढिलो सञ्चालन दुई बालकको खातामा करोडौं भारु जम्मा भएपछि… विप्लव नेतृत्वको नेकपाको केन्द्रीय कमिटी बैठक बन्दीपुरमा चीनबाट थप ४४ लाख खोप आज आउँदै, निगमको वाइडबडी विमान बेइजिङमा सदनको गतिरोध अन्त्य गर्न प्रधानमन्त्रीले थाले संवाद, बालकोट पठाए प्रतिनिधि रातभरको वर्षाले कस्ता छन् लुम्बिनीका सडक ? विश्वकप लिग-२: नेपालले आज अमेरिकाको सामना गर्दै