२२ असार २०७९, बुधबार

Jul 6, 2022

बुटवल । अर्घाखाँचीमा जारी निषेधाज्ञा भदौं १८ गतेसम्म लम्बिएको छ । आज बसेको जिल्ला डीसीसीएमसीको बैठकले खुकुलो बनाएर यही भदौं १८ गते राति १२ बजेसम्म निषेधाज्ञा थप गरेको हो । बैठकले बिहान ५ बजेदेखि साँझ ६ बजेसम्म लामो तथा छोटो दुरीका यातायात सञ्चालन गर्न दिने निर्णय गरेको सहायक जिल्ला प्रमुख अधिकारी बिनोद खनालले जानकारी दिए ।

यसअघि जिल्लामा कोरोना संक्रमणदर बढेपछि यातायात सञ्चालनमा रोक र जिल्ला प्रवेशमा निषेध गरिएको थियो । यस्तै बिहान ५ बजेदेखि साँझ ६ बजे पसलहरु सञ्चालन गर्न पाईनेछ । शैक्षिक संस्था, होटल, रेष्टुरेन्ट ,पाटी प्यालेस र शैलुन पसलहरु भने सञ्चालन गर्न पाईने छैन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भारत र कुवेतमा महिला बेचबिखन गर्ने कार्यमा संलग्न तीन जना पक्राउ प्रदेश र प्रतिनिधिसभाको निर्वाचन गर्न १० अर्ब खर्च हुने मंसिर २ मा एकै चरणमा प्रदेश र प्रतिनिधिसभाका निर्वाचन गर्न सिफारिस भात पकाउन नेपालीले वर्षेनी किन्छन् ५१ करोडभन्दा बढीको राइस कुकर मैले सीसीटिभीको फुटेज डिलिट गरेको छैन, यसको ज्ञान पनि छैन : शर्मा अर्थमन्त्री शर्माले दिए राजीनामा अर्थमन्त्री शर्माको भाषण एमालेद्वारा बहिस्कार बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते अर्थमन्त्री शर्माले राजीनामा नदिएसम्म उनको कुरा सुन्दैनौं : भट्टराई यु-२० टिममा स्थान बनाउन डेनमार्कदेखि काठमाडौंसम्मकाे यात्रा अर्थमन्त्रीमाथि छानबिन गर्न ११ सदस्यीय संसदीय समिति गठन जोनसनलाई एकपछि अर्को झट्का, थप दुई मन्त्रीले दिए राजीनामा ४४ वर्षअघि लेखिएको मेसेज फेला परेपछि… असार २६ गते सार्वजनिक विदा चौधरी ग्रुपको स्पष्टीकरणः बजेट निमार्णमा हाम्रो कुनै संलग्नता छैन, छानबिन होस् वीरगञ्ज महानगरले घटायो सम्पत्ति करको दर माओवादी केन्द्रीय समिति बैठक स्थगित सर्वोच्चका दुई महत्वपूर्ण फैसला : वर्षौंदेखिको प्रसारण लाइन निर्माणको अवरोध हट्यो खेर गएको प्लास्टिकबाटै यसरी उत्पादन हुन्छ इन्धन अर्घाखाँचीको सिद्धाराकाे गाउँमा पहिलाेपटक बिजुली पुगेपछि…