९ चैत्र २०७९, बिहीबार

Mar 23, 2023

गुल्मी । पछिल्लो तीन दिन यता गुल्मीमा ६ देखि ११ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । आइतबार पहिलो दिन ११ जनाको मृत्यु भएको थियो भने दोश्रो दिन सोमबार ६ जनाको र आज तेश्रो दिन मंगलवार पनि ६ जनाको मृत्यु भएको छ । स्वास्थ्य कार्याल गुल्मीले मंगलबार जारी गरेको सुचना अनुुसार सत्यवती गाउँपालिका ४ का ७५ वर्षीय पुरुषको रिडी हेल्थ डेक्समा र सोही गाउँपालिका वडा नम्वर ४ का ४७ बर्षिय पुरुषको पनि सोही पाल्पा मिशन अस्पतालमा मृत्यु भएको छ ।

त्यस्तै चन्द्रकोट गाउँपालिका ४ का ६७ बर्षीय पुरुष र सोही वडाका ३६ बर्षीय पुरुषको पनि मिशन अस्पताल पाल्पामा मृत्यु भएको छ । रुरु क्षेत्र गाउँपालिकाका २ का ७३ बर्षीया पुरुषको रेसुङ्गा अस्पतालमा र मालिका गाउँपालिका ४ का ७९ वर्षीय पुरुषको गुल्मी अस्पतालमा मृत्यु भएको छ ।स्वास्थ्य कार्यालयका फोकल पर्शन गोपालबहादुर कार्कीका अनुसार हाल सम्ममा गुल्मीमा कोरोना संक्रमणबाट ७१ जनाको मृत्यु भएको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा १६४ जनाको पिसिआर गराईएकोमा ५४ जना पोजेटिभ भेटिएका छन् ।

यो सहित कुल संक्रमितको संख्या ११०८ पुगेको छ । जस मध्ये होम आईसोलेशनमा १०५५ रहेका छन् । आईसोलेशनमा ४८ जनाले उपभचार गराई रहेका छन् । आइसियूमा४ जना र भेन्टिलेटरमा एक जनाले उपचार गराई रहेका छन । जिल्लामा एक निजी सहित दुई वटा १ सय ७१ शैयाका कोरोना अस्पताल छन् । पालिका स्तर सहित २२३ वटा आईसोलेशन रहेका छन् । गुल्मी अस्पतालमा ९६ वटा भरी अक्सिजन सिलेन्डर छन् भने खाली १२७ वटा रहेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गैँडाको आक्रमणबाट महिलाको मृत्यु जापानमा लगातार दोस्रो वर्ष जग्गाको मूल्य वृद्धि तिलोत्तमा नगरभित्र अनुमतिविना कुकुर पाल्न नपाइने, निकाल्यो ३५ दिने सूचना स्वास्थ्यजन्य फोहर व्यवस्थापन गरेर मासिक ४० हजार भारतीय गायक सोनु निगमको घरवाट ७२ लाख चोरी भाटभटेनीको २४ औं स्टोर विरगञ्जमा, बजार विस्तारमा थप आक्रामक डोल्पा अस्पतालको पीडाः सडक, पुल नहुँदा बाटोमै बिरामीको हैरानी सरकारमा जाने नजाने बारेमा निर्णय लिदैँ लोसपा वडा अध्यक्ष र सचिव घुससहित अख्तियारको फन्दामा स्विफ्ट एजुकेशनद्वारा ‘करियर परामर्श’ सम्पन्न सुदूरपश्चिम-११ थ्री स्टारलाई हराउँदै तिलोत्तमा गोल्ड कपको फाइनलमा दुई उद्योगमाथि मुद्दा दायर, नौ सय ७३ व्यावसायिक फर्मलाई कारबाही वैदेशिक रोजगारीमा जाने युवालाई दुःख दिने कार्य स्वीकार्य छैन : प्रधानमन्त्री प्रचण्ड बागमती प्रदेशसभा बैठक शुक्रबारका लागि सारियो वैदेशिक रोजगार विभागका नासु प्रमोद पाण्डेविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा दायर २४ चैतमा बहाव, सुरक्षा भन्छिन्- दुई महिना सुगासँग समय बिताएँ लुम्बिनीमा ‘पिस म्याराथन’ हुने बाग्मतीका मुख्यमन्त्रीलाई कांग्रेसले विश्वासको मत दिने रोजगारी सिर्जना गर्ने नीति ल्याउन सरकारलाई सुझाव सेयर बजार १५.६७ अंकले ओरालो