२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022


बुटवल । रुपन्देहीको तिलोत्तमामा सवारी दुर्घटना हुदाँ ३ जना घाइते भएका छन् । तिलोत्तमा नगरपालिका-११ बेलडाँडा स्थित भित्री सडक खण्डमा आइतबार बिहान पुर्वबाट पश्चिम तर्फ जाँदै गरेको लु ४२ प ९७९७ नम्बरको स्कुटरलाई सोही दिशातर्फ जाँदै गरेको लु ५५ प ७५९८ नम्बरको मोटरसाइकलले दुर्घटना दिँदा सो दुर्घटना भएको हो ।

दुर्घटनामा परी स्कुटर चालकका चालक तिलोत्तमा नगरपालिका-११ की २४ वर्षीय मनिका बस्याल, मोटरसाइकलका चालक देवदह नगरपालिका-३ का २२ वर्षीय बिजय गुरुङ र मोटरसाइकको पछाडी सवार बुटवल उपमहानगरपालिका-११ का २० वर्षीय रिजन थापा घाइते भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीले जनाएको छ।

घाइते तीनै जनालाई उपचारको लागि मणिग्राम स्थित क्रिमशन अस्पतालमा लगिएको प्रहरीले जनाएको छ। घाइतेहरुको अवस्था सामान्य रहेको छ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपालमा एमबीबीएस अध्ययन गर्ने विदेशी विद्यार्थीको संख्या ६ गुणाले बढ्यो बुबाले जंगलमा छोडेकी १५ महिनाकी बच्चीको गयो ज्यान भारतीय पर्यटकमा कोरोना, नेपाल प्रवेश गर्न रोक नहरको बाध भत्किँदा दर्जनौँ घर डुबानमा, सयौं बिघा धानबाली नष्ट अपमानजनक शब्द राखी बनाइएका नागरिकता सच्याउन गृहमन्त्रालयको निर्देशन उपमेयरले ढुवानी नगर्दा चामल अभाव चौराहा-गोलपार्क सडकः भदौ मसान्तसम्म पिच गर्ने प्रतिबद्धता सरकारी मूल्याङ्कनमा कति छ दरबारमार्ग र न्यूरोडको जग्गाको भाऊ ? पार्टी बैठक सानेपामा मात्र गर्ने निर्णयबाट पछि हट्यो कांग्रेस, फेरि बालुवाटारमा बस्न थाले बैठक राष्ट्रियसभामा तीन प्रतिवेदन पेश थप ९३४ जनामा कोरोना, एकको मृत्यु फोहर व्यवस्थापन : सोचमा नै छ खोट बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि…