१९ चैत्र २०७९, आईतवार

Apr 2, 2023

नवलपरासी । विकास निमार्णका कामले तीब्रता पाएसँगै नागरिकमा संघीयताको अनुभूति बढेको रामग्राम नगरपालिका प्रमुख नरेन्द्र कुमार गुप्ताले दाबी गरेका छन् । नेपाल पत्रकार महासंघ नवलपरासी शाखाले परासीमा आयोजना गरेको पत्रकार क्षमता अभिवृद्धि एवम् जनप्रतिनिधि बीचको अन्तरक्रियामा प्रमुख गुप्ताले सो कुरा बताएका हुन् ।

संघीयतासँगै बनेको संघ, प्रदेश र स्थानीय सरकारका कारण ग्रामिण क्षेत्रमा बिकासले गती लिएको उनले बताए । यसैबीच जिल्लाको सदरमुकाममै राम्रो र ठूलो सभाहल अभाव रहेको बताउँदै उनले त्यसका लागि सिटिहल निर्माणको योजना अघि सारिएको जानकारी गराए । यसैगरी नगर उप प्रमुख रम्भाकुवंरले रामग्राममा तीब्रताका साथ भएका विकास निर्माणका कार्यहरुलाई प्रभावकारी रुपमा अध्ययन अनुगमनलाई पनि प्राथमिकता दिइएको बइन् ।

नगरपालिकाको न्यायिक समितिले गरेका न्याय सम्पादनका कार्यहरुका बारेमा जानकारी गाउँदै उनले सार्वजनिक सुनुवाईगरी अहिलेसम्म एका कार्यहरु बारे सबै जनतालाई जानकारी गराउने गरिएको बताइन् । नेपाल पत्रकार महासंघ नवलपरासी शाखा अध्यक्ष हरि शर्माको अध्यक्षता र सचिव राजु रश्मीको संचालनमा भएको कार्यक्रममा रामग्राम नगरपालिकाका वडाध्यक्षहरुले आफ्नो वडाले गरेका कार्यहरुका वारेमाा जानकारी गराएका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेविरुद्ध सर्वोच्च अदालतमा रिट निवेदन आरआर क्याम्पसमा २७ चैतमा स्ववियु निर्वाचन बारा- २ : हेभिवेट भिडन्तमा पूर्वमन्त्री पौडेललाई अघि सार्ने एमालेको तयारी राप्रपाले टुंग्यायो उपनिर्वाचनका उम्मेदवार रुकुममा ५ थान भरुवा बन्दुक बरामद दक्ष जनशक्तिको उत्पादनले मात्र विश्वबजारमा प्रतिस्पर्धा गर्न सकिन्छ : प्रधानमन्त्री कपिलबस्तुमा लागु औषधसहित २ जना पक्राउ काेशी नामाकरण बिरुद्व भईरहेकाे पहिचानवादीकाे आन्दाेलनलाई जसपाकाे समर्थन कोरोना संक्रमण बढ्न थालेपछि नियन्त्रणको तयारीबारे सांसदको चासो कामना सेवा विकास बैंकले गर्‍याे लाभांश घोषणा कांग्रेसले गर्‍यो नेताहरुमाथि लगाइएको कारबाही फुकुवा मिटरब्याजीको रकम राष्ट्रियकरण गर्न र पीडितलाई न्याय दिन संसदमा माग समाजसेवी सावित्री साहुको स्मृतिमा श्रीमान‍्ले राखे दुई लाखको अक्ष्यकोष कांग्रेसले बारा-२ मा उपेन्द्र यादवलाई समर्थन गर्ने डलरसँगै घट्यो युरोको भाउ, कतिमा हुँदैछ बिदशी मुद्राकाे खरिदबिक्री ? मोदी इनर्जीको आईपीओ बाँडफाँट राष्ट्रपति पौडेलको स्वास्थ्य अवस्था बुझ्न प्रधानमन्त्री शिक्षण अस्पतालमा चलचित्र ‘बहाव’को टिकट किन्दा निःशुल्क थाइल्याण्डकाे प्याकेज लुम्बिनीको अन्तर्राष्ट्रिय सभाहलमा पानी चुहियो, मर्मत नभएसम्म विल भुक्तानी रोक्का प्रतिनिधिसभा सदस्यको मञ्जु शर्मा अन्सारीले लिइन् शपथ