१७ चैत्र २०७९, शुक्रबार

Mar 31, 2023

बुटवल । विगत केही वर्षदेखि सामाजिक क्षेत्रमा सक्रिय युवाहरुको समूह रुपन्देही युवा समूहको कार्यालय उद्घाटन गरिएको छ । कार्यालयको शुक्रबार एक कार्यक्रममा बीच संविधानसभा सदस्य इश्तियाक अहमद खानले उद्घाटन गरेका हुन् । सो अवसरमा सांसद खानले समूहले सामाजिक कार्यमा रचनात्मक भुमीका खेलेको बताउँदै आगामी दिनहरुमा पनि सामाजिक कार्यहरुलाई निरन्तर दिन आग्रह गरे ।

सो अवसरमा मायादेवी च्यारीटेबल फाउन्डेशनका संस्थापक रबि रौनियारले पनि रुपन्देही यूवा समूहले सामाजिक कार्यमा महत्वपूर्ण भुमिका खेलेको भन्दै प्रशंसा व्यक्त गरेका थिए । कार्यक्रममा समूहका संस्थापक आनन्दप्रसाद गुप्ताले समूहको काम कर्तव्य माथि प्रकाश पारेका थिए ।

रुपन्देही यूवा समूहका अध्यक्ष विशाल गुप्ताको अध्यक्षता, जिल्ला महासचिव कृष्णप्रसाद खरेलको सञ्चालन रहेको उक्त कार्यक्रममा समूहका जिल्ला कोषाध्यक्ष अविषेक जैसवाल, क्षेत्र न. ३ का अध्यक्ष ओजस शर्मा, समूहका बुटवल उपमहानगरपालिका अध्यक्ष बिमल पौडेल, समूहका तिलोत्तमा नगर उपाध्यक्ष सायद पाठक लगाएतको उपस्थिती रहेको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कुनै विचार बोकेकालाई ‘वाइपास’ गरेर नेपाल पत्रकार महासंघ चल्दैन भैरहवामा मेयर कप चैत २२ गतेदेखि चलचित्र बिकास बोर्डका अध्यक्ष केसीको गुनासो : काम गर्न अधिकार नै छैन खसीबोका चोरी गर्ने र किन्ने तीनजना पक्राउ न्यायको पर्खाइमा प्रसूति महिला, श्रीमान फरार भएपछि शिशु र आमाको बिचल्ली नवनियुक्त मन्त्रीहरुले लिए पद तथा गोपनियताको शपथ सरकार विस्तारपछि नयाँ रेकर्ड बनाउने गरी काम गर्छौं : प्रधानमन्त्री खानेपानीमन्त्री अब्दुल खानले दिए राजीनामा उपनिर्वाचन : तनहुँ र बारामा २६ दल दर्ता पार्टीभित्र भागवण्डा नमिलेपछि काँग्रेसले बुझायो चार मन्त्रीको मात्रै नाम माल्टा पठाउने नाममा ठगी राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्रीबीच भेटवार्ता, दिउँसो ३ बजेका लागि शपथको तयारी दाइजाे प्रथा र महिला हिंसाविरुद्ध मधेशमा सडक नाटक प्रदर्शन एकैदिन तोलामा एक हजार रुपैयाँ बढ्यो सुनको भाउ लुम्बिनीमा राष्ट्रिय मिडिया सम्मेलन : पत्रकारिताको भूमिका परिवर्तन गर्न मन्त्री शर्माको आग्रह मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु बिमा कम्पनीहरूले लाइसेन्स नवीकरण गर्नु नपर्ने कोरोना जोखिम बढेपछि भारतबाट फर्किने निगरानीमा, सीमामा कडाइ अमेरिकी डलरको भाउ स्थिर रहँदा युरो बढ्यो आईपीओ निष्कासन गर्ने प्रस्तावसहित आज कान्तिपुर टेलिभिजनको विशेष साधारणसभा बस्दै