७ चैत्र २०७९, मंगलवार

Mar 21, 2023

चितवन । बिहीबार ,आज चितवनको ईच्छाकामना गाउँपालिका- ४ स्थित पृथ्वी राजमार्गको नाग्दी खोला भन्ने स्थानमा पिकअप भ्यान दुर्घटना हुँदा ३ जना बेपत्ता भएका छन् । प्यूठाननबाट बिरामी लिएर काठमाण्डौतर्फ गईरहेको लु १ च ९७३१ नम्बरको पिकअप भ्यान सडकबाट ५०-६० मिटर तल त्रिशुली नदीमा खसेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनले जनाएको छ ।

सो दुर्घटनामा चालकसहित २ पुरुष २ महिला गरी ४ जना सवार रहेको बताइएको छ । १ जना पुरुष पौडी खेलेर नदीबाट बाहिर निस्किएको र निजको मेडिकल कलेजमा उपचार भइरहेको छ । अन्य ३ जना भने बेपत्ता भएको भएका छन् । पिकअप भ्यान नदीमा पुरै डुबेको र नदेखिने अवस्थामा रहेको छ । उक्त जिप र बेपत्ताहरूको नेपाल प्रहरी र सशस्त्र प्रहरीको टोलीले खोजि गरिरहेको छ ।-ntvonline

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गुल्मीको चन्द्रकोट गाउँपालिकाले सोमपाल कामीलाई ५० हजार पुरस्कार दिने प्रधानमन्त्री प्रचण्डविरुद्ध नारावाजी सालकको खपेटासहित गोंगबुबाट एक पक्राउ उँखुजन्य उत्पादनलाई व्यवस्थित गर्न सहकारी गठन दलित समुदायको हकअधिकारका लागि सिङ्गो राज्य जिम्मेवार छ : प्रधानमन्त्री प्रचण्ड जातीय छुवाछूत अन्त्यका लागि सबै लाग्नुपर्छ : अध्यक्ष ओली बर्दिवास मेडिकल कलेज नबन्दै झमेलामा संकिणता र जडता नै नेपालको ओरालो यात्रा ! प्रधानमन्त्री प्रचण्डले गरे सडकको शिलान्यास गरिब र निमुखा जनताको हितमा काम गर्नुपर्छ :राष्ट्रपति पौडेल सरकारमा जान एकीकृत समाजवादीद्वारा कार्यदल गठन दोल्ती पावरको आइपीओमा आवेदन दिने अन्तिम दिन सात करोडभन्दा बढी बालबालिका पानीजन्य संक्रमणको खतरामा सिटी होटलले आइपीओ निष्कासन गर्न पायो अनुमति सोमबार रातिदेखि वर्षा जारी ‘बौद्धदर्शन र सञ्चार’ अनुसन्धानात्मक कृतिको परिचर्चा कार्यक्रम सुनको मूल्य बढ्यो, आज कतिमा हुँदैछ खरिद–बिक्री ? अमेरिकी डलरसँगै युरोको भाउ पनि बढ्यो, आज कुन मुद्रा कतिमा हुँदैछ किनबेच ? बुटवलमा यामाहाको एक्स्चेन्ज सुरु राहादानी बिभागले घोडेजात्रामा पनि सेवा दिने