२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

भैरहवा । भैरहवामा रेनो कम्पनीको लागि आधिकारिक बिक्रेता भैरहवा अटो कम्पनीले रेनो कम्पनीको २०२० क्विड गाडी बिक्री सुरु गरेको छ । कम्पनीले भैरहवामा एक कार्यक्रमको आयोजना गरी रेनोको उक्त गाडी बिक्री सुरु गरेको जनाएको छ ।

Advertisement

विहिबारदेखि बिक्री सुरु गरिएको गाडी अत्यन्तै सुविधायुक्त भएको कम्पनीका संचालक सुन्दर पाठकले जानकारी दिए । यो गाडीमा एलइडी, डीआरएल लाइट, इलेक्ट्रिक पावर स्टेरिङ, मोबाइल चार्ज पोर्ट सिस्टम, ८ इन्चको एप्पल टच इस्क्रिन, डिसप्ले भिडियो प्लेयर सिस्टम, डिजिटल स्पीड मिटर, ४ वटै ढोकामा पावर विन्डो रहेको पाठकले बताए । मूल्यका हिसाबले यो गाडी पुरानो क्विडको मूल्यभन्दा एक लाख रुपैयाँ मात्रै बढी भएको जनाइएको छ । यसको मूल्य २४ लाख ९९ हजार तोकिएको छ ।

क्विड गाडी एक हजार सीसीको रहेको र यसमा ३ सिलिन्डिर, बीएस ६ पेट्रोल इन्जिन भएको कम्पनीले जनाएको छ । यो गाडीको ग्राउण्ड किलेरेन्स १८४ एमएस छ । गाडीमा २ वटा एयर व्याग, स्पिड भिडियो प्लेयर कन्ट्रोल सेन्सर, एबीएस, इबीडी ब्रेकिङसिस्टम, रिअर पार्किङ क्यामेरा र रिअर पार्किङ सेन्सर, मेनुअल लकअनलक सिस्टम रहेकाले निकै सुरक्षित रहेको मार्केटिङ प्रमुख डार्बिन रोका मगरले बताए ।

गाडी सार्वजनिक गर्दै लुम्बिनी प्रेस क्लबका अध्यक्ष दीपेश पछाईले विश्व बजारमा प्रतिस्पर्धी र सुविधायुक्त भएकाले यो गाडीको विक्री वितरण अत्यन्तै राम्रो हुने विश्वास गरे । विश्वका ७४ देशमा बिक्रीवितरण हुँदै आएको यो गाडी सन् २०१६ देखि भैरहवा अटो कम्पनीले भैरहवा क्षेत्रमा विक्रीवितरण गर्दै आएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपालमा एमबीबीएस अध्ययन गर्ने विदेशी विद्यार्थीको संख्या ६ गुणाले बढ्यो बुबाले जंगलमा छोडेकी १५ महिनाकी बच्चीको गयो ज्यान भारतीय पर्यटकमा कोरोना, नेपाल प्रवेश गर्न रोक नहरको बाध भत्किँदा दर्जनौँ घर डुबानमा, सयौं बिघा धानबाली नष्ट अपमानजनक शब्द राखी बनाइएका नागरिकता सच्याउन गृहमन्त्रालयको निर्देशन उपमेयरले ढुवानी नगर्दा चामल अभाव चौराहा-गोलपार्क सडकः भदौ मसान्तसम्म पिच गर्ने प्रतिबद्धता सरकारी मूल्याङ्कनमा कति छ दरबारमार्ग र न्यूरोडको जग्गाको भाऊ ? पार्टी बैठक सानेपामा मात्र गर्ने निर्णयबाट पछि हट्यो कांग्रेस, फेरि बालुवाटारमा बस्न थाले बैठक राष्ट्रियसभामा तीन प्रतिवेदन पेश थप ९३४ जनामा कोरोना, एकको मृत्यु फोहर व्यवस्थापन : सोचमा नै छ खोट बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि…