१७ जेष्ठ २०८०, बुधबार

May 31, 2023


बुटवल । सामाजिक तथा मानविय सेवाका क्षेत्रमा क्रियाशिल लायन्स क्लब अफ मणिग्राम रुपन्देहीले यातायात कार्यालय मणिग्रामलाई पानी ट्यांकी प्रदान गरेको छ । अहिले विश्वव्यापी महामारीका रुपमा कोरोना भाइरस( कोभिड–१९) फैलिएको र यातायात कार्यालयमा सवारीको जाँजपास व्लुबुक लगायतका कागज पत्र नविकरण गर्न आउने सेवाग्राहीको भिड हुने भएकाले संक्रमणवाट बच्न सावुन पानीले हात धुने कार्यक्रमलाई थप प्रभावकारी बनाउन कार्यालयलाई पानी ट्यांकी हस्तान्तरण गरेको क्लबले जनाएको छ ।

यायातात कार्यालय परिसरमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरी लायन्स क्लब अफ मणिग्रामका अध्यक्ष लायन सुरजकुमार लम्साल, प्रमुख अतिथि क्लबका डिजी एमजेएफ लायन शम्भु नकर्मी र बिशेष अतिथि भिडिजी एमजेएफ लायन रामप्रसाद भट्टले यातायात कार्यालयका प्रमुख जनार्दन अधिकारिलाई पानी ट्यांकी हस्तान्तरण गरेका थिए । सो अवसरमा क्लवका डिजी शम्भु नकर्मीले क्लबले समाजमा गरेका यस्ता उदाहरणीय कार्यले समाजमा सकारात्मक सन्देश जानुका साथै अन्य संघसंस्थालाई यस्ता कार्यक्रम गर्न हौसला र प्रेरणा मिल्ने बताए । उनले कोरोना कोभिड–१९ को रोकथाम तथा न्युनिकरणका लागि सावुन पानीले हात धुने कार्य उचित भएको र यातायात कार्यालय सेवाग्राहीको अत्यन्तै भिड्भाड हुने ठाउँ भएकोले पानी ट्यांकीको सहि सदुपयोग गर्न सके यसको महत्व अझै बढेर जाने बताए ।

यातायात कार्यालयका प्रमुख जनार्दन अधिकारीले अहिलेको विषम परिस्थितिमा क्लबले सहि ठाउँको पहिचान गरी पानी ट्यांकी उपलब्ध गराएको भन्दै क्लबका पदाधिकारी र सदस्यहरुलाई धन्यवाद दिए । क्लवका अध्यक्ष सूरजकुमार लम्सालले सामाजिक सेवाभावका उद्देश्यले क्लवको स्थापना गरिएकाले समयको माग र आवश्यक्ता बुझेर क्लव निरन्तर सामाजिक गतिविधिमा क्रियाशिल रहने प्रतिवद्धता व्यक्त गरे । कार्यक्रममा क्लबका डिष्ट्रिक, एरिया, रिजन, जोन तथा मण्ग्रिाम लायन्स क्लवका पदाधिकारी र सदस्यहरुको सहभागिता रहेको क्लवका बाबुराम पाठकले जानकारी दिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रास्वपा सभापति रवि लामिछाने भारत प्रस्थान  नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण हुनु अत्यन्तै सकारात्मक : लोसपा सुखी नेपाली, समृद्ध नेपालका लागि ‘एक घर एक स्काउट’, ‘एक विद्यालय एक युनिट’ प्रधानमन्त्री प्रचण्ड नयाँ दिल्लीमा, राज्यमन्त्री मिनाक्षीले गरिन् स्वागत शिवजी क्षत्रीको कोरियोग्राफी र निर्देशनमा आउरे बाउरे सार्वजनिक बालेनको चेतावनीपछि मन्त्रालयको ताकेता : १० प्रतिशत शैया र निःशुल्क उपचार उपलब्ध गराउ नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण स्वागतयोग्य, तर प्रक्रिया मिलेन : मनिष झा सेयर बजार बुधबार पनि सम्हालिएन कोशी प्रदेशको नाममा पुनर्विचार गर्न १४ जिल्लाका कांग्रेस सभापतिको आह्वान एमालेले डाक्यो सचिवालय बैठक नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण क्रान्तिकारी कदम : प्रधानमन्त्री रुपन्देहीमा देवदह दरबार अनुमान गरिएको खयरडाँडामा उत्खनन आफ्नै अभियानविपरीत धनगढी उपमहानगरले बनायो नाला मिचेर सडक प्रधानमन्त्री प्रचण्ड भारत प्रस्थान (फोटो फिचर) जुवातास खेलिरहेको अवस्थामा ६ जना पक्राउ फ्रान्स पठाइदिन्छु भन्दै रकम ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ प्रधानमन्त्री प्रचण्ड ४ दिने भारत भ्रमणका लागि प्रस्थान कोशी प्रदेश सरकारबाट बाहिरियो जसपा सर्बिया पठाइदिन्छु भन्दै रकम ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ नेपालको राष्ट्रिय अखण्डमाथिको प्रहार रोक्न प्रधानमन्त्री प्रचण्डको भारत भ्रमण केन्द्रित रहोस् : प्रजातान्त्रिक युवा संगठन