३ जेष्ठ २०७९, मंगलवार

May 17, 2022

सांकेतिक तस्विर

बुटवल । लामो समयको लकडाउन र त्यसले शैक्षिक संस्था एवम् विद्यार्थीमा परेको प्रभाव र समस्याको न्यूनीकरणका लागि हिसान, प्याब्सन र एन व्याब्सनको शनिबार संयुक्त बैठक बसेको छ । बैकले लकडाउनका अवधिमा शैक्षिक गतिविधीको अवधारणा तथा आगामी दिनमा अपनाइने नीतिमा एकरुपता ल्याउने निश्कर्षमा पुगेको हिसान रुपन्देही अध्यक्ष कृष्ण प्रसाद पौडेलले जानकारी गराए ।

बैठकमा बन्दाबन्दीको अवस्थामा शैक्षिक संस्थाहरुले आफूसँग प्राप्त प्रविधीहरुको अधिकतम सदुपयोग गर्दै विद्यार्थी एवम् अभिभावकहरु सङ्ग निरन्तर सम्पर्कमा रहने, विद्यार्थीलाई अनौपचारिक शिक्षाको माध्यामद्वारा पाठ्यक्रममा जोड्ने लगायतका बारेमा छलफल भएको थियो । यसैगरी निजी विद्यालयलाई परेको समस्या समाधानका लागि र अनलाइन कक्षा सञ्चालनमा देखिएको नेट्वर्कको समस्या समाधान गर्दै पाठ्यपुस्तक सहज रुपमा विद्यार्थीको हात हातमा पुग्ने वातावरण निर्माणका लागि सहजीकरण गरिदिन स्थानीय तहलाई संयूक्त ज्ञापन पत्र बुझाउने निर्णय भएको छ ।

बैठकमा हिसानका निर्देशक डा.आर.सी आचार्य ,हिसान केन्द्रीय सदस्य लोकनाथ उपाध्याय, जिल्ला सल्लाहकार दामोदर भुषाल, टुक बाहादुर क्षेत्री अनन्तराम शर्मा, प्याब्सन रुपन्देहीका अध्यक्ष लेखनाथ पौडेल, एन प्याब्सन जिल्ला अध्यक्ष पुरुषोत्तम बश्याल, हिसान रुपन्देहीका जिल्ला पदाधिकारीहरु दिनेश भुषाल, पुष्प घिमिर, मधु ज्ञवाली, तुलसी प्रसाद सापकोटा, कृष्ण न्यौपाने लगाएतको उपस्थिति रहेको अनलाइन बैठकको अध्यक्षता एवम् सन्चालन हिसान जिल्ला अध्यक्ष कृष्ण प्रसाद पौडेलले गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भरतपुरमा रेनु विजय सुवेदी भन्दा ५९ मतले अघि गाउँपालिकाका निवर्तमान अध्यक्ष वडा सदस्यमै पराजित ललितपुर महानगरमा चिरिबाबुकाे फराकिलाे अग्रता श्रीलंकामा पेट्रोल हाहाकार, तत्काल ७५ मिलियन डलर आवश्यकः प्रधानमन्त्री बुटवलमा गठबन्धन दलबाट पाण्डेको अग्रता, मतान्तर बढ्दो सैनामैनाको प्रमुखमा गठबन्धन, उप-प्रमुखमा एमालेको अग्रता गुल्मीको रुरु गाउँपालिका अध्यक्षमा यदु ज्ञवाली निर्वाचित स्थानीय निर्वाचन : आज कहाँ-कहाँ हुँदैछ मतदान ? देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस ४४४ मत पछाडी बालेनले बनाए साढे ४४ सयको मतान्तर भरतपुरमा ४ वटा वडाको मत गणना सकियो, रेणु दाहाल ३० मतले अघि बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डे र एमालेका भट्टराईबीच करिब ३ हजार मतको फरक भरतपुरमा पुनः गठबन्धनकी रेनुको अग्रता धुर्कोट गाउँपालिकाको अध्यक्षमा माओवादीका पोखरेल विजयी पहिलो टी-२० मा युगान्डासँग नेपाल १२ रनले पराजित संसदको भोलिबाट ११औँ अधिवेशन सुरु हुने, यस्तो छ कार्यसूची ओलीले राम नेपालमा जन्मेको दाबी गरिरहँदा मोदीले भने– भारतमा भव्य राम मन्दिर बन्दा नेपाली पनि उत्तिकै खुसी छन् २२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा बुटवलमा खेलराज पाण्डेय बाबुराम भट्टराई भन्दा २१६३ मतले अघि