१७ चैत्र २०७९, शुक्रबार

Mar 31, 2023

बुटवल । पाल्पामा आज बिहान भ्यान दुर्घटना हुदाँ ६ जना घाइते भएको छन् । जिल्लाको तानसेनबाट चापपानीतर्फ जाँदै गरेको लु १ ज २५३९ को भ्यान बगनासकाली ९ चापपानी झिरभञ्ज्यांग आरालोमा दुर्घटना भएको प्रहरीले बताएको छ ।

घाइतेहरुलाई मिसन अस्पताल पठाइएको मिसन प्रहरी चौकीका हवल्दार यज्ञराज शाहीले बताए । घाइते मध्ये ४ महिला र २ पुरुष रहेको रहेको उनले बताए । र उनीहरुलाई मिसन अस्पताल पठाइएको मिसन प्रहरी चौकीका हवल्दार यज्ञराज शाहीले बताए । भ्यान अनियन्त्रित भई बाटोमै पल्टिएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नवनियुक्त मन्त्रीहरुले लिए पद तथा गोपनियताको शपथ सरकार विस्तारपछि नयाँ रेकर्ड बनाउने गरी काम गर्छौं : प्रधानमन्त्री खानेपानीमन्त्री अब्दुल खानले दिए राजीनामा उपनिर्वाचन : तनहुँ र बारामा २६ दल दर्ता पार्टीभित्र भागवण्डा नमिलेपछि काँग्रेसले बुझायो चार मन्त्रीको मात्रै नाम माल्टा पठाउने नाममा ठगी राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्रीबीच भेटवार्ता, दिउँसो ३ बजेका लागि शपथको तयारी दाइजाे प्रथा र महिला हिंसाविरुद्ध मधेशमा सडक नाटक प्रदर्शन एकैदिन तोलामा एक हजार रुपैयाँ बढ्यो सुनको भाउ लुम्बिनीमा राष्ट्रिय मिडिया सम्मेलन : पत्रकारिताको भूमिका परिवर्तन गर्न मन्त्री शर्माको आग्रह मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु बिमा कम्पनीहरूले लाइसेन्स नवीकरण गर्नु नपर्ने कोरोना जोखिम बढेपछि भारतबाट फर्किने निगरानीमा, सीमामा कडाइ अमेरिकी डलरको भाउ स्थिर रहँदा युरो बढ्यो आईपीओ निष्कासन गर्ने प्रस्तावसहित आज कान्तिपुर टेलिभिजनको विशेष साधारणसभा बस्दै भारत पुगेर उपचार गराइरहेका क्यान्सर पीडित राईलाई १७ लाख जुट्यो माेटरसाइकल दुर्घटनामा २ जनाकाे मृत्यु जितगढीदेखि सुरु भयो ‘राइड टु रानीमहल सिजन-३’ ६ दशकपछि भरतपुर विमानस्थल स्तरोन्नति र विस्तार गरिँदै अब स्थानीय पालिकाबाटै पुनः श्रम स्वीकृति र व्यक्तिगत श्रम स्वीकृतिको आवेदन