१६ चैत्र २०७९, बिहीबार

Mar 30, 2023

बुटवल । लागु औधषसहित रुपन्देहीमा २ जना प्रक्राउ परेका छन् । प्रक्राउ पर्नेमा सैनामैना नगरपालिका–९ बस्ने २९ वर्षका रमेश भन्ने शिवबहादुर खत्री र सोही स्थानकै १९ वर्षका रुपेश भण्डारी रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रवक्ता खड्क बहादुर खत्रीले जानकारी दिए ।

उनीहरुलाई प्रहरीले शुक्रबार सैनामैना नगरपालिका–९ भड्सी भन्ने स्थानमा शंकास्पद रुपमा फेला पारी चेकजाँज गर्दा लागु औषध सहित प्रक्राउ गरिएको प्रवक्ता खड्काले बताए । उनीहरुको साथबाट १०० पुरिया खैरो हेरोईन जस्तो धुलो पदार्थ तौल गर्दा २ ग्राम १७० मिलिग्राम बरामद गरिएको उनले बताए । सरकारी बिदा परेकाले सोमबार मात्रै अदालतबाट म्याद थप गरी लागु औषध मुद्धामा अनुसन्धान भइरहेको प्रहरी प्रवक्ता खड्काले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रुपन्देहीमा शुक्रबारदेखि ३ दिने बायोपिक चलचित्र कार्यशाला तिनाउमा एमालेको मिसन ग्रासरुट संघर्ष तथा सफलताका कथा लेखन सम्बन्धि अनुशिक्षण कांग्रेसले टुङ्गायो मन्त्रीको नाम (मन्त्रालय र नामावलीसहित) विकास साझेदारहरुसँग बुटवलको विकासबारे छलफल काँग्रेस त्यागेका स्वर्णिम वाग्लेले लिए रास्वपाको सदस्यता, तनहुँ १ को टिकट उनैलाई लुम्बिनी प्रदेश सांसदका स्वकीय सचिवः श्रीमान्, श्रीमती, छोरा, छोरी, भाइ, भतिज ! कांग्रेस छाडेको घोषणा गर्दै स्वर्णिमले भने- कांग्रेस दाइ-भाउजुको अक्षम गिरोहमा परिणत हुने क्रममा छ भैरहवामा तीनदिने फोटो पत्रकारिता तालिम सुरु उपनिर्वाचन : बारा, चितवन र तनहुँका लागि मुख्य निर्वाचन अधिकृत नियुक्त भारत भ्रमणमा नेपाली भूमिमाथि दाबेदारी प्रस्तुत गर्न प्रधानमन्त्रीलाई ओलीको सुझाव सोनालिकाको सिरिज–२ अन्तर्गतका कम्बाईन्ड हार्भेष्टरको विक्री सुरु कोटहीमाईको एघारौं गाउँसभा, चार कार्यविधि अनुमोदन सेयर बजार १०.८७ अंकले ओरालो ६ वर्षपछि फेरि संसार देख्ने भइन् चुम्फा नेपाली लागुऔषधहित ७ जना पक्राउ ज्ञानेन्द्र मल्लसहित पाँच क्रिकेटर सम्मानित (फाेटाे फिचर) कांग्रेसले चितवन–२ मा जीतनारायण श्रेष्ठलाई उम्मेदवार बनाउने मिटरब्याजी पीडितको माग सम्बोधन गर्न सरकारसँग कांग्रेसको माग कांग्रेसका मन्त्री छान्ने जिम्मा सभापति देउवालाई