७ चैत्र २०७९, मंगलवार

Mar 21, 2023

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको मृगौला प्रत्यारोपण सफलतापूर्वक सम्पन्न भएको छ । बुधबार महाराजगञ्जस्थित त्रिवि शिक्षण अस्पतालमा प्रधानमन्त्री ओलीको दोस्रोपटक सफलतापूर्वक मृगौला प्रत्यारोपण सम्पन्न भएको उपचारमा संलग्न प्रा.डा.प्रेमराज ज्ञवालीले बताए ।

ओलीको बुधबार बिहान १० बजेबाट मृगौला प्रत्यारोपण सुरु भएको थियो । प्रा.डा.ज्ञवालीकै नेतृत्वमा प्रधानमन्त्री दोस्रो पटक मृगौला प्रत्यारोण गरिएको थियो । प्रधानमन्त्री ओलीलाई समीक्षा संग्रौला ज्ञवालीले मृगौला दिएकी हुन् । यसअघि उनको १२ वर्षपहिले भारतमा मृगौला प्रत्यारोपण गरिएको थियो ।

उपचारमा संलग्न चिकित्सकहरुका अनुसार प्रधानमन्त्रीको मृगौलाले काम गर्न सुरु गरिसकेको छ । प्रधानमन्त्रीको अवस्थाबारे थप जानकारी केहीसमयपछि गराउने अस्पतालले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गुल्मीको चन्द्रकोट गाउँपालिकाले सोमपाल कामीलाई ५० हजार पुरस्कार दिने प्रधानमन्त्री प्रचण्डविरुद्ध नारावाजी सालकको खपेटासहित गोंगबुबाट एक पक्राउ उँखुजन्य उत्पादनलाई व्यवस्थित गर्न सहकारी गठन दलित समुदायको हकअधिकारका लागि सिङ्गो राज्य जिम्मेवार छ : प्रधानमन्त्री प्रचण्ड जातीय छुवाछूत अन्त्यका लागि सबै लाग्नुपर्छ : अध्यक्ष ओली बर्दिवास मेडिकल कलेज नबन्दै झमेलामा संकिणता र जडता नै नेपालको ओरालो यात्रा ! प्रधानमन्त्री प्रचण्डले गरे सडकको शिलान्यास गरिब र निमुखा जनताको हितमा काम गर्नुपर्छ :राष्ट्रपति पौडेल सरकारमा जान एकीकृत समाजवादीद्वारा कार्यदल गठन दोल्ती पावरको आइपीओमा आवेदन दिने अन्तिम दिन सात करोडभन्दा बढी बालबालिका पानीजन्य संक्रमणको खतरामा सिटी होटलले आइपीओ निष्कासन गर्न पायो अनुमति सोमबार रातिदेखि वर्षा जारी ‘बौद्धदर्शन र सञ्चार’ अनुसन्धानात्मक कृतिको परिचर्चा कार्यक्रम सुनको मूल्य बढ्यो, आज कतिमा हुँदैछ खरिद–बिक्री ? अमेरिकी डलरसँगै युरोको भाउ पनि बढ्यो, आज कुन मुद्रा कतिमा हुँदैछ किनबेच ? बुटवलमा यामाहाको एक्स्चेन्ज सुरु राहादानी बिभागले घोडेजात्रामा पनि सेवा दिने