१५ मंसिर २०८०, शुक्रबार

Dec 1, 2023

गुल्मी । गुल्मीको मालिका–२ दर्लिङ्ग दुनाम गाउँमा शनिबार साझ चट्याङ्ग लागेर एक बालकसहित महिला गम्भिर घाईते भएका छ्न । गम्भिर घाईते हुनेमा दुनामका गेने बिकका १७ वर्षीय छोरा आयुष वि.क. र स्थानीय धनिराम विककि श्रीमति ६२ वर्षीया इन्द्रि बिक रहेको स्थानीय रबिन्द्र विकले जानकारी दिए ।

घाईते दुबै परिवारको उपचार गर्न जाने आर्थिक अवस्था कमजोर भएकोले कतै लैजान नसकी घरमै राखिएको छ । आयुषको मुहार र टाउकोमा चोटहरु छ्न् । उनको अहिले बिहान हल्का होस खुलेको छ । इन्द्रि बिकको आधा शरिर नै चल्दैन ।

चट्याङ लागेर सोही गाउँका धनबहादुर बिकको लैनो भैंसी मरेको छ । ती बिपन्न परिवारको विद्युतको मिटरबक्स पनि क्षतिग्रस्त भएको छ । अहिले बिहान पौदिअमराईबाट प्रहरी घटनास्थलमा आउँदै गरेको बिकले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

युद्दबिराम लगत्तै गाजामा इजरायली हमला, अहिलेसम्म २१ काे मृत्यु जनमत पार्टीको वडा अधिवेशन आजबाट सुरू, प्रदेश अधिवेसन बैशाखमा शिवम् होल्डिङ्सले आईपिओ निष्कासन गर्ने जाजरकोट भूकम्प : अस्थायी आवासको पहिलो किस्ता वितरण प्रारम्भ हमास र इजरायलबीच युद्ध सुरु, युद्धविराम सम्झौता समाप्त जनप्रतिनिधिहरुको विवादका कारण गाउँसभा भएन मङ्सिरमा बिहेका ६ वटा लगन बाँकी आयल निगममा ३१ पदका लागि नयाँ कर्मचारीको माग सेलरोटी पकाउँदा इराकमा सांसदका आफन्त सवार गाडीमा बम आक्रमण, १० को मृत्यु पूर्व गृहमन्त्री खाँण थुनामुक्त हुने नहुने बारे आज फैसला हुँदै केपी ओली टी-२० को फाइनल आज मधेस प्रदेश र आर्मी भिड्दै नेपालमा लगानी गर्न प्रधानमन्त्रीको आग्रह आज ३६औँ विश्व एड्स दिवस युवाहरु मिलेर बुटवलमा खोले ३ करोड लगानीमा ग्याष्ट्रो सेन्टर आजबाट बागमती प्रदेश महिला क्रिकेटको तयारी सुरू लुम्बिनीमा छाडा चौपायाको व्यवस्थापन गर्न कोष र नगरपालिकाविच सहकार्य बौद्व शिक्षाबाट विश्वमा शान्ति फैलाउन सकिन्छ : प्रदेश प्रमुख शेरचन हरियाली प्रबर्द्धनमा नमस्ते एकेडेमी भूकम्प प्रभावितलाई दोस्रो किस्ताको रकम दिन ढिलाइ गरिँदैन : गृहमन्त्री