१२ मंसिर २०८०, मंगलवार

Nov 28, 2023

गुलमी । गुल्मीमा पनि विविध कार्यक्रमका साथ संविधान दिवस मनाईएको छ । संविधान दिवस मुल समारोहका अध्यक्ष जिल्ला समन्वय प्रमुख द्रोण बहादुर खत्रीको नेतृत्वमा तम्घासका पानीका मुल पधेरा लगायतमा सरसफाई गरि प्रभावतफेरी गरिएको थियो ।

कार्यक्रममा प्रदेश संसदय डिल्लिराज भुसाल, दिनेश पन्थी, प्रमुख जिल्ला अधिकारी टेकराज केसी, रेसुङ्गा नगरपालिका उपप्रमुख अमृतादेवी कुवर लगायतको सहभागिता थियो । कार्यक्रममा चार वटै सुरक्षा निकाय, कर्मचारी, राजनैतिक दल, संघ संस्थाको प्रतिनिधित्व देखिए पनि सर्वसाधारण नागरिकको सहभागिता शून्य प्राय थियो ।

कोणसभालाई सम्बोधन गर्दै मुल समारोह समितीका अध्यक्ष खत्रीले संविधान रक्षाका लामी सबै एक जुट हुन अपिल गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रदीप खड्का ‘ऐरी’ बाट बलिउडमा प्रवेश गर्दै बिल नभएको सुन जस्तो देखिने धातुसहित एकजना पक्राउ प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र केपी ओलीबीच भेटवार्ता गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पूर्ण सुचारु गर्न आवश्यक पहल गरी दिन उद्योगीको देउवासँग आग्रह बसाइँसराइको समस्या विकराल : मन्त्री बस्नेत भूकम्प प्रभावितलाई राहतका लागि टानले गर्‍यो ५० लाख बढी सहयोग शान्तिपुरमा मनिषा मृत्यु प्रकरण : घाँटी थिची अचेत बनाएर बलात्कारपछि हत्या विष्णुका बयान इन्धन अभावका कारण उत्तरी गाजा अस्पतालमा ’जोखिममा जीवन’ सुनको मूल्यको फेरि नयाँ रेकर्ड कतारको मध्यस्तमा गाजामा थप दुइ दिन युद्बबिराम, यस बिचमा यस्तो गरिदैँछ ११ किलोमिटर लामो नहर सफा गर्न खटिए एक हजार जना एमाले अध्यक्ष ओली आज धनगढी जाँदै पाकिस्तानी पुर्व प्रधानमन्त्री खानका सल्लाहकारमाथि बेलायतमा एसिड प्रहार एमाले निकट प्रेस चौतारीको सम्मेलन आजबाट सुरु हुँदै आज पनि बस्दै रास्वपाको केन्द्रिय समिति र दलको बैठक भूकम्पको असर : त्रिपालमुनि एक हजार ७६ सुत्केरी ! अरनिको बहुउद्देश्यीय सहकारीको २३ औं साधारण सभा सम्पन्न लुम्बिनीका अस्पताल बिकास समितिहरुमा नियुक्ती बदरको मागसहित सर्बोच्चमा रिट दायर बझाङबाट ९१ किलो गाँजासहित तीन जना पक्राउ