१८ मंसिर २०८०, सोमबार

Dec 4, 2023

बुटवल । नेपाल युवा उद्दमी मन्च रुपन्देहीको आयोजनामा एंटरप्रेन्योरशिप बुट क्याम्प -२०२३ शुरु भएकोछ । आवासीय रूपमा ३ दिनसम्म चल्ने कार्यक्रममा नेपाल भरीबाट छनौट भएका करिव ३० जना युवाहरु बिच बुट क्याम्प हुनेछ।

Advertisement

युवाको उद्दमशिलता विकासको लागि राजधानी बाहिर पहिलो पटक बुट क्याम्प आयोजना गरिएको मन्चका अध्यक्ष सन्देश श्रेष्ठले बताए। उनले आमयुवाहरुले आफ्नो देश भित्र नै अवसर देख्ने र सम्भावना खोज्न सक्ने युवा निर्माण गर्न बुट क्याम्प सफल हुने विस्वास व्यक्त गरे ।

कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि प्रीज्मा एडभ्रटाइज काठमाडौका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत रन्जित आचार्य, विशेष अतिथि बुटवल उद्योग बाणिज्य संघका अध्यक्ष उज्ज्वल कसजु रहेका थिए । कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथि रन्जित आचार्यले उद्दमशिलताको लागि प्रत्येक युवाले आफैबाट आजैबाट सम्भावनाको खोजी गर्नुपर्ने बताउदै आफ्नो क्षमता र रुचिको पहिचान गरि उद्दममा लाग्नुपर्नेमा जोड दिए ।

मन्चका पुर्व अध्यक्ष निरज लाकौलले स्थापनाकालदेखि नै विभिन्न रचनात्मक र उद्दमशिलता विकाससग सम्बन्धि कार्यक्रम गर्दै आएको जानकारी दिए । बुट क्याम्पको प्रशिक्षकको रुपमा श्री पवित्रा गौतमले सहजीकरण गर्ने छन् । कार्यक्रम मन्चका अध्यक्ष सन्देश श्रेष्ठको अध्यक्षता र प्रथम उपाध्यक्ष रिसव ओझाको संचालनमा भएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

व्यवस्था उल्टाएर दलित समुदायको अधिकार कुण्ठिन गर्न खोजिँदै छ : माओवादी नेता बराल पाल्पाको तिनाउ मावीको हीरक महाेत्सवका अवसरमा विभिन्न प्रतियाेगिता भैरहवाको अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा उडानलाई नियमित गराउन काठमाडौंमा दबाब नेप्से घट्ने क्रम जारी बुटवलका ४१ विद्यार्थीहरुलाई ईन्द्रज्योती विश्वकर्मा कल्याणले दियो छात्रवृत्ति हुम्ला, मुस्ताङ र कालीकोटमा हिमपात : जनजीवन कष्टकर तेलंगानामा दुर्घटनाग्रस्त भारतीय वायुसेनाको ट्रेनर विमानका चालक दलका दुवै सदस्यको मृत्यु कांग्रेस लुम्बिनी प्रदेशको निर्णयः निर्वाचन पूर्व कुनै पनि गठबन्धन नगर्ने कोप–२८ : चर्चा हिमालका मुद्दाको, नेतृत्व नेपालको दुबई–नेपाल हुँदै दिल्ली पुगेर बेचिएकी उज्बेक युवती अफरोजाको दर्दनाक कथा गठबन्धन : सबैभन्दा ठूलो दल जटायु रेष्टुराँ सञ्चालनले बढ्यो गिद्धको सङ्ख्या एनआईसी एशियामा अब सम्पूर्ण प्रकारका कर्जाको अधिकतम प्रिमियम दर ३ प्रतिशत लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा मधुमेहका बिरामीका लागि छुट्टै क्लिनिक एमालेको संकल्प यात्रा : आज सुर्खेतमा आमसभा हुँदै नेकपा एसको सचिवालय बैठक बस्दै एनएसएल : आज झापा र काठमाडौं भिड्दै उपप्रधानमन्त्री खड्का घाना प्रस्थान कांग्रेस लुम्बिनीको प्रदेश सम्मेलन : संघिय व्यवस्था अनुसार तहगत संरचनालाई पूर्ण रुपमा जिम्मेवारी प्रदान गर्न माग मङ्सिर २० केपि ओलि गुल्मीको वामिटक्सार आउने