११ आश्विन २०८०, बिहीबार

Sep 28, 2023

बुटवल । दृष्टि सम्बन्धी अपाङ्गता भएका व्यक्तीहरुका लागि रुपन्देहीको सियारीमा विरेन्द्र दृष्टिविहिन सात सदस्यीय बाल क्लव गठन भएको छ । नेत्रहिन युवा संघ रुपन्देहीको आयोजनामा रुपन्देहीको सियारी गाउँपालिका वडा नम्बर ५ मा रहेको विरेन्द्र माध्यमिक विद्यालयका दृष्टिविहिन व्यक्तीहरुको सहभागीतामा उक्त कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

Advertisement

क्लबको अध्यक्षमा बसन्त थापा, उपाध्यक्षमा सपना तरामु, सचिवमा करण सुनार, सह सचिवमा सकित घिमिरे, कोषध्यक्षमा चन्द्रमान चौधरी, सदस्यमा एलिसा चौधरी र विपना सुनार रहेका छन् । कार्यक्रममा बोल्दै सियारी गाउँपालिकाका वडन नम्बर ५ का अध्यक्ष धनपति खरेलले अपाङ्गता भएका व्यक्तीले पनि नेतृत्व पाउँने हो भने सफल नेतृत्वदायी भूमिका निर्वाह गर्न सक्ने र आगामी दिनमा विगतमा जस्तै गरी क्लबले आयोजना गरेका कार्यक्रममा अबका दिनमा आफू र आफ्नो वडाले गर्न सक्ने सहयोग गर्ने प्रतिबद्धता जनाए ।

यस्तै गरी कार्यक्रममा बोल्दै विद्यालयका प्रधानाध्यापक कृष्ण प्रसाद चौधरीले विद्यालयले आयोजना गर्ने शुक्रबारिय कार्यक्रममा अबका दिनमा क्लबले कार्यक्रम आयोजना गर्नका लागि शुभकामना दिदै र विद्यालयले आवश्यक पर्ने सहयोग सधै गरिरहने कुरामा जोड दिए । कार्यक्रममा बोल्दै विद्यालयका व्यवस्थापक समितीका अध्यक्ष चन्दैकान्त बस्यालले विगतदेखि नै अपांगता भएका व्यक्तीहरुका लागि हक हितका लागि सहयोग गर्दै आएको आगामि दिनमा पनि गर्ने बताए । क्लबबाट कार्यक्रम आयोजना गरी सफलताको लागि शुभकामना भएका समेत दिए ।

कार्यक्रममा बोल्दै संस्थाका अध्यक्ष जीवन पोख्रेलले अपांगता भएका व्यक्तीका लागि पनि विद्यालय ,समुदायमा सञ्चालन गरिने कार्यक्रममा अपांगता भएका व्यक्तीहरुका लागि पनि सहभागीता गराइयो भने नेतृत्वदायी भुमिकामा पुगी सफल नेतृत्व गर्न सक्छन आगामी दिनमा विद्यालयबाट आयोजना हुने कार्यक्रममा अपांगता भएका व्यक्तीहरुलाई पनि सहभागी गराउन समेत आग्रह गरे । त्यसको लागि आवश्यक पर्ने सहयोग आफु र संस्थाबाट हुन सक्ने सहयोग गर्न सधै तयार रहेको कुरा बताए ।

संस्थाका सचिव रिसीराम विसीको सञ्चालनमा सम्पन्न कार्यक्रममा क्लव गठनको सहजीकरण विद्यालयका शिक्षक माधव कंडेल, लोकनाथ सापकोटाले गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नारायणीमा नुहाउने क्रममा दुई युवक बेपत्ता राप्रपा अध्यक्ष लिङ्देन कतार प्रस्थान, कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी बुद्धिमान तामाङलाई १ हजार ४०० रुपैयाँ घट्यो सुनको भाउ विदेश जाने मोह त्यागेर निजामती रोजेको म ! हिरोइन तस्करीको मामिलामा भारतमा कांग्रेस सांसद पक्राउ १९औं एसियाली खेलकुद : ब्याडमिन्टनमा नेपाल पुरुष टिम क्वाटरफाइनलमा प्रवेश मीड सोलु हाइड्रोपावरको आइपीओ बाँडफाँट ३५ स्थानीय तहलाई एम्बुलेन्स वितरण गर्दै काठमाडौं महानगर नेपालको सार्वजनिक ऋण २३ खर्ब ९ अर्ब पुग्यो, दुई महिनामै ४९ अर्ब २३ करोड थपियो एमाले बाग्मती प्रदेशका भावी नेतृत्वका लागि आज मतदान सन्दर्भ सेप्टेम्बर २८ : रेविजबाट बच्न सकिन्छ लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा बढ्दै जनविश्वास, सेवा सुधारका लागि ‘निर्देशिका’ ल्याउने तयारी  साफ यू-१९ च्याम्पियनसिप फुटबल : भारतसँग नेपाल स्तब्ध बुटवलमा मिस डायमण्ड-२०२३ आयोजना बिहान कार्यालय पुगेपछि अनिवार्य योग–ध्यान गर्न कर्मचारीलाई गृहको निर्देशन बाँकेमा पाटेबाघ मृत फेला राष्ट्रियव्यापी पावरलिफ्टिङ्ग प्रतियोगिता एनवाईएफसी क्लासिक-२०२३ सम्पन्न संखुवासभाका कांग्रेस जिल्ला सभापति दिपक खड्काले दिए राजीनामा सेयर बजार १८.६० अंकले घट्यो सुन किन्ने बहानामा चोरी गर्ने चारजना पक्राउ