६ आश्विन २०८०, शनिबार

Sep 23, 2023

गुल्मी । गुल्मीको सदरमुकाम तम्घासमा डेरा गरि विभिन्न स्थानमा घरभवन बनाउने पुर्कोटदहका रामु बिक काम गर्ने स्थानबाटै गत ५ दिन देखि बेपत्ता भएका छ्न् ।

मुसिकोट नगरपालिका–५ आपचौर स्थित कफि बिकास केन्द्रको भवन निर्माणको ठेक्का लिएर उतै बसेका उनी गत आइतबारदेखि सम्पर्कविहिन भएको उनकी श्रीमति कमला सेन बिकले बताइन् । ३४ वर्षिय बिकको फोन लोकेशन बुटवल तर्फ भेटिएको परिवारजनको भनाइ छ ।

अघिल्लो दिन साँझ सम्म श्रीमतिको सम्पर्कमा हुँदा उनी आर्थिक तनावमा परे जस्तो कुरा व्यक्त गरेको श्रीमति कमलाले बताइन् । श्रीमतिले प्रहरीमा खोजतलासका लागि निबेदन दिएकी छिन्।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आज क्यानको नेतृत्व चयन हुँदै, चतुरबहादुर र बिनयराज बीच प्रतिस्पर्धा मुगु सदरमुकाम गमगढी बजारमा आगलागी, ५ घर पूर्ण रुपमा क्षति  बोलेरो जीपबाट खसेर बालकको मृत्यु आजदेखि प्रधानमन्त्री प्रचण्ड चीन भ्रमणमा राहत शिक्षकहरुले पुनः आन्दोलनको घोषणा लुम्बिनी प्रदेश याेजना आयाेगमा थपिए दुई सदस्य पल्लीकोट स्वास्थ्य चौकीमा गुल्मी जिल्लाका स्वास्थ्यकर्मीहरुको जमघट २१ औं लिस्नु कपको उपाधि फर्साटिकरलाई सरकार र शिक्षकबीच सहमति, आन्दाेलन फिर्ता बैतडीमा १९ वर्षीया एक किशोरी मृत फेला रासायिक मल विस्थापित गर्न अर्गानिक मल उत्पादनमा ध्यान बाँकेको जयेन्दु बाल सुधार गृहमा झडपपछि नौ थुनुवा फरार मलेसिया पठाइदिन्छु भन्दै तीन लाख ठगी गर्ने एक जना प्रकाउ नक्कली नोटसहित सुनसरीबाट दुई जना पक्राउ दिगो विकास लक्ष्यका बारेमा छलफल गर्न सरकारले सर्वपक्षीय बैठक बोलाउनुपर्छ : अध्यक्ष तिमिल्सिना अमेरिकी राष्ट्रपति बाइडेन र प्रधानमन्त्री प्रचण्डबीच भेटवार्ता रुपन्देहीमा माछापुच्छ्रे बैंकको ठगी प्रकरण: बैकिङ्ग कसुरमा एजेण्ट निरन्जन पाठक पक्राउ सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच वार्ता जारी विद्यालय शिक्षा विधेयकमा धैरै त्रुटी, ७० भन्दा बढी संशोधन हाल्नुपर्ने छन् : गगन थापा कैलाली र कास्कीबाट लागुऔषधसहित दुईजना पक्राउ