ताजा अपडेट »

लायन्स क्लब अफ बुटवल स्मार्टद्वारा नि:शुल्क पानी वितरण

शनिबार, २० जेठ २०८०, २० : ३६
60 Shares

बुटवल । अत्याधिक गर्मीका कारण जनजीवन प्रभावित भैरहेका बेला लायन्स क्लब अफ बुटवल स्मार्टले शनिबार निशुल्क पीउने पानी वितरण गरेको छ । क्लबले बुटवल-६ हाटबजार लाइनमा दिनभर पीउने पानी वितरण गरेको अध्यक्ष जित बहादुर रानाले बताए ।

पछिल्लो केहीदिन यता अत्याधिक गर्मीका कारण जनजीवन प्रभावित हुनुका साथै दैनिक ज्यालादारी गरेर खाने नागरिकहरु थप प्रभावित भएको क्लब रिजनल चियरपर्सन विनेशमान बर्जाचार्यले बताए । क्लबले सर्वसाधारलाई पीउने पानी वितरण गरेर हेर्दा सामान्य तर महत्वपूर्ण  समाज सेवामा सहभागी भएकोप्रति सदस्यहरुलाई धन्यवाद ज्ञापन गरे । शनिबार बुटवल बजार गर्न आएका सर्वसाधारण तथा पैदल यात्रीले सेवा लिएका थिए । 

क्लबका सदस्य प्रकाश खनालको सञ्चालनमा एक औपचारिक कार्यक्रमसहित सुरु गरिएको पानी वितरण कार्यक्रममा पशुपन्छी तथा चराचुङ्गीलाई समेत लक्षित गरि खुला ठाउने पीउने पानीको व्यवस्था गर्न सदस्यहरुले पतिवद्धता गरेका थिए । गर्मी तथा सुख्खायाममा मानवीय स्वभावमा ल्याएको सामान्य  परिवर्तनले धेरै जीवजन्तुको समेत जीवन रक्षा हुन सक्ने खनालले बताए । 

ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।