ताजा अपडेट »

एकै परिवारका तीन जनाको हत्या अभियोगी पक्राउ

आइतबार, १९ भदौ २०७९, १९ : ३७
28 Shares
आइतबार, १९ भदौ २०७९
28 Shares

बुटवल । ३ दिन अघि उदयपुरमा एकै परिवारका तीन जनाको हत्या घटनाका अभियुक्तलाई त्यहाँको प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । अँस्ती शुक्रबार विहान उदयपुरको बेलका नगरपालिका –७ गोबटारका ३७ बर्षीय राजकुमार बस्नेत , ३३ बर्षीया उनकी श्रीमति सरिता बस्नेत र १२ बर्षीय छोरा सुजन बस्नेत सहित तीन जनालाई स्थानीय ४३ बर्षीय नरुबहादुर बस्नेतले खुकुरी प्रहार गरि हत्या गरेका थिए । उनिहरुको शव बोवटारस्थित वाबिङ्गखोलामा फेला परेको थियो ।

घटना स्थलमा पुगेका प्रहरी उपरिक्षक सहितको टोली अनुसन्धानका क्रममा निज नरबहादुर बस्नेतले हत्या गरि शव फालेर फरार भएको पाए पछि तत्तकालै खोजतला सुरु गरिएको थियो । खोजतलासका क्रममा ईलाका प्रहरी कार्यालय रामपुरठोक्सिलाबाट खटिएको प्रहरीले बेलका नगरपालिका–६ बरबोटे भन्ने स्थानमा भाग्दै गरेको अवस्थामा पे खुकुरी सहित पक्राउ गरिएको १ नम्वर प्रदेश कार्यालयका प्रवक्ता प्रहरी उपरिक्षक नविनराज राईले जानकारी दिए ।

घटनाबारे थप अनुसन्धान भईरहेको र जिल्ला अदलात उदयपुरमा म्याद थप गरि ज्यान सम्वन्धि कसुरमा थप अनुसन्धान भईरहेको प्रहरी उपरीक्षक राईले बताए । के रिसईवीका बारेमा हत्या भयो भन्ने बिषयमा अनुसन्धान चलिरहेको उनको भनाई छ ।

ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।