८ आश्विन २०८०, सोमबार

Sep 25, 2023

भैरहवा । सिद्धार्थनगर सुनचाँदी ब्यवसायी संघको अध्यक्षमा सतिश कुमार कौशल (दिपक) सर्वसम्मत रुपमा चयन भएका छन् । शनिबार भैरहवामा सम्पन्न संघको प्रथम अधिवेशनले कौशलको नेतृत्वमा नया कार्यसमिति चयन गरेको हो ।

समितिको वरिष्ठ उपाध्यक्षमा राजन विश्वकर्मा, उपाध्यक्ष किस्मत विश्वकर्मा र द्धितिय उपाध्यक्षमा प्रेम रामदाम चयन भएका छन् । यसै गरि महासचिवमा सुनिल सेन्चुरी, कोषाध्यक्षमा धु्रव लामगादे, सचिव मिलन मिलन रामदाम र सहसचिवमा गणेश बिक र सह कोषाध्यक्षमा किरण लामगादे चयन भएका छन् ।

सदस्यहरुमा मोहन सेन्चुरी, प्रशान्त रामदाम, किरण रामदाम, अमन लामगादे, दिपेन लामगादे, सुमित लामगादे गणेश रसाइली, बिनोद रसाइली सुरज सोनी, राधेश्याम सुनार र बलराम सुनार चयन भएको संघका उपाध्यक्ष किस्मत विश्वकर्माले जानकारी दिए । समितिमा २ जना सदस्य कार्यसमितिले निर्णय गरि थप्ने उनले जनाए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रोल्पामा बस दुर्घटना, तीन जना घाइते डेंगु संक्रमणबाट थप एकको निधन  चाँंगुको शिक्षाको विकासका लागि जेल जानुपरे सबैभन्दा पहिला म जान्छु : मेयर जीवन खत्री युवती बलात्कार आरोपमा बालक पक्राउ एसियाली खेलकुद : महिला क्रिकेटको उपाधि भारतलाई ड्रोनबाट ब्यानर उडाएर एमाले बागमती प्रदेश अधिवेशन सुरु सुशासन समृद्धि र भ्रष्टाचार कोरिया नेपाल बहुप्राविधिक शिक्षालय बुटवल-१२ तामनगरमा वेल्डिङ व्यवसाय तालीम सुरू विदेशमा नेपालीमा आत्महत्या र डिप्रेसनको डर लाग्दो समस्या बालुवा उत्खनन गर्ने १० ट्याक्टर प्रहरी नियन्त्रणमा पर्सामा ३२ किलो चरेससहित एक जना पक्राउ लागूऔषधसहित पाँचजना पक्राउ लम्पी स्किन भ्याक्सिनमा कालोबजारी, ८० रुपैयाँको खोप १७२ मा बेच्दै लोटस भेट अभियन्ताहरू बोलाउँदा आएनन्, उहाँहरूको नेतासँग वार्ता गर्नुपर्ने हो ?: बालेन नेपाल र चीनबीच १३ बुँदे समझदारीमा हस्ताक्षर प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से सूचक बढ्यो प्रधानमन्त्री प्रचण्डद्वारा चीनको राष्ट्रिय स्मारकमा पुष्पगुच्छा अर्पण अप्पर लोहोरे खोला हाइड्रोपावरको आईपीओ सूचीकृत, कारोबार सुरु विदेशबाट आएको रकम शाइन बैकको मोबाइल बैंकिङ्ग एपबाटै बुझ्न सकिने सुनचाँदीको मूल्य स्थिर