२ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 16, 2022

फाइल तस्वीर

मंसिर ११,

पोखरा । पोखरामा नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) ले आयोजना गरेको चुनावी सभास्थल नजिकै बम विस्फोट भएको छ । पोखरा महानगरपालिका ९ मा रहेको प्रदर्शनकेन्द्रमा आयोजित चुनाबी सभास्थल नजिकै बम विस्फोट भएको हो ।

बम विस्फोटमा कुनै मानवीय क्षति भने भएको छैन तर पार्किङ गरेको राखेको ग १ ख ८८९१ नम्बरको बसको सिमा फुटेको छ । नेकपाका संसदीय दलका उप–नेता सुवाचन्द्र नेम्वाङले सम्बोधन गरी रहेको बेलामा बम विस्फोट भएको हो । सभालाई सम्बोधन गर्नका लागि नेकपा अध्यक्ष प्रचण्ड , नेता वामदेव गौतम र काठमाडौं महानगरपालिका मेयर विद्यासुन्दर शाक्य लगायतको सहभागिता रहेको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पहिलो टी-२० मा युगान्डासँग नेपाल १२ रनले पराजित संसदको भोलिबाट ११औँ अधिवेशन सुरु हुने, यस्तो छ कार्यसूची ओलीले राम नेपालमा जन्मेको दाबी गरिरहँदा मोदीले भने– भारतमा भव्य राम मन्दिर बन्दा नेपाली पनि उत्तिकै खुसी छन् २२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा बुटवलमा खेलराज पाण्डेय बाबुराम भट्टराई भन्दा २१६३ मतले अघि छत्रदेव गाउँपालिकाको अध्यक्ष कांग्रेस र उपाध्यक्ष एमालेले जित्यो कतै १ भोट, कतै शून्य तिलोत्तमामा चापागाईँ खाँण भन्दा ८ मतले अघि चुनाव चिन्ह दाङमा दुई पालिकाका र ३९ वडाको नतिजा सार्वजनिक भक्तपुरमा नेमकिपाको ‘क्लिन स्विप’ विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर मृत्यु हुनेको सनाखत एमालेले सत्ता गठबन्धनमाथि लगाएको आरोपप्रति कांग्रेसको आपत्ति, ‘नतिजाले एमाले अत्तालियो’ भारतीय प्रधानमन्त्री माेदीकाे भ्रमणले लुम्बिनी क्षेत्रका बजार बन्द देउवा र मोदीद्वारा संयुक्त रुपमा ‘बुद्धिस्ट कल्चर एण्ड हेरिटेज सेन्टर’ को शिलान्यास शुद्धोधन गाउँपालिका–४ को वडाध्यक्षमा कांग्रेसका अधिकारी विजयी विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर २ जनाको मृत्यु स्थापितभन्दा बालेन २८७५ मतले अगाडि गोरखामा एमाले उम्मेदवार १ मतअन्तरले विजयी भएपछि तनाव, सर्वदलीय बैठक बस्दै