२० जेष्ठ २०८०, शनिबार

Jun 3, 2023

फाइल तस्वीर

मंसिर ११,

पोखरा । पोखरामा नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) ले आयोजना गरेको चुनावी सभास्थल नजिकै बम विस्फोट भएको छ । पोखरा महानगरपालिका ९ मा रहेको प्रदर्शनकेन्द्रमा आयोजित चुनाबी सभास्थल नजिकै बम विस्फोट भएको हो ।

बम विस्फोटमा कुनै मानवीय क्षति भने भएको छैन तर पार्किङ गरेको राखेको ग १ ख ८८९१ नम्बरको बसको सिमा फुटेको छ । नेकपाका संसदीय दलका उप–नेता सुवाचन्द्र नेम्वाङले सम्बोधन गरी रहेको बेलामा बम विस्फोट भएको हो । सभालाई सम्बोधन गर्नका लागि नेकपा अध्यक्ष प्रचण्ड , नेता वामदेव गौतम र काठमाडौं महानगरपालिका मेयर विद्यासुन्दर शाक्य लगायतको सहभागिता रहेको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बिश्वका केन्द्रिय बैंक बिच सुन किन्ने प्रतिस्पर्धा सुरु, १७६ प्रतिशतले बढ्यो खरिद सार्वजनिक जग्गाका घरटहरा हटाएर १५ सैयाको अस्पताल बनाउन सुरु उडिसा रेल दुर्घटनाः राज्य शोकको घोषणा, गोवा-मुम्बई रेल उदघाटन स्थगित यस्तो ६ वटा जीवनशैली, जसले घटाउँछ यौन क्षमता कुन बार कुन रंगको पहिरन लगाउँदा शुभ हुन्छ ? बास्तुबारे जान्नुहोस् !! प्रधानमन्त्री प्रचण्ड आज दिउँसो ४ बजे स्वदेश फर्कने आजको मौसमः अत्याधिक गर्मी हुने भएकाले सतर्कता अपनाउन अनुराेध रेशमको कथा पश्चिम नवलपरासीमा पिकअपको ठक्करबाट एक जनाको मृत्यु, दुई गम्भिर घाईते पाल्पाको दाेभान माध्यमिक विद्यालयमा एक दिवसीय अभिभावक शिक्षा गुल्मीमा सरकारी छात्रवृत्तिमा पढेका चिकित्सकले नै लिन्छन् दोहेरो, त्यहोरो सुविधा एमालेका ६ सचिवले पाए प्रदेश इन्चार्जको जिम्मेवारी, लुम्बिनीमा पद्मा अर्याल तिलाेत्तमाकाे आनन्दवन शंकरनगर खानेपानीले दिएको कम्पाेष्ट बिनकाे प्रयाेग प्रभावकारी भएन बुटवलमा अवैध मलको कारोबार : अनुगमन टोली पुग्दा ‘मुख्य सप्लायर्स’ सुव एग्रोभेटका सञ्चालक टाप भानु माविमा अन्तरक्रिया सम्पन्न नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरणविरुद्ध सर्वाेच्चमा रिट दर्ता, आइतबार पेसी डोटीमा शंकास्पद वस्तु फेला बच्चा जन्माउन नसक्दा महिलाकाे मृत्यु गुल्मीको मुसिकोटमा विपन्न परिवारका छोराछोरी यसरी बन्दै छन् इन्जिनीयर कार्यकर्ता पढाउन थाले माओवादी नेता