२ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 16, 2022

मंसिर १०,
ग्लोबल आवाज
बुटवल । सौन्दर्य र बौद्धिक प्रतियोगिता मिस्टर नेपाल २०१९ का लागि रुपन्देहीमा छनौट कार्यक्रम भएको छ । मंगलबार तिलोत्तमामा सम्पन्न छनौट प्रष्पिर्धाबाट प्रतियोगिताका लागि ४ जना छनौट भएका छन् । छनौट हुनेहरुमा अनिल पौडेल,इन्द्र न्यौपाने, आशिष थापा र गगन पौडेल रहेका छन् । उनीहरु चारैजना बुटवलका हुन् ।

युवाहरुको प्रतिभा र क्षमतालाई प्रष्फुटन गर्दै अन्तराष्ट्रिय स्तरसम्म चिनाउने उद्देश्यले प्रतियोगिता आयोजना गरिएकोे आयोजक एक्सपोज नेपालले जनाएको छ । हरेक बर्ष आयोजना हुँदै आएको यो प्रतियोगिताको अडिशन यसपटक कैलालीको धनगढीबाट सुरु भएको थियो । बुटवल अडिशनको व्यवस्थापन प्रो सोल स्याकर्स प्रालिले गरेको थियो । देशका अन्य शहरमा हुने अडिसनबाट छनौट हुनेहरुबीच काठमाण्डौंमा ग्राण्ड फाइनल हुने छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

२२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा बुटवलमा खेलराज पाण्डेय बाबुराम भट्टराई भन्दा २१६३ मतले अघि छत्रदेव गाउँपालिकाको अध्यक्ष कांग्रेस र उपाध्यक्ष एमालेले जित्यो कतै १ भोट, कतै शून्य तिलोत्तमामा चापागाईँ खाँण भन्दा ८ मतले अघि चुनाव चिन्ह दाङमा दुई पालिकाका र ३९ वडाको नतिजा सार्वजनिक भक्तपुरमा नेमकिपाको ‘क्लिन स्विप’ विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर मृत्यु हुनेको सनाखत एमालेले सत्ता गठबन्धनमाथि लगाएको आरोपप्रति कांग्रेसको आपत्ति, ‘नतिजाले एमाले अत्तालियो’ भारतीय प्रधानमन्त्री माेदीकाे भ्रमणले लुम्बिनी क्षेत्रका बजार बन्द देउवा र मोदीद्वारा संयुक्त रुपमा ‘बुद्धिस्ट कल्चर एण्ड हेरिटेज सेन्टर’ को शिलान्यास शुद्धोधन गाउँपालिका–४ को वडाध्यक्षमा कांग्रेसका अधिकारी विजयी विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर २ जनाको मृत्यु स्थापितभन्दा बालेन २८७५ मतले अगाडि गोरखामा एमाले उम्मेदवार १ मतअन्तरले विजयी भएपछि तनाव, सर्वदलीय बैठक बस्दै लुम्बिनी आएर भारतीय प्रधानमन्त्री मोदीले भने– न्यानो स्वागतको लागि धन्यवाद प्रधानमन्त्री देउवा र भारतीय समकक्षी मोदीले मायादेवी मन्दिरमा एकसाथ गरे प्रार्थना भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी लुम्बिनीमा, देउवाले गरे स्वागत