६ चैत्र २०७९, सोमबार

Mar 20, 2023

भैरहवा । मायादेवी गाउपालिकामा ध्रुव नारायण चौधरी फेरि दोहोरिएका छन । निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयले दिएको जानकारी अनुसार चौधरीले अध्यक्ष पदमा ५ हजार ३ सय ८६ मत ल्याएर विजयी भएका हुन । उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टीका राम अधारे अहिरले ४ हजार ९ सय ८८ मत प्राप्त गरे । उपाध्यक्षमा लोसपाकी नर्वदा देवि उपाध्यय ४ हजार ९ सय ४२ मत ल्याइ विजयी भएकी छन । उनको निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसको तारादेवी यादवले ४ हजार ८ सय ८९ मत प्राप्त गरिन । मायदेवीको वडा नम्बर १ मा एमालेका पलटु लोध ७ सय २२ मत ल्याएर विजयी भएका छन ।

Advertisement

उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी जसपाका तप्पनाथ पाण्डेले ५ सय ८८ मत प्राप्त गरे । वडा नम्बर २ मा कांग्रेसका अगनु यादव ८ सय १७ मत ल्याइ विजयी भएका छन उनक निकटतम प्रतिद्वन्द्वी लोसपाका राम नारायण थारुले ७ सय ६१ मत प्राप्त गरे । वडा नम्बर ३ मा कांग्रेसकै मुहम्मद रफिक खान ९ सय ७७ मत ल्याइ विजयी भए भने उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी लोसपाका श्रीराम यादवले ८ सय ७० मत प्राप्त गरे ।

वडा नम्बर ४ मा एमालेका अरुण कुमार तिवारी ५ सय ५१ मत ल्याइ विजयी भए भने उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी राप्रपाका राजु प्रसाद बनियाले ४ सय ८३ मत प्राप्त गरे । वडा नम्बर ५ मा कांग्रेसका तेज नारायण पाल ७ सय २ मत प्राप्त गरि विजयी भए उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी एमालेका भगवानदास कुर्मीले ५ सय ७० मत प्राप्त गरे ।

वडा नम्बर ६ मा लोसपाका अवधराज यादव ८ सय ९५ मत ल्याइ विजयी भए भने उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेपाल जनता पार्टीका सुरेन्द्रनाथ यादवले ५ सय ६४ मत प्राप्त गरे । वडा नम्बर ७ मा लोसपाका शैलेन्द्र कुमार पाण्डेले १ हजार ३ सय ४९ मत प्राप्त गरे । उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका रामा शंकर यादवले ८ सय ६७ मत प्राप्त गरे । वडा नम्बर ८ मा एमालेका चोक बहादुर मगर ७ सय ४२ मत ल्याएर विजयी भए भने उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका बिक्रम बहादुर सुनारले ५ सय ३५ मत प्राप्त गरे ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रधानमन्त्री प्रचण्डले पाए विश्वासको मत जनमोर्चाले प्रधानमन्त्रीलाई विश्वासको मत दिन्छ: चित्रबहादुर उद्योग वाणिज्य महासंघ कार्यसमिति सदस्यमा बुटवलका नवराज कुँवरको उम्मेदवारी ओली लक्षित माधवको प्रश्न- किन कसैसँग सहकार्य हुन सकेन ? कोसीका मुख्यमन्त्री सवार गाडिमा तोडफोड प्रयास माधव नेपालको दावी : यो गठबन्धन ५ वर्षसम्म टिक्छ बुटवललाई सफा र सुन्दर बनाउन नियमित सरसफाई व्यवस्थित गर्न नगरप्रमुखको निर्देशन राजेन्द्र लिङ्देनको प्रश्न : हाइड्रोजन गाडी दिएको तर पुरानै चलाउँछु भनेर हाम फालेपछि के गर्नु ? एमाले सहमति छोडेर भागेको माओवादीको आरोप प्रधानमन्त्री ज्यु पुस १० गते सहयात्राका लागि किन सहमत हुनुभयो ? गठबन्धनको संस्कारलाई आत्मसात गर्दै अघि बढ्नुको विकल्प छैनः सभापति देउवा दुई महिना नपुग्दै विश्वासको मत लिनुपर्ने अवस्था आउला भन्ने लागेकाे थिएन: प्रधानमन्त्री प्रचण्ड गुल्मीको स्ववियु निर्वाचनमा बामगठबन्धनको वर्चश्व एमालेले प्रधानमन्त्रीलाई विश्वासको मत नदिने तालिवान सरकारद्वारा उच्च पदस्थ व्यक्तिका आफन्तलाई सरकारी पदबाट हट्न आदेश फागुनमा ६१ हजारले लिए श्रम स्वीकृति रासायनिक मलमा दिँदै आएको अनुदान यथावत् राख्ने सरकारको निर्णय सुनको भाउ तोलामा ७ सय रुपैयाँले घट्यो बुटवल वहुमुखी क्याम्पसमा अनेरास्ववियुको प्यानल नै निर्वाचित शान्ति व्यवस्थापन र कानुनी उपचार