१९ असार २०७९, आईतवार

Jul 3, 2022

बुटवल । बुटवल उपमहानगरपालिकाका १९ वटा वडा मध्ये १२ वडाको मतपरिणाम सार्वजनिक भएको छ । बुटवलमा अहिलेसम्म वडा नं १,२,३,४,५,६,७,१५,१६,१७, १८ र १९ नंं वडाको मतपरिणाम भैसकेको छ ।

Advertisement

जसमध्ये सत्तागठबन्धनले १० वडा जित्दा नेकपा एमालेले २ वडा मात्रै जितेको छ । बुटवल उपमहानगरपालिकाको मेयरमा गठबन्धनका खेलराज पाण्डेयले अग्रता लिएका छन् भने उपमेयरमा एमालेकी साबित्रा अर्यालले अग्रता लिएकी छिन् ।

कहाँ कस्ले  जिते ?

वडा नं १ – नरेन्द्र बस्नेत (स्वतन्त्र उम्मेदवार-पुतली चिन्ह )

वडा नं २ – सुनिल शाक्य (नेकपा एस-कलम चिन्ह ) 

वडा नं ३ – विष्णु ढकाल (नेकपा माओवादी केन्द्र-रूख चिन्ह )

वडा नं ४ – नरिश्वर शर्मा पौडेल (नेपाली काँग्रेस ) 

वडा नं ५ – हरि प्रसाद श्रेष्ठ (नेपाली काँग्रेस )  

वडा नं ६ – लोकनाथ न्यौपाने (नेपाली काँग्रेस )

वडा नं ७ – पदम गाहा (नेपाली काँग्रेस )

वडा नं १५ – शिव राना (नेपाली काँग्रेस )

वडा नं १६ – कृृष्ण प्रसाद पौडेल (नेपाली काँग्रेस )  

वडा नं १७  – ज्ञान बहादुर रेस्मी (नेपाली काँग्रेस )

वडा नं १८– गुरुप्रसाद पंगेनी (नेकपा एमाले )  

वडा नं १९– चन्द्रसिंह थापा  (नेकपा एमाले )  

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! पौडी खेल्ने क्रममा दुई भारतीय नागरिकको मृत्यु तत्कालीन नेकपाका बहुमत सदस्यको भेटवार्ता, के भयो कुराकानी ? सरसफाइका लागि कठोर नीति ल्याउँदै तुलसीपुर चट्याङ लागेर ३ बाख्रा र एक भैंसी मरे, एक महिला घाइते जन्ती हिँडेको ट्याक्टर दुर्घटना, १ जनाको मृत्यु फूलहरूलाई के हिउँद, के बर्खा (फोटोफिचर) बुटवल मण्डपको नाम फेर्ने उपमहानगरको निर्णयप्रति व्यवसायिक संघ-संस्थाहरुको असहमति, फिर्ता लिन माग तुलसीपुरका पानी मुहान क्षेत्रमा चुनढुगा उत्खननको तयारी, खानेपानी संस्थाको बिरोध एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल तिलोत्तमालाई युवामैत्री स्थानीय शासन घोषणा गर्न प्रतिबद्धता छोरी भएर जन्मिनु विडम्बना हो ! अर्थ मन्त्रालयले लुकायो बजेट भाषणको अघिल्लो दिनको सीसीटीभी फुटेज हस्ताक्षर किर्ते गरी छ्यालिस लाख रुपियाँ अपचलन गर्ने कर्मचारी पक्राउ पन्ध्र प्रतिशत दलित बालबालिका विद्यालयको पहुँच बाहिर पत्रकार पन्थीको ‘अन्ट्रान्सलेटेबल’ विश्वका १२ देशमा अमेजनमार्फत हार्डकभर र पेपरब्याकमा विपद्बाट हुने क्षति न्यूनिकरण गर देशको आर्थिक अवस्था गम्भीर संकटमा : प्रचण्ड सेयर बजारमा हरियाली बुटवलमा साइन्स-म्याथ ओलम्पियाड, कान्ति माविका शिशिर प्रथम