२१ जेष्ठ २०८०, आईतवार

Jun 4, 2023

बुटवल । प्यूठानमा शनिबार बस दुर्घटना हुँदा एक बालकको ज्यान गएको छ भने ३५ जना घाइते भएका छन् । जिल्लाको माण्डवी गाउँपालिका-२ सेतोपहरा स्थित भित्री सडकखण्ड तिरामबाट दङ घोराहीतर्फ जाँदै गरेको बस दुर्घटनामा परेको हो ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्यूठानले दिएको जानकारी अनुसार शनिबार विहान करिब साढे ११ बजेको समयमा ना ३ ख ७१३२ नम्बरको बस दुर्घटना हुँदा घोराही उपमहानगरपालिका–३ बनजोडकी साबित्री परियारको एक वर्षीय छोरा अंशुपरियारको ज्यान गएको हो । दुर्घटनामा साबित्रीसहित २५ जना घाइते भएका छन् । बस बाटोदेखि अन्दाजी ३० मिटर तल खसेको थियो । घाइतेहरुको राप्ति स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान घोराही दाङमा उपचार भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

घरबहाल सम्बन्धी समस्या समाधान गर्न राज्यपक्ष गम्भिर हुनुपर्ने एक पक्षीय भएको भन्दै पत्रकार महासंघ रुपन्देहीको शुद्धिकरण प्रस्तावलाई प्रेस चौतारीले गर्यो अस्वीकार भारतले आफ्ना नागरिकलाई नेपाली नागरिकता दिलाउन खोजिरहेको छ : चित्रबहादुर केसी राष्ट्रपति पौडेलले प्रमाणीकरण गरेको नागरिकता विधेयक कार्यान्वयनलाई सर्वोच्चले रोक्यो भिरबाट लडेर १९ वर्षीय किशोरको मुत्यु नवलपरासीमा भत्किएको पुलमा दुर्घटना भएको मृतकको परिचय खुल्यो जाउँ हिड रेसुङ्गा… १० प्रतिशत बिरामीको निःशुल्क उपचार गर्न निर्देशन हेमन्तले जन्माएको वेलकम टु हेम्जाकोट छुवाछुत उन्मूलन दिवसको अवसरमा देविनगर राखियो सूचना वोड प्रतिनिधिसभा बैठक भोलि ११ बजेसम्मका लागि स्थगित गायिका समीक्षा अधिकारीको ‘ए सुवा’मा समारिका र जोन गौर हत्याकाण्डविरुद्ध सर्वोच्चमा मुद्दा दर्ता, भोलि पेसी लागूऔषधसहित ६ जना पक्राउ मलेसियासँगको शृंखला उपाधि नेपाललाई जसपाको अगुवाइमा भएको संघर्षका कारण परिवर्तन सम्भव भयोः महेन्द्र यादव खाना नास्ता प्रकरण : गल्ती लुकाउन २४ लाखको झुटो विवरण, भुक्तानी दिएको १४ लाख गायब संसद बैठक १ घण्टाका लागि स्थगित नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरणले संसद बैठक अवरुद्ध, सांसदहरुको नाराबाजी   काफल बेच्दै कलमकापीको जोह गर्दै बालबालिका