१२ असार २०७९, आईतवार

Jun 26, 2022

बुटवल । नवलपरासीस्थित नवलपुरबाट १९ वर्षिया युवती बेपत्ता भएकी छिन्। भदौ १५ गते गते बिहान ११:३० बजे घर नवलपुर-फारमबाट साथीले बोलाएको छ, शाश्वत धाम पुगेर आउँछु भनेर हिँडेकी उनी सम्पर्कबिहिन रहेको पारिवारिक स्रोतले जनाएको छ।

हल्का हरियो टिसर्ट,  गुलाबी ट्राउजर  लगाएर रातो ईलेक्ट्रोनिक बाइकमा गएकी १९ वर्षिय बिनिता शर्मा  साझसम्म पनि घर न आएपछि खोजी गर्दा त्यही दिन बेलुका ५ बजेतिर पिप्रहरमा गाउँमा भाइहरुले स्कुटी मात्र देखेको जानकारी पाएपनि त्यसपछि सम्पर्क हुन नसकेको परिवारले जनाएकोछ।

कहिकतै देखेमा नजिकको प्रहरी कार्यालय तथा बिनिताको घरको सम्पर्क नम्बर ९८६००३२०२९, उनका काका नारायण पंगेनी  ९८४४७१४९४ मा सम्पर्क गर्न परिवारले आग्रह गरेको छ। केहिदिन अगाडि बुटवलबाटबाट पाल्पाकी एक किशोरी सम्पर्कविहिन भएकी थिइन् । उनी गोरखाबाट फेला परेको पारिवारले जनाएको छ । पछिल्लो समय किशोरी तथा युवतीहरुहरु हराउने क्रम बढेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

शान्ति समाजद्वारा लागुऔषध दुर्व्यसनविरुद्ध सचेतना लुम्बिनीमा ४३ प्रतिशत भूमिमा खेती, ५० प्रतिशतमा मात्रै सिंचाई सुविधा विद्यालय गएका छात्र खोलामा मृत फेला धान दिवसको अवसरमा बुधबार सार्वजनिक बिदा दिने २७ किलो गाँजासहित दुई युवक पक्राउ सैनामैनामा ३ दिने अगरबत्ती बनाउने तालिम, आत्मनिर्भरका लागि टेवा पुर्याउने कटुवा पेस्तोलसहित भरतपुरबाट एक युवा पक्राउ प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा मन्त्रिपरिषद् पुनर्गठन, यी हुन् थपिएका मन्त्री शिक्षाको बिकासका लागि सञ्चार सवलीकरणमा सरोकारवालाको जोड विदेशी कम्पनीलाई सुम्पिएको सम्झौता च्यातिनुपर्छः पूर्वसञ्चारमन्त्री बाँस्कोटा वामपन्थी दलहरुबीचको एकताका लागि चीनको सक्रियता, ओली र प्रचण्डसँग कुराकानी पश्चिमाञ्चल यातयात समितिका लोकराज महासंघको वरिष्ठ उपाध्यक्ष र लुम्बिनी संयोजकमा पाण्डे समृद्धिका लागि स्थानीय तहका जिम्मेवारी व्यापार संघद्वारा बुटवल मण्डपको नाम परिर्वतन गर्ने प्रस्ताव फिर्ता गर्न आग्रह कांग्रेस रुपन्देहीले जनप्रतिनिधिलाई प्रशिक्षण तथा बधाई दिने तिलोत्तमामा डुवान हुन नदिन पूर्व तयारी निजगढ विमानस्थल निर्माणमा विशेष प्रस्ताव पास गर्न रौतहटका स्थानीय तहका प्रमुखहरूसँगआग्रह रुपन्देहीको पूँजीगत खर्च २६‍.०५ प्रतिशत मात्र गणकपुरक संख्या नपुगेपछि संसद बैठक स्थगित विभिन्न स्थानमा तीन जना मृत अवस्थामा फेला