ताजा अपडेट »

नवलपरासीबाट हराइन् १९ वर्षिया बिनिता , खोजी गरिदिन आफन्तको आग्रह

आइतबार, २० भदौ २०७८, १० : ५०
8 Shares

बुटवल । नवलपरासीस्थित नवलपुरबाट १९ वर्षिया युवती बेपत्ता भएकी छिन्। भदौ १५ गते गते बिहान ११:३० बजे घर नवलपुर-फारमबाट साथीले बोलाएको छ, शाश्वत धाम पुगेर आउँछु भनेर हिँडेकी उनी सम्पर्कबिहिन रहेको पारिवारिक स्रोतले जनाएको छ।

हल्का हरियो टिसर्ट,  गुलाबी ट्राउजर  लगाएर रातो ईलेक्ट्रोनिक बाइकमा गएकी १९ वर्षिय बिनिता शर्मा  साझसम्म पनि घर न आएपछि खोजी गर्दा त्यही दिन बेलुका ५ बजेतिर पिप्रहरमा गाउँमा भाइहरुले स्कुटी मात्र देखेको जानकारी पाएपनि त्यसपछि सम्पर्क हुन नसकेको परिवारले जनाएकोछ।

कहिकतै देखेमा नजिकको प्रहरी कार्यालय तथा बिनिताको घरको सम्पर्क नम्बर ९८६००३२०२९, उनका काका नारायण पंगेनी  ९८४४७१४९४ मा सम्पर्क गर्न परिवारले आग्रह गरेको छ। केहिदिन अगाडि बुटवलबाटबाट पाल्पाकी एक किशोरी सम्पर्कविहिन भएकी थिइन् । उनी गोरखाबाट फेला परेको पारिवारले जनाएको छ । पछिल्लो समय किशोरी तथा युवतीहरुहरु हराउने क्रम बढेको छ ।

ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।