१ आश्विन २०७८, शुक्रबार

Sep 17, 2021

बुटवल । नवलपरासीस्थित नवलपुरबाट १९ वर्षिया युवती बेपत्ता भएकी छिन्। भदौ १५ गते गते बिहान ११:३० बजे घर नवलपुर-फारमबाट साथीले बोलाएको छ, शाश्वत धाम पुगेर आउँछु भनेर हिँडेकी उनी सम्पर्कबिहिन रहेको पारिवारिक स्रोतले जनाएको छ।

हल्का हरियो टिसर्ट,  गुलाबी ट्राउजर  लगाएर रातो ईलेक्ट्रोनिक बाइकमा गएकी १९ वर्षिय बिनिता शर्मा  साझसम्म पनि घर न आएपछि खोजी गर्दा त्यही दिन बेलुका ५ बजेतिर पिप्रहरमा गाउँमा भाइहरुले स्कुटी मात्र देखेको जानकारी पाएपनि त्यसपछि सम्पर्क हुन नसकेको परिवारले जनाएकोछ।

कहिकतै देखेमा नजिकको प्रहरी कार्यालय तथा बिनिताको घरको सम्पर्क नम्बर ९८६००३२०२९, उनका काका नारायण पंगेनी  ९८४४७१४९४ मा सम्पर्क गर्न परिवारले आग्रह गरेको छ। केहिदिन अगाडि बुटवलबाटबाट पाल्पाकी एक किशोरी सम्पर्कविहिन भएकी थिइन् । उनी गोरखाबाट फेला परेको पारिवारले जनाएको छ । पछिल्लो समय किशोरी तथा युवतीहरुहरु हराउने क्रम बढेको छ ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

शान्तिका नाममा लुट, कार्यकर्ता पोस्न ५० करोड खर्च मन्त्रिपरिषद् विस्तारकाे विषय एक हप्ता भित्र टुङ्गाे लाग्छ: नेपाल खोलामा ट्रक खस्यो, चालकको मृत्यु बजेट होलिडे : सरकारको गैरजिम्मेवारीले उत्पन्न वित्तीय संकट कुन देशले बालबालिकाहरूलाई खोप दिँदैछन् ? १२ लाख लगानीमा राजकुमारकाे कबाव उद्योग म्याग्दीका हिमालमा आरोही आउन थाले ‘अनअराइभल भिसा’ दिने व्यवस्था तत्काल मिलाउन माग आजदेखि पाथीभरा दर्शन खुला सुनवलमा मोटरसाईकल दुर्घटना, एक जनाको मृत्यु सुदूरपश्चिममा ‘बूढी पोल्ने’ पर्व मनाइँदै नेपाललाई रातो सूचीबाट हटाउन बेलायत सरकारसँग माग हुम्लामा लोडसेडिङले कक्षा १२ को वार्षिक परीक्षा आधा घन्टा ढिलो सञ्चालन दुई बालकको खातामा करोडौं भारु जम्मा भएपछि… विप्लव नेतृत्वको नेकपाको केन्द्रीय कमिटी बैठक बन्दीपुरमा चीनबाट थप ४४ लाख खोप आज आउँदै, निगमको वाइडबडी विमान बेइजिङमा सदनको गतिरोध अन्त्य गर्न प्रधानमन्त्रीले थाले संवाद, बालकोट पठाए प्रतिनिधि रातभरको वर्षाले कस्ता छन् लुम्बिनीका सडक ? विश्वकप लिग-२: नेपालले आज अमेरिकाको सामना गर्दै ७५० स्थानीय तहमा पुगे बैंक