१३ माघ २०७८, बिहीबार

Jan 27, 2022

Advertisement

एजेन्सी। तपाई दक्षिण भारतीय फिल्मको दर्शक हुनुहुन्छ भने तपाईले ब्रह्मानंदमलाई न चिन्ने कुरै भएन । साउथका प्राय फिल्ममा सानो भूमिकामा भए पनि उनी देखा पर्ने गरेका छन् । सायद, यसैले गर्दा पनि उनले सर्वाधिक बढी फिल्ममा अभिनय गर्ने अभिनेताको रुपमा आफ्नो नाम गिनिज बुक अफ वर्ल्ड रेकर्डमा समेत लेखाई सकेका छन् । उनको उपस्थितिले फिल्ममा छुटै रौनकता नै थप्ने गर्छ । उनी फिल्ममा फिट मात्र हुँदैनन्, आफ्नो उपस्थितिको छाप समेत छाड्ने गर्छन् । 

त्यसो त उनलाई लोकप्रिय बनाउन निर्माण पक्षले पनि प्राय फिल्ममा स्थान दिने गरेका छन् । यसले गर्दा उनले सर्वाधिक फिल्ममा अभिनय गर्ने अभिनेताको रुपमा आफूलाई चिनाउन सफल भइसकेका छन् । केहीँ समय अगाडिसम्म उनले रेकर्ड बनाउनकै निमित प्राय फिल्ममा अभिनय गर्न पाउथे । यद्यपि पछिल्लो समय अवस्था फेरिएको छ । उनको बढ्दो लोकप्रियतालाई मध्यनजर गर्दै प्राय निर्देशकले उनलाई कास्टिङ गर्ने गरेका छन् । 

उनको उपस्थितिले दर्शकलाई थप मनोरञ्जन प्रदान गर्ने भएकोले पनि उनी निर्माण पक्षको रोजाईमा परिरहेका छन् । साथै, उनले एक दिन अभिनय गरे वापत ३ लाख भारु लिने गर्छन् । शिक्षक हुँदादेखि नै कमेडी गर्ने ब्रह्मानंदम यतिबेला साउथका फेमस कमेडी स्टार हुन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भिजिट भिसामा श्रम गन्तव्य मुलुक पुगेर पीडित बनेकाहरुको लागि ‘मार्सल टिम’ प्र्याङ्क भिडियो खिच्नेलाई अब कारबाही हुने दाङका २ सय ७ कुकुरको बन्ध्याकरण र रेविजविरुद्ध खोप क्रिकेट खेलाडीको बर्गीकरण : सन्दीपसहित पाँच जना ग्रेड ए मा,रुपन्देहीका भुर्तेल ग्रेड बी मा प्रदेश एकमा अन्तर्घात गर्नेहरुलाई एमालेले कारबाही गर्ने अछामको जनसंख्या साढे २८ हजारले घट्यो अनुमतिबिना सार्वजनिक स्थलमा फोटो,भिडियो खिच्न नपाइने तिनाउमा मृत भेटिएकी महिला सैनामैनाकी जित कुमारी घरेलु मैदानमा आर्मीलाई हराउँदै मनाङ फाइनलमा चिकित्सा शिक्षा आयोगका उपाध्यक्ष डा. गिरीमाथि ढुंगा प्रहार बुटवलको कालिकापथ वाइपास सडक : आधा अवधि सकिँदा २० प्रतिशत प्रगति तिलोत्तमाको डिङ्गरनगर र हरिहरपुरलाई जोड्न तिनाउ नदीमा पुल नेपालमा तीन करोड डोज खोप लगाइयो दिल्लीमा सप्ताहन्तको कर्फ्यू र जोरबिजोर व्यवस्था हट्यो थप ८ हजार १७ जनामा कोरोना संक्रमण, १५ जनाको मृत्यु कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या तीन पुग्यो काेराेना न्यूनीकरणका लागि जुम्लामा एकीकृत हेल्प डेस्क स्थापना स्थानीय तहको निर्वाचन : आयोग पदाधिकारीपछि कांग्रेसमा छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री देउवा मन्त्री रेणु यादवविरुद्ध कारबाही गर्न कांग्रेस नेताको उजुरी सेजमा ‘शक्ति’ प्रर्दशन, कानून पालना गर्न नसके पछि मुद्दा