९ चैत्र २०७९, बिहीबार

Mar 23, 2023

Advertisement

कपिलवस्तु । पहिलाे पाइला नेपाल बुटवल शाखाले काेराेना माहामारीका कारण निम्त्याएको जाेखिमबाट वचन तपाईंको मास्क खाेइ अभियान संचालन गरेको छ । पहिलो पाइला नेपाल बुटवल शाखा अध्यक्ष पारस मरासिनीकाे अध्यक्षतामा केन्द्रीय प्रथम उपाध्यक्ष बिष्णु राज महतकाेे प्रमुख आतिथ्यतामा साे अभियान संचालन गरिएको हाे ।

कार्यक्रममा तिलोतमा शाखा कोषाध्यक्ष शालिक भुसालकाे आतिथ्यता सहित कार्यक्रम संयाेजक शाखा सदस्य अरुणा पाण्डेकाे संयाेजकत्व तथा सह सचिव रमेश पछाइकाे संचालनमा सम्पन्न भएकाे पहिलो पाइला नेपालले जनाएको छ ।समाजसेवाको भावनाले ओतप्रोत भएका जागरुक युवाहरुलाई संगठित गरेर परिवर्तनको लागी लाग्नुपर्छ भन्ने प्रेरणादायी स्रोतको माध्यम बनेको संस्थाकाे रुपमा पहिलो पाईला चिनिने गरेकाे छ ।

राज्यको यो अवस्था जुन बिश्वले नै निन्दा गर्ने अवस्था रहेकाे जनाउँदै सामाजिक, राजनैतिक तथा कुटनैतिक हिसाबले कमजोर बनेको अवस्थामा कर्मठ, उर्जावान युवाहरुसंग हातेमालो गरेर बिकास र परिवर्तनको खाका कोर्न लागी परेको संस्थाले जनाएको छ ।

देशको बिभिन्न स्थान मा कोरोनाले क्षतबिक्षत बनाएको अवस्था लाई ब्यवास्ता गरेर माक्स को प्रयोग गर्न छाडेको अवस्थालाई मध्यनजर गर्दै पहिलो पाइला नेपाल बुटवल शाखाले तपाइँको माक्स खै? कार्यक्रम बुटवलको मुख्य स्थान बुटवल हस्पिटल लाइनमा गरेको हाे । माक्स लगाउन उत्प्रेरित गर्दै माक्स नलगाई हिँड्ने सर्वसाधारण लाई सचेत गराउदै जनचेतना मुलुक कार्यक्रम गरेको संस्थाले जनाएको छ। उक्त क्षेत्रमा माक्स नलगाई हिड्डुल गर्ने लाई बुटवल शाखाले निशुल्क माक्स पनि वितरण समेत गरेको हो।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

जापानमा लगातार दोस्रो वर्ष जग्गाको मूल्य वृद्धि तिलोत्तमा नगरभित्र अनुमतिविना कुकुर पाल्न नपाइने, निकाल्यो ३५ दिने सूचना स्वास्थ्यजन्य फोहर व्यवस्थापन गरेर मासिक ४० हजार भारतीय गायक सोनु निगमको घरवाट ७२ लाख चोरी भाटभटेनीको २४ औं स्टोर विरगञ्जमा, बजार विस्तारमा थप आक्रामक डोल्पा अस्पतालको पीडाः सडक, पुल नहुँदा बाटोमै बिरामीको हैरानी सरकारमा जाने नजाने बारेमा निर्णय लिदैँ लोसपा वडा अध्यक्ष र सचिव घुससहित अख्तियारको फन्दामा स्विफ्ट एजुकेशनद्वारा ‘करियर परामर्श’ सम्पन्न सुदूरपश्चिम-११ थ्री स्टारलाई हराउँदै तिलोत्तमा गोल्ड कपको फाइनलमा दुई उद्योगमाथि मुद्दा दायर, नौ सय ७३ व्यावसायिक फर्मलाई कारबाही वैदेशिक रोजगारीमा जाने युवालाई दुःख दिने कार्य स्वीकार्य छैन : प्रधानमन्त्री प्रचण्ड बागमती प्रदेशसभा बैठक शुक्रबारका लागि सारियो वैदेशिक रोजगार विभागका नासु प्रमोद पाण्डेविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा दायर २४ चैतमा बहाव, सुरक्षा भन्छिन्- दुई महिना सुगासँग समय बिताएँ लुम्बिनीमा ‘पिस म्याराथन’ हुने बाग्मतीका मुख्यमन्त्रीलाई कांग्रेसले विश्वासको मत दिने रोजगारी सिर्जना गर्ने नीति ल्याउन सरकारलाई सुझाव सेयर बजार १५.६७ अंकले ओरालो तिलोत्तमा नगरभित्र गुट्खाजन्य पदार्थ विक्रि गरे ५० हजारसम्म जरिवाना !