१२ असार २०७९, आईतवार

Jun 26, 2022

Advertisement

कपिलवस्तु । पहिलाे पाइला नेपाल बुटवल शाखाले काेराेना माहामारीका कारण निम्त्याएको जाेखिमबाट वचन तपाईंको मास्क खाेइ अभियान संचालन गरेको छ । पहिलो पाइला नेपाल बुटवल शाखा अध्यक्ष पारस मरासिनीकाे अध्यक्षतामा केन्द्रीय प्रथम उपाध्यक्ष बिष्णु राज महतकाेे प्रमुख आतिथ्यतामा साे अभियान संचालन गरिएको हाे ।

कार्यक्रममा तिलोतमा शाखा कोषाध्यक्ष शालिक भुसालकाे आतिथ्यता सहित कार्यक्रम संयाेजक शाखा सदस्य अरुणा पाण्डेकाे संयाेजकत्व तथा सह सचिव रमेश पछाइकाे संचालनमा सम्पन्न भएकाे पहिलो पाइला नेपालले जनाएको छ ।समाजसेवाको भावनाले ओतप्रोत भएका जागरुक युवाहरुलाई संगठित गरेर परिवर्तनको लागी लाग्नुपर्छ भन्ने प्रेरणादायी स्रोतको माध्यम बनेको संस्थाकाे रुपमा पहिलो पाईला चिनिने गरेकाे छ ।

राज्यको यो अवस्था जुन बिश्वले नै निन्दा गर्ने अवस्था रहेकाे जनाउँदै सामाजिक, राजनैतिक तथा कुटनैतिक हिसाबले कमजोर बनेको अवस्थामा कर्मठ, उर्जावान युवाहरुसंग हातेमालो गरेर बिकास र परिवर्तनको खाका कोर्न लागी परेको संस्थाले जनाएको छ ।

देशको बिभिन्न स्थान मा कोरोनाले क्षतबिक्षत बनाएको अवस्था लाई ब्यवास्ता गरेर माक्स को प्रयोग गर्न छाडेको अवस्थालाई मध्यनजर गर्दै पहिलो पाइला नेपाल बुटवल शाखाले तपाइँको माक्स खै? कार्यक्रम बुटवलको मुख्य स्थान बुटवल हस्पिटल लाइनमा गरेको हाे । माक्स लगाउन उत्प्रेरित गर्दै माक्स नलगाई हिँड्ने सर्वसाधारण लाई सचेत गराउदै जनचेतना मुलुक कार्यक्रम गरेको संस्थाले जनाएको छ। उक्त क्षेत्रमा माक्स नलगाई हिड्डुल गर्ने लाई बुटवल शाखाले निशुल्क माक्स पनि वितरण समेत गरेको हो।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

शान्ति समाजद्वारा लागुऔषध दुर्व्यसनविरुद्ध सचेतना लुम्बिनीमा ४३ प्रतिशत भूमिमा खेती, ५० प्रतिशतमा मात्रै सिंचाई सुविधा विद्यालय गएका छात्र खोलामा मृत फेला धान दिवसको अवसरमा बुधबार सार्वजनिक बिदा दिने २७ किलो गाँजासहित दुई युवक पक्राउ सैनामैनामा ३ दिने अगरबत्ती बनाउने तालिम, आत्मनिर्भरका लागि टेवा पुर्याउने कटुवा पेस्तोलसहित भरतपुरबाट एक युवा पक्राउ प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा मन्त्रिपरिषद् पुनर्गठन, यी हुन् थपिएका मन्त्री शिक्षाको बिकासका लागि सञ्चार सवलीकरणमा सरोकारवालाको जोड विदेशी कम्पनीलाई सुम्पिएको सम्झौता च्यातिनुपर्छः पूर्वसञ्चारमन्त्री बाँस्कोटा वामपन्थी दलहरुबीचको एकताका लागि चीनको सक्रियता, ओली र प्रचण्डसँग कुराकानी पश्चिमाञ्चल यातयात समितिका लोकराज महासंघको वरिष्ठ उपाध्यक्ष र लुम्बिनी संयोजकमा पाण्डे समृद्धिका लागि स्थानीय तहका जिम्मेवारी व्यापार संघद्वारा बुटवल मण्डपको नाम परिर्वतन गर्ने प्रस्ताव फिर्ता गर्न आग्रह कांग्रेस रुपन्देहीले जनप्रतिनिधिलाई प्रशिक्षण तथा बधाई दिने तिलोत्तमामा डुवान हुन नदिन पूर्व तयारी निजगढ विमानस्थल निर्माणमा विशेष प्रस्ताव पास गर्न रौतहटका स्थानीय तहका प्रमुखहरूसँगआग्रह रुपन्देहीको पूँजीगत खर्च २६‍.०५ प्रतिशत मात्र गणकपुरक संख्या नपुगेपछि संसद बैठक स्थगित विभिन्न स्थानमा तीन जना मृत अवस्थामा फेला