३ आश्विन २०७८, आईतवार

Sep 19, 2021

Advertisement

कपिलवस्तु । पहिलाे पाइला नेपाल बुटवल शाखाले काेराेना माहामारीका कारण निम्त्याएको जाेखिमबाट वचन तपाईंको मास्क खाेइ अभियान संचालन गरेको छ । पहिलो पाइला नेपाल बुटवल शाखा अध्यक्ष पारस मरासिनीकाे अध्यक्षतामा केन्द्रीय प्रथम उपाध्यक्ष बिष्णु राज महतकाेे प्रमुख आतिथ्यतामा साे अभियान संचालन गरिएको हाे ।

कार्यक्रममा तिलोतमा शाखा कोषाध्यक्ष शालिक भुसालकाे आतिथ्यता सहित कार्यक्रम संयाेजक शाखा सदस्य अरुणा पाण्डेकाे संयाेजकत्व तथा सह सचिव रमेश पछाइकाे संचालनमा सम्पन्न भएकाे पहिलो पाइला नेपालले जनाएको छ ।समाजसेवाको भावनाले ओतप्रोत भएका जागरुक युवाहरुलाई संगठित गरेर परिवर्तनको लागी लाग्नुपर्छ भन्ने प्रेरणादायी स्रोतको माध्यम बनेको संस्थाकाे रुपमा पहिलो पाईला चिनिने गरेकाे छ ।

राज्यको यो अवस्था जुन बिश्वले नै निन्दा गर्ने अवस्था रहेकाे जनाउँदै सामाजिक, राजनैतिक तथा कुटनैतिक हिसाबले कमजोर बनेको अवस्थामा कर्मठ, उर्जावान युवाहरुसंग हातेमालो गरेर बिकास र परिवर्तनको खाका कोर्न लागी परेको संस्थाले जनाएको छ ।

देशको बिभिन्न स्थान मा कोरोनाले क्षतबिक्षत बनाएको अवस्था लाई ब्यवास्ता गरेर माक्स को प्रयोग गर्न छाडेको अवस्थालाई मध्यनजर गर्दै पहिलो पाइला नेपाल बुटवल शाखाले तपाइँको माक्स खै? कार्यक्रम बुटवलको मुख्य स्थान बुटवल हस्पिटल लाइनमा गरेको हाे । माक्स लगाउन उत्प्रेरित गर्दै माक्स नलगाई हिँड्ने सर्वसाधारण लाई सचेत गराउदै जनचेतना मुलुक कार्यक्रम गरेको संस्थाले जनाएको छ। उक्त क्षेत्रमा माक्स नलगाई हिड्डुल गर्ने लाई बुटवल शाखाले निशुल्क माक्स पनि वितरण समेत गरेको हो।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पूजाको विषयलाई लिएर दुई पक्षबीच कुटाकुट हुँदा एकको मृत्यु ओमानविरुद्ध नेपालले टस जित्यो, बलिङ गर्ने बंगलादेशमा ५० लाख कोरोना विरुद्धको चिनियाँ खोप पुग्यो स्क्रब टाइफसका बिरामी बढ्दैः २५ जनामा सङ्क्रमण संविधानमा वातावरणीय चासो पर्यटकीयस्थल रौतासम्म जोड्ने ग्रामीण सडकको स्तरोन्नति सुरु खोटाङमा आठ जनामा डेङ्गु सङ्क्रमण पोखरा उडानले पर्यटन व्यवसायी उत्साहित भारतमा थप तीस हजार ७७३ नयाँ सङ्क्रमित अफगानिस्तानलाई सहयोग गर्न चीनको आग्रह सङ्क्रामक रोगको जोखिममा कैदीबन्दी सोलार मिनिग्रिड चलेसँगै थवाङ झिलिमिली जुम्लामा खाद्य कम्पनीको सुपथ पसल सञ्चालन इन्द्रजात्राको रौनक, स्वास्थ्य मापदण्ड पालनामा चुनौती छाडा गाईको बिजोक सुनको मुल्य स्थिर, चाँदीमा २० रुपैयाँ घट्यो मानेभञ्ज्याङमा पानीको समस्या हट्यो छाप्रामै थलिए राउटे थप चारजना अनुसन्धानमा तानिए, प्रत्यक्षदर्शी भएको आशंका कालो बादल देखेपछि डराउँछन् रुपन्देहीको मर्चवारबासी