१ कार्तिक २०७८, सोमबार

Oct 18, 2021

बुटवल । बुटवल उपमहानगर पालिकामा कोरोना विरुद्धको भेरोसेल खोपको दोस्रो डोज आज लगाइँदै छ । बुटवलको कान्ति मा.विमा सबै वडाका नागरिकका लागि भेरोसेल दोस्रो डोज लगाउन छुटेका सबै नागरिकलाई खोप लगाउने कार्यक्रम रहेको उपमहानगरको शिक्षा तथा जनस्वास्थ्य महाशाखाले जनाएको छ ।

यही साउन २५ र २६ गते कोभिड-१९ विरुद्धको भेरोसेल खोपको दोस्रो डोज लगाइएकोमा छुट भएका नागरिकहरुलाई पुनः आज लगाउने कार्यक्रम राखिएको हो । विहान १० बजेदेखि सुरु हुने खोप कार्यक्रममा पहिलो मात्रा लगाएको खोप कार्ड साथमा लिएर आउनु पर्ने तथा सबै प्रकारका स्वास्थ्य मापदण्ड पालना गर्न महाशाखाले आह्वान गरेको छ । कोरोना पाजेटिभ भएको ४० दिनसम्म यो खोप लगाउन हुँदैन ।

बुटवल उपमहानगर बाहेक अन्य पालिका तथा जिल्लाहरुमा यसअघि भेरोसेलको पहिलो मात्रा लगाइसकेको तथा दोस्रो डोज लगाउन बाँकी रहेकाहरुलाई समेत उपलब्धताका आधारमा लगाइने स्वास्थ्य महाशाखाले जनाएको छ ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

जब अक्षय हेलिकप्टरमा बिना सुरक्षा झुण्डिए … नदीमा ढुंगा लिन गएका ट्रयाक्टर चालक बगेर बेपत्ता दाङमा धानवालीमा पुगेको क्षतिको विवरण संङ्कलन हुँदै रुपन्देहीको समृद्धिका लागि सदैब प्रयत्नशिल रहनेछु : गृहमन्त्री खाँण बाढीले डाइभर्सन बगायो, पुर्व–पश्चिम राजमार्ग अवरुद्ध दुई दिनको वर्षाले धानबाली नष्ट, काटेर राखेका धान पनि खेतमै डुब्यो भित्र्याउने बेलाको रुपन्देहीको धानबालीमा वर्षाले क्षति, क्षतिको विवरण आउन बाँकी जेम्स बोन्डको सम्पत्ति सन्तानले नपाउने प्रकृतिसँग रमाउन सिद्धबाबाधाम मनकामनामा बस दुर्घटना : ३० घाइते, १० को अवस्था गम्भीर बजारमा गोलभेडाको मुल्य बढ्दा साना किसानको टनेलबाटै खोसाखोस सुविधा मात्रै लिएर बित्यो चार वर्ष, भूमिकाविहीन जिसस अभिषेक, दर्शन, मनिष र आयुष सम्मिलित यू–२३ टोलीकाे घोषणा हिन्दू मन्दिर तोडफोड, मुसलमानको ज्यादतीबिरुद्ध भोक हड्ताल घोषणा आईसीएफसी फाइनान्सको १०% बोनस सेयर र ४% नगद लाभांश घोषणा गुल्मी कारागारमा क्षमताभन्दा तेब्बर कैदीबन्दी : १० स्थायी दरबन्दी १ कर्मचारी श्रीमतीको लौरो प्रहारबाट श्रीमानको ज्यान गयो,श्रीमती गम्भिर घाइते रुपन्देही आउन लागेका गृहमन्त्री खाँण काठमाण्डौंमा रोकिए स्वदेश फर्कियो साफ उपविजेता नेपाली टोली पानीले खर कुहिएपछि किसान मर्कामा