९ कार्तिक २०७८, मंगलवार

Oct 26, 2021

बुटवल । नवनियुक्त नेपाल विद्युत प्राधिकरणका महाप्रबन्धक कुलमान घिसिङले औपचारिक रुपमा जिम्मेवारी सम्हालेका छन् । यस अगाडि महाप्रबन्धकको जिम्मेवारीमा रहँदा मुलुकलाई लोडसेडिङमुक्त बनाएका थिए । दैनिक १८ घण्टासम्म लोडसेडिङलाई हटाई लोडसेडिङमुक्त बनाएका उनको कार्यक्षमताको उच्च प्रशंसा भएको थियो ।

गत वर्ष पहिलो कार्यकाल समाप्त भएका घिसिङलाई नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली नेतृत्वको सरकारले पुर्ननियुक्ति दिएको थिएन । उनलाई नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाको नेतृत्वमा रहेको सरकारको मन्त्रीपरिषद्ले मंगलबार पुनः नियुक्ति दिएको हो ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कांग्रेस प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा र महाभियोगको पक्षमा छैन : भट्टराई भिरबाट लडेर एक जनाको मृत्यु मुटुरोगी पार्वतीको पीडा : ६ लाख उपचार खर्च कहाँबाट ल्याउनु ? न्यायालयमा साँढेको जुधाइ, बाच्छाको मिचाइ राष्ट्रिय उद्योग व्यापार संगठन लुम्बिनीमा पराजुली रोहिणी देशकै पहिलो स्वास्थ्य बीमा संयोजन समिति गठन गर्ने स्थानीय तह थप ६६६ जनामा कोरोना संक्रमण, ११ जनाको मृत्यु सिभिल लघुवित्तले २० प्रतिशत लाभांश दिने आउने निर्वाचनपछि देश स्थिरता र विकासमा अघि बढ्छ : एमाले नेता पौडेल एशियन लाइफले घोषणा गर्‍यो नयाँ बोनसदर खान नपाएर आठ जनाको मृत्युदेखि ऋण तिर्न सन्तान बेच्दै अभिभावक भरतमणिलाई पूर्वयुवराज पारसले भने- फन्नी फन्नी किप इट अप नेपाल सेवा र विन लघुवित्तको एकीकृत कारोबार १५ कात्तिकदेखि सुरु हुने ६ महिनादेखि जब मोबाइल फोन आन्द्रामै अड्कियो… आज पनि ७८ अंकले उकालो लाग्यो नेप्से तिहार नजिकिएसँगै माला उन्दै वनमाला गरिब परिवारमा आत्महत्या दर बढी चीनमा फेरि लकडाउन, अत्यावश्यक कामबाहेक घर बाहिर ननिस्कन आदेश १५ न्यायाधीशको छलफल सकियो, प्रधानन्यायाधीशले राजीनामा दिनुपर्ने अडान कायमै सेनाले जाजरकोटमा बनायो रात पनि अवतरण गर्ने मिल्ने हेलिप्याड