७ जेष्ठ २०७९, शनिबार

May 21, 2022

बुटवल । नेपाली कांग्रेस संसदीय दलको नेता वीरेन्द्र कनौडियाले मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलले पदबाट राजीनामा दिएर थोरै भएपनि लाज बचाएको बताएका छन् । प्रदेश सभाको विशेष अधिवेशनमा बोल्दै कनौडियाले यस्तो बताएका हुन् । उनले भने, ‘देरआए दुरुस्त आए कमसेकम बचेखुचेको लाज पनि उहाँले बचाउनु भो, त्यसको लागि म माननीय मूख्यमन्त्री जीलाई धन्यवाद दिन चाहान्छु ।’

उनले आफूहरुले रहरले अविश्वासको प्रस्ताव दर्ता नगरेको बताए । उनले सरकार स्पष्ट अल्पमतमा भईसकेपछि र मुख्यमन्त्रीलाई पदमा बस्ने नैतिकता नभएपछि बाध्य भएर अविश्वासको प्रस्ताव दर्ता गरेको बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मकवानपुर दुर्घटना अपडेट : मृतक संख्या चार पुग्यो भरतपुरमा रेनुले लिइन् ६६६६ मतान्तरको अग्रता मकवानपुरमा जिप दुर्घटना : तीन जनाको मृत्यु, पाँच जना घाइते भलवारी जेसीजद्वारा मुस्ताङको जन-नर्मल माध्यमिक विद्यालयलाई आर्थिक सहयोग पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटमा बस दुर्घटना, ३१ जना घाईते स्थापितलाई उछिनेर सिर्जना दोस्रो स्थानमा, बालेन अग्रस्थानमा नै ८ वर्ष अघि सौन्दर्य प्रतियोगीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा मनोज पाण्डे पक्राउ जिल्ला समन्वय समिति गठनका लागि अर्घाखाँचीमा एमालेकाे स्पष्ट बहुमत रुपन्देहीको भैरहवाबाटै श्रम स्विकृति दिने तयारी काठमाडौंमा ५१ प्रतिशत मतगणना गर्न बाँकी, बालेनको निरन्तर अग्रता बुटवलको प्रमुखमा गठबन्धनबाट पाण्डे, उपप्रमुखमा एमालेकी अर्याल मनास्लु हिमालको वेसक्याम्पमा सेनाद्वारा सफाई अभियान शुरु, ४ हजार किलो बढी फोहर संकलन पदबहालीसँगै जनतालाई राहत भन्दै विद्युत महसुलमा छुट बालेन शाहले कटाए ३४ हजार मत, स्थापितसँगको मतान्तर १५ हजार बढी अमेरिकाको शिकागोमा बन्दुक हमला, कम्तीमा २ जनाको मृत्यु बलात्कारीलाई तत्काल कारबाही गर्न माग गर्दै काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन हेटौंडा उपमहानगरपालिका : एमाले ९, कांग्रेस ८, एस र माओवादी एक/एक वडामा विजयी डोटी बस दुर्घटना : १२ जना घाइते, ५ को अवस्था गम्भीर, बालक बेपत्ता उपमहानगरको पहिलो महिला मेयरमा इतिहास रचेकी लामा विद्यार्थीलाई यौन दुब्र्यवहार गर्ने गुल्मीका २ शिक्षक पक्राउ