९ कार्तिक २०७८, मंगलवार

Oct 26, 2021

बुटवल । नेपाली कांग्रेस संसदीय दलको नेता वीरेन्द्र कनौडियाले मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलले पदबाट राजीनामा दिएर थोरै भएपनि लाज बचाएको बताएका छन् । प्रदेश सभाको विशेष अधिवेशनमा बोल्दै कनौडियाले यस्तो बताएका हुन् । उनले भने, ‘देरआए दुरुस्त आए कमसेकम बचेखुचेको लाज पनि उहाँले बचाउनु भो, त्यसको लागि म माननीय मूख्यमन्त्री जीलाई धन्यवाद दिन चाहान्छु ।’

उनले आफूहरुले रहरले अविश्वासको प्रस्ताव दर्ता नगरेको बताए । उनले सरकार स्पष्ट अल्पमतमा भईसकेपछि र मुख्यमन्त्रीलाई पदमा बस्ने नैतिकता नभएपछि बाध्य भएर अविश्वासको प्रस्ताव दर्ता गरेको बताए ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बढी संक्रमित हुनेमा पत्रकार : महासचिव पुरी पीडितलाई घरमै पुगेर राहत वितरण प्रधानन्यायाधीशमाथि महाभियोग लगाउने आधार छन्, तर माओवादीले सोचेको छैन: बिडारी प्रधानन्यायाधीशमात्र होइन पाँचै न्यायाधीशलाई कारबाही हुनुपर्छ : एमाले नेता बडाल कांग्रेस प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा र महाभियोगको पक्षमा छैन : भट्टराई भिरबाट लडेर एक जनाको मृत्यु मुटुरोगी पार्वतीको पीडा : ६ लाख उपचार खर्च कहाँबाट ल्याउनु ? न्यायालयमा साँढेको जुधाइ, बाच्छाको मिचाइ राष्ट्रिय उद्योग व्यापार संगठन लुम्बिनीमा पराजुली रोहिणी देशकै पहिलो स्वास्थ्य बीमा संयोजन समिति गठन गर्ने स्थानीय तह थप ६६६ जनामा कोरोना संक्रमण, ११ जनाको मृत्यु सिभिल लघुवित्तले २० प्रतिशत लाभांश दिने आउने निर्वाचनपछि देश स्थिरता र विकासमा अघि बढ्छ : एमाले नेता पौडेल एशियन लाइफले घोषणा गर्‍यो नयाँ बोनसदर खान नपाएर आठ जनाको मृत्युदेखि ऋण तिर्न सन्तान बेच्दै अभिभावक भरतमणिलाई पूर्वयुवराज पारसले भने- फन्नी फन्नी किप इट अप नेपाल सेवा र विन लघुवित्तको एकीकृत कारोबार १५ कात्तिकदेखि सुरु हुने ६ महिनादेखि जब मोबाइल फोन आन्द्रामै अड्कियो… आज पनि ७८ अंकले उकालो लाग्यो नेप्से तिहार नजिकिएसँगै माला उन्दै वनमाला