३ जेष्ठ २०७९, मंगलवार

May 17, 2022

बुटवल । रोटरी क्लब अफ सेन्ट्रल रुपन्देहीको दोस्रो पदस्थापन समारोह सम्पन्न भएको छ । समारोहमा वर्ष २०२०/२१ का अध्यक्ष तथा क्लबका चार्टर प्रेसिडेण्ट सूरज खरेलले वर्ष २०२१/२२ का अध्यक्ष लक्ष्मण थापालाई पद हस्तान्तरण गरेका छन्।

Advertisement

सो अवसरमा निवर्तमान अध्यक्ष खरेलले आफ्नो कार्यकालमा विभिन्न सामाजिक कार्यहरु गर्दै सफल रुपमा सम्पन्न गरेको बताउँदै सो सफलताका लागि सहयोग गर्ने सम्पूर्णलाई धन्यवाद ज्ञापन गरेका थिए। क्लवले त्यसैगरी कोभिड-१९ को महामारीमा प्रभावकारी भूमिका निर्वाह गर्ने स्वास्थ्यकर्मीलाई सम्मान गरेको छ ।

संक्रमणमा अग्रपतिमा रहेर सङ्क्रमितका उपचार गर्ने ७ जना डाक्टरलाई कोभिड हिरोको उपाधिसहित सम्मान गरेको हो । सम्मानित हुनेहरुमा डाक्टरहरु सुरुची नेपाल,महेश घिमिरे , सोवौरिता काफ्ले,ज्योति राना,दिप अर्याल,प्रतिमा भण्डारी र सुन्दर पाण्डे रहेका छन्। त्यसैगरी कोरोना ल्याबमा (स्वाब परीक्षण) खटिएका राम बहादुर खड्का र सुरेन्द्र सापकोटालाई पनि सम्मान गरिएको थियो।

महामारीमा नर्सको भूमिका निर्वाह गर्ने सिमा काफ्ले,सिर्जना ढकाल,देवदह कलेज कोभिड नर्सिङ टिम , लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल कोभिड नर्सिङ टिम,यूनिभर्सल कलेज अफ मेडिकल साइन्सेज कोभिड नर्सिङ टिम,क्रिमसन अस्पताल कोभिड नर्सिङ टिम लगाएतलाई कोभिड हिरोको रुपमा सम्मान गरिएको थियो ।

महामारीमै अक्सिजनको सप्लाई गरी सहयोग पुर्याउने नव ज्योति युवा क्लबका अध्यक्ष दिपेश कंडेल लगाएतको टिम ,देवदह मेडिकल कोभिड अस्पताल अन्तर्गत रही कोभिड इन्चार्ज मधु भण्डारी , महामारीमा रगतको उपलब्धता गराउन सक्रिय भूमिका निर्वाह गर्ने नेपाल स्वयमसेवी रक्तदाता समूह रुपन्देहीका अध्यक्ष कृष्ण चौहानलाई पनि कोभिड हिरोको रुपमा सम्मान गरिएको थियो ।

त्यसैगरी क्लबले रोल्पका १२ वर्षिय बालकको उपचारका लागि दार्ही ग्याङमार्फत चलाइएको अभियानमा सहयोग गर्ने डाः योगेन्द्र अग्रहरि र डाःपवन कुमार श्रेष्ठ तथा दार्ही ग्याङ रुपन्देही परिवारलाई सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तर्गत रही सोशल एक्टिभिष्टको उपाधिले सम्मान गरिएको क्लबका संस्थापक तथा निवर्तमान अध्यक्ष सुरज खरेलले बताए ।

क्लबका निवर्तमान अध्यक्ष सुरज खरेलको अध्यक्षता, नेपाल-भुटान ३२९२ का नोमिनी आरआई डिष्ट्रिक्ट गर्भनर राजेन्द्र प्रसाद ध्वजुका प्रमुख आतिथ्यतामा भएको कार्यक्रममा क्लबलाई सहयोग तथा सामाजिक सेवा गरेवापत विभिन्न व्यक्तित्वहरुलाई सम्मान गरिएको थियो। पदस्थापन समारोहमा रोटरी डिष्ट्रिक्ट ३२९२ का एसिष्टेण्ट गभर्नर जोन २० जीवन अधिकारी,आर आई डिष्ट्रिक्ट न्यू क्लब डेभ्लपमेण्टका चेयर एजाज आलम, रोटरी डिष्ट्रिक्ट ३२९२ का एसिष्टेण्ट गभर्नर राजेन्द्र कार्की जोन २२ लगाएतले रोटरीको भूमिका र महत्वबारे आफ्ना भनाई राखेका थिए ।

योगीकुटी स्थित होटल पौवामा सम्पन्न कार्यक्रमको सञ्चालन क्लबका सचिव लक्ष्मण खरेलले गरेका थिए भने इलेक्टेड प्रसिडेण्ट पप्पु गुप्ताले स्वागत मन्तव्य राखेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भरतपुरमा रेनु विजय सुवेदी भन्दा ५९ मतले अघि गाउँपालिकाका निवर्तमान अध्यक्ष वडा सदस्यमै पराजित ललितपुर महानगरमा चिरिबाबुकाे फराकिलाे अग्रता श्रीलंकामा पेट्रोल हाहाकार, तत्काल ७५ मिलियन डलर आवश्यकः प्रधानमन्त्री बुटवलमा गठबन्धन दलबाट पाण्डेको अग्रता, मतान्तर बढ्दो सैनामैनाको प्रमुखमा गठबन्धन, उप-प्रमुखमा एमालेको अग्रता गुल्मीको रुरु गाउँपालिका अध्यक्षमा यदु ज्ञवाली निर्वाचित स्थानीय निर्वाचन : आज कहाँ-कहाँ हुँदैछ मतदान ? देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस ४४४ मत पछाडी बालेनले बनाए साढे ४४ सयको मतान्तर भरतपुरमा ४ वटा वडाको मत गणना सकियो, रेणु दाहाल ३० मतले अघि बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डे र एमालेका भट्टराईबीच करिब ३ हजार मतको फरक भरतपुरमा पुनः गठबन्धनकी रेनुको अग्रता धुर्कोट गाउँपालिकाको अध्यक्षमा माओवादीका पोखरेल विजयी पहिलो टी-२० मा युगान्डासँग नेपाल १२ रनले पराजित संसदको भोलिबाट ११औँ अधिवेशन सुरु हुने, यस्तो छ कार्यसूची ओलीले राम नेपालमा जन्मेको दाबी गरिरहँदा मोदीले भने– भारतमा भव्य राम मन्दिर बन्दा नेपाली पनि उत्तिकै खुसी छन् २२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा बुटवलमा खेलराज पाण्डेय बाबुराम भट्टराई भन्दा २१६३ मतले अघि