ताजा अपडेट »

तिज गित चखेवा सार्वजनिक

बुधबार, २० साउन २०७८, ११ : २८
74 Shares

बुटवल । हिन्दु नारीहरुको महान पर्व हरितालिका तिज नजिकिँदै गर्दा नेपाली साङ्गेतिक बजारमा दिन प्रतिदिन तिज गित हरु बजारमा आईरहेका छन् । लामो समय देखि नेपाली लोक दोहोरी क्षेत्रमा उदाईरहेका निकै लोकप्रिय लोकदोहरी गाएक अनिश खड्काले तिज गित चखेवा सार्बजनिक गरेका छन् ।

अनिश खड्काको सङ्गीत संयोजन, छायाङ्कन र सम्पादन रहेको उक्त गितमा निकै चर्चित गायिका समिक्षा अधिकारि अनिश खड्का र अनुस बन्जाडेले आवाज दिएका छन् । शब्द र लय टिकाराम ढकालको रहेको छ । रुबिना अधिकारी र माधव मगरको अभिनय रहेको उक्त गितमा भिडियो निर्देसन राजु महत्राले गरेका छन् ।

नृत्य निर्देशन बिक्रम परियारको रहेको छ । रेयान्सी खड्काको प्रस्तुतिमा रहेको उक्त गित सप्तक फिल्मको ब्यानरमा भिडियो निर्माण गरिनुका साथै अनिश खड्का युट्युब च्यानल बाट सार्बजनिक गरिएको छ ।

https://youtu.be/tYLIw1-mocU
ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।