३ आश्विन २०७८, आईतवार

Sep 19, 2021

गुल्मी । गुल्मीमा सवारी दुर्घटना भएको छ । बुधबार विहान करिब ११ बजे भएको दुर्घटनामा परी ३ जनाको मृत्यु भएको छ भने जीपमा सवार अन्य घाइते भएका छन् । मुसीकोट नगरपालिका–४ दोभानबाट निस्ती खोलामा झरेको हो। जिप सडकबाट ५ सय मिटर तल खसेकाे छ।

घटनाको खबर पाछि जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट आफ्नो नेतृत्वमा प्रहरी घटनातर्फ जाँदै गरेको प्रहरी निरीक्षक सन्तोष चन्दले बताए। घटना बारे विस्तृत विवरण आउन बाँकी छ ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पूजाको विषयलाई लिएर दुई पक्षबीच कुटाकुट हुँदा एकको मृत्यु ओमानविरुद्ध नेपालले टस जित्यो, बलिङ गर्ने बंगलादेशमा ५० लाख कोरोना विरुद्धको चिनियाँ खोप पुग्यो स्क्रब टाइफसका बिरामी बढ्दैः २५ जनामा सङ्क्रमण संविधानमा वातावरणीय चासो पर्यटकीयस्थल रौतासम्म जोड्ने ग्रामीण सडकको स्तरोन्नति सुरु खोटाङमा आठ जनामा डेङ्गु सङ्क्रमण पोखरा उडानले पर्यटन व्यवसायी उत्साहित भारतमा थप तीस हजार ७७३ नयाँ सङ्क्रमित अफगानिस्तानलाई सहयोग गर्न चीनको आग्रह सङ्क्रामक रोगको जोखिममा कैदीबन्दी सोलार मिनिग्रिड चलेसँगै थवाङ झिलिमिली जुम्लामा खाद्य कम्पनीको सुपथ पसल सञ्चालन इन्द्रजात्राको रौनक, स्वास्थ्य मापदण्ड पालनामा चुनौती छाडा गाईको बिजोक सुनको मुल्य स्थिर, चाँदीमा २० रुपैयाँ घट्यो मानेभञ्ज्याङमा पानीको समस्या हट्यो छाप्रामै थलिए राउटे थप चारजना अनुसन्धानमा तानिए, प्रत्यक्षदर्शी भएको आशंका कालो बादल देखेपछि डराउँछन् रुपन्देहीको मर्चवारबासी