२७ जेष्ठ २०८०, शनिबार

Jun 10, 2023

गुल्मी । गुल्मीको मदाने गाउँपालिकाले आर्थिक वर्ष २०७८/०७९ का लागि विहिवार आयोजना गरेको नवौं गाउँसभाको अवसरमा संस्थागत स्वमूल्यांकन गरि जिल्लाका १२ वटा पालिकाहरु मध्ये आफूलाई उत्कृष्ट पालिकाका रुपमा मूल्यांकन दाबी गरेको छ । त्यसका अलवा त्यस गाउँपालिका ६ जना कर्मचारीहरु मध्ये एक जनालाई सर्वोत्कृष्ट र ५ जना कर्मचारीहरुलाई उत्कृष्ट कर्मचारीका रुपमा पुरष्कृत गरेको छ ।

स्थानीय तहको गठन नहुने अघि लामो समयदेखि गाविस सचिवको जिम्मेवारी सम्हालेका हाल त्यस गाउँपालिकाका सूचना अधिकारी ऋषिराम पोखरेल सर्वोत्कृष्ट कर्मचारीका रुपमा पुरस्कृत भएका छन् । त्यस्तै अहेव घनबहादुर थापा मगर , ल्ल्याव असिस्टेन शिवहरि पन्थी , पशु प्राविधिक अर्जुन भण्डारी, कार्यालय सहयोगीद्वयः विमला राउत र बिष्णु बिकलाई उत्कृष्ट कर्मचारीका रुपमा त्यस गाउँपालिकाले पुरष्कृत गरेको छ ।

उनिहरुलाई गाउँपालिका अध्यक्ष दानबहादुर केसी,उपाध्यक्ष सरिता खड्का र प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत रुद्रबहादु पछाईले नगद पुरस्कार र कदरपत्र सहित सम्मान गरेका हुन् । सूचना अधिकारी पोखरेल त्यहाँको प्रशासन फाँट प्रमुखको जिम्मेवारी समेत सम्हाल्दै आएका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेदरल्यान्ड्सविरुद्धकाे अभ्यास खेलमा नेपालले टस हारयाे १२ बर्ष पछाडी नाम्चे बजारमा सबैभन्दा बढी उच्च तापमान स्वस्तिमाले सांसद शाहलाई भनिन – मेरो तस्विरका कुरा संसदमा उठाउनु परयो ! पाल्पा लैजाँदै गरेको एक ट्रक अवैध मल बरामद ४० दिनदेखि अमेजनको घना जंगलमा हराईरहेका बालबालिका फेला परे गोप्य कागजात प्रकरणः ट्रम्प माथीको अभियोग पुष्टी भए २० बर्ष जेल सजाँय हुने कारबाही अघि नै बेलायती पुर्व प्रधानमन्त्रीले दिए सांसद पदवाट राजिनामा शोषणमा परेको प्रजातन्त्र विकासका कुरालाई राजनीतिक आँखाबाट हेर्नु हुँदैन: विनोद चौधरी नेपालले आज नेदरल्याण्डसँग अभ्यास खेल खेल्दै तराईमा तापक्रम नघटने, कोशी, गण्डकी तथा कर्णाली प्रदेश पानी पर्ने १३ वर्षदेखि रोकिएको संस्कृत विश्वविद्यालयको दीक्षान्त कार्यक्रम जेठ ३१ मा हुँदै बुटवलको ढवाहामा दोस्रो पीस पार्क मेला सुरु तिनाउमा विद्यालय व्यवस्थापन तथा अभिभावक संघका पदाधिकारीलाई अभिमूखिकरण बाघको छाला र हड्डीसहित दुईजना पक्राउ रुपन्देहीमा पर्यटन व्यवसायीको चिन्ता : ३० खर्ब लगानी डुब्ने डर, पलायन हुँदै व्यवसायी गभर्नर अधिकारी र विश्व बैंक दक्षिण एसियाका उपाध्यक्ष रेजरबीच भेटवार्ता चलचित्र रोशनीको गीत ‘जुनी जुनी’ बुटवलमा विमोचन रुपन्देहीका सामूदायिक विद्यालयमा रहेका कर्मचारी आन्दोलित राष्ट्र बैंकले भन्यो- चालु खाता ५४ अर्ब ६७ करोड रुपैयाँले घाटामा