९ चैत्र २०७९, बिहीबार

Mar 23, 2023

पर्सा । वीरगन्जको विभिन्न अस्पतालमा भर्ना भएका १० जना कोरोना सङ्क्रमितको उपचारको क्रम्मा मृत्यु भएको छ । पछिलो २४ घण्टा भित्र वीगन्जको विभिन्न अस्पतालमा भर्ना रहेका ७ जना पुरुष र ३ जना महिलाको उपचारको क्रम्ममा मृत्यु भएको हो । वीरगन्जको नारायणी अस्पतालमा भर्ना रहेका ६ जना, भवानी अस्पतालमा भर्ना रहेका २ जना र वीरगन्ज हेल्थ केयर अस्पताल भर्ना रहेका १ जना सङ्क्रमितको उपचारका क्रममा मृत्यु भएको जिल्ला प्रशासन कार्यालय पर्साका प्रशासकिय अधिकृत विनय श्रीवास्तवले जानकारी दिए । उनले पछिलो २४ घण्टा भित्र पर्सा जिल्लाका ६ जना, बाराका २ जना र सर्लाही जिल्ला निवासी १ जना सङ्क्रमितको उपचारका क्रम्मा मृत्यु भएको बताए ।

कोरोना सङ्क्रमणका कारण मृत्यु हुनेमा वीरगन्ज–१६ निवासी ५२ वर्षीय पूरुषको हिजो विहान ९ः४० बजे, वीरगन्ज–८ निवासी ५२ वर्षीय पूरुषको विहान ३ बजे,वीरगन्ज-२२ निवासी ४५ वर्षीय पूरुषको विहान ६ः०५ बजे, वीरगन्ज–१० निवासी ६५ वर्षीय पुरुषको हिजो विहान ११ः४५बजे, पर्साको सखुवा प्रसौनिय गाँउपालिका– २ निवासी ७० वर्षीय पूरुषको विहान ३ः१५ बजे र पर्सा कै कालिकामाई गाँउपालिका–२ निवासी पुरुषको विहान ७ः०५ बजे मृत्यु भएको जिल्ला प्रशासन कार्यालय पर्साले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

चलचित्रमा पात्रलाई पहिचान बनाएका विपिन तिलोत्तमामा एमालेको मिसन ग्रासरूट अभियान टोलटोलमा जारी गैँडाको आक्रमणबाट महिलाको मृत्यु जापानमा लगातार दोस्रो वर्ष जग्गाको मूल्य वृद्धि तिलोत्तमा नगरभित्र अनुमतिविना कुकुर पाल्न नपाइने, निकाल्यो ३५ दिने सूचना स्वास्थ्यजन्य फोहर व्यवस्थापन गरेर मासिक ४० हजार भारतीय गायक सोनु निगमको घरवाट ७२ लाख चोरी भाटभटेनीको २४ औं स्टोर विरगञ्जमा, बजार विस्तारमा थप आक्रामक डोल्पा अस्पतालको पीडाः सडक, पुल नहुँदा बाटोमै बिरामीको हैरानी सरकारमा जाने नजाने बारेमा निर्णय लिदैँ लोसपा वडा अध्यक्ष र सचिव घुससहित अख्तियारको फन्दामा स्विफ्ट एजुकेशनद्वारा ‘करियर परामर्श’ सम्पन्न सुदूरपश्चिम-११ थ्री स्टारलाई हराउँदै तिलोत्तमा गोल्ड कपको फाइनलमा दुई उद्योगमाथि मुद्दा दायर, नौ सय ७३ व्यावसायिक फर्मलाई कारबाही वैदेशिक रोजगारीमा जाने युवालाई दुःख दिने कार्य स्वीकार्य छैन : प्रधानमन्त्री प्रचण्ड बागमती प्रदेशसभा बैठक शुक्रबारका लागि सारियो वैदेशिक रोजगार विभागका नासु प्रमोद पाण्डेविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा दायर २४ चैतमा बहाव, सुरक्षा भन्छिन्- दुई महिना सुगासँग समय बिताएँ लुम्बिनीमा ‘पिस म्याराथन’ हुने बाग्मतीका मुख्यमन्त्रीलाई कांग्रेसले विश्वासको मत दिने